РІВНЕНЩИНА

Як в.о. мера Кузнецовська реагує на викриття його «наїзду» на комунального редактора

03.12.2014, 11:03      Володимир Торбіч, портал «Четверта влада»      Переглядів: 1867

Ігор Куц - співати гімн легше ніж дотримуватись його тексту «...за нашу свободу», зокрема за свободу слова. Фото сайту polissya.net

Редакторка з Кузнецовська, яка опублікувала звернення депутатів, опозиційних до керівника міської ради – позбулася посади. Але перед тим керівник міста зателефонував їй з вказівками як їй слід було відмовитись від публікації. Цим свіжим прикладом цензури рівненські журналісти проекту журналістських розслідувань Громадського ТБ «Слідство інфо», який має також ефір на Першому Національному, проілюстрували програму «Дорога ручна преса».

В.о. міського голови Кузнецовська Ігор Куц (ВО «Батьківщина») відреагував на комунальному медіа-ресурсі, який утримується за кошти та ресурси громади - на радіо.

Коротко про реакцію в.о. міського голови: Зураб Аласанія (керівник НТКУ) щось робить не те, київські журналісти щось роблять не те, а хіба в Кузнецовську найгірша ситуація?

Одним словом, секретар міської ради Ігор Куц й надалі використовує комунальне ЗМІ за кошти громади, вже з новим керівником цього ЗМІ, хоча у своєму виступі наголошує, що він за те, щоб пресу роздержавити. Такий собі дисонанс слова і діла.

Ось програма, на ефір якої на Першому Національному реагував Ігор Куц:


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

09.12.2014, 16:39 213.174.12.*** Володимир
Товариш корупціонер занервувався :)

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору