РІВНЕНЩИНА

Скільки заробляють і чим багаті судді Апеляційного суду Рівненської області: декларації

09.12.2014, 18:22      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 8787

Голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович задекларував за 2013 рік понад 250 тисяч гривень доходу за 2013 рік. Члени його сім’ї заробили понад 416 тисяч гривень. Задекларовано у судді понад 176 тисяч гривень у банках. В Олега Полюховича найбільша квартира серед суддів його суду

Більшість сімей суддів Апеляційного суду Рівненської області живе лише на доходи служителів Феміди. Так, у 21 сім’ї стражів правосуддя цього суду доходи служителя Феміди у кілька разів перевищують доходи решти членів сім’ї. Є серед суддів Апеляційного суду й такі, які мають земельні ділянки і дачі в місцях, де ціни на землю є одними з найвищих. Є й одна сім’я-мільйонер за рівнем доходів минулого року.

Портал «Четверта влада» отримав і проаналізував декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік усіх суддів Апеляційного суду Рівненської області.

Із 31 судді Апеляційного суду Рівненщини лише один не задекларував жодного житла ні у себе, ні у членів своєї сім’ї.

Сім’я одного судді виявилася мільйонером за рівнем доходів 2013-го року. Це сім’я заступника голови Апеляційного суду Віктора Остапука, згідно з декларацією якого сукупний дохід декларанта і членів сім’ї склав 1 мільйон 70 тисяч 352 грн. Понад півмільйона гривень доходу разом із членами сімей за минулий рік задекларували голова суду Олег Полюхович (сукупний дохід декларанта і членів сім’ї – 667 тисяч 968 грн.), суддя Світлана Демянчук (сукупний дохід декларанта і членів сім’ї – 558 тисяч 833 грн.), суддя Віктор Василевич (сукупний дохід декларанта і членів сім’ї – 808 тисяч 480 грн.) та суддя Надія Ковальчук (сукупний дохід декларанта – 662 тисячі 331 грн.).

Варто звернути увагу й на тих, які, схоже, що мають доволі недешеву нерухомість. Так, найбільший будинок, згідно із деклараціями про доходи, серед сімей усіх суддів Апеляційного суду має сім’я судді Святослава Гладкого. У членів його сім’ї задекларований будинок в Рівному площею 433 кв. м. Чималі оселя і в сім’ї судді Надії Бондаренко – будинок на 364,9 кв. м. у Здолбунові, у заступника голови суду Віктора Остапука будинок на 355,6 кв. м. у Луцьку, в іншого ж заступника голови суду Івана Собіни – будинок на 303 кв. м. у селі Богданів Здолбунівського району.

Цікаво, що окрім чималого будинку в Луцьку заступник голови суду Віктор Остапук задекларував ще й дві земельні ділянки у селах Тарасове та Лище, неподалік Луцька. Все б нічого, але ціни на землю тут є одними з найвищих в околицях обласного центру Волині.

Щодо найбільшої квартири серед суддів, то вона, як і належить, у голови Апеляційного суду Олега Полюховича – квартира площею 109,7 кв. м. у Рівному.

Мають судді Апеляційного суду нерухомість і поза Рівненською та Волинською областями. Так, у членів сім’ї судді Зеновія Буцяка задекларована квартира у Львові, у членів сім’ї судді Віктора Василевича задеклароване нерухоме майно в Тернополі, у судді Миколи Григоренка – нерухомість в місті Миронівка Київської області, у судді Зої Максимчук та членів її сім’ї – нерухомість в місті Мелітопіль Запорізької області, а в членів сім’ї секретаря судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Василя Сачука – квартира в Києві.

Одна із суддів Апеляційного суду може похвастатися і дачею неподалік Шацьких озер, що у Волинській області. Служителька Феміди Анжеліка Шеремет задекларувала земельну ділянку і дачний будинок в селі Пульмо Волинської області, яке розташовується біля озера Світязь.

Що ж до автомобілів, то тут сім’ї суддів Апеляційного суду віддають перевагу різним моделям автомобіля марки «Volkswagen» (4 сім’ї суддів), популярні також марки «Subaru» (3 сім’ї) та «Chevrolet» (3 сім’ї).

Найбільше заощаджень у банках серед стражів правосуддя Апеляційного суду має сім’я судді Михайла Шпинти – понад 550 тисяч гривень. Згідно з його декларацією про доходи, 226 тисяч 60 гривень у банках має він сам, а ще 332 тисячі 154 гривні зберігають члени його сім’ї. 300 тисяч гривень у банках має суддя Юрій Рожин, 280 тисяч гривень – суддя Тетяна Збитковська, 275 тисяч гривень у банках має суддя Зеновій Буцяк разом із членами своєї сім’ї, понад 176 тисяч гривень зберігає і голова суду Олег Полюхович.

Детальніше про те, що декларують судді Апеляційного суду Рівненщини дивіться нижче.

Голова Апеляційного суду Рівненської області Олег Полюхович задекларував понад 250 тисяч гривень доходу за 2013 рік. Члени його сім’ї заробили понад 416 тисяч гривень.

Олег Полюхович вказав у документі заощадження у банку, квартиру в Рівному, та два автомобілі: один у нього, а інший – у членів сім’ї, в яких також задекларовано інше нерухоме майно в смт. Зарічне.

Заступник голови Апеляційного суду Рівненської області Віктор Остапук разом із дружиною та дочкою торік отримав понад 1 мільйон гривень доходу. Окрім чималого будинку в Луцьку заступник голови суду задекларував ще й дві земельні ділянки у селах Тарасове та Лище, неподалік Луцька. Ціни на землю тут є одними з найвищих в околицях обласного центру Волині.

В декларації про доходи Віктора Остапука також вказані два автомобіля, причіп та інше нерухоме майно у Луцьку.

Інший заступник голови Апеляційного суду Рівненської області Іван Собіна торік заробив понад 262 тисячі гривень. У його дружини доходи трохи «перевалили» за 15 тисяч гривень.

Суддя задекларував чималу земельну ділянку та чималий будинок і автомобіль.

Приблизно такі ж доходи і в секретаря судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області Василя Сачука. У нього задекларовані квартира в Рівному та старенький автомобіль. У дружини і сина судді задекларована квартира в Києві.

Секретар судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Рівненської області Степан Шимків у 2013 році отримав майже 243 тисячі гривень доходу, члени його сім’ї – всього 13 тисяч.

Загалом в декларації судді вказані частина квартири, автомобіль, земельна ділянка та гараж у Здолбунові.

Суддя Сергій Баглик за 2013 рік задекларував трохи більше 271 тисячі гривень, ще майже 40 тисяч задекларовано у членів його сім’ї.

Серед майна сім’я судді має квартиру у Рівному, земельну ділянку та будинок у Здолбунівському районі і автомобіль.

Служитель Феміди Сергій Боймиструк торік отримав понад 249 тисяч гривень доходу. Члени його сім’ї, серед яких дружина, дочка та син, заробили трохи більше 24 тисяч гривень.

Суддя має невеликі заощадження в банку, земельну ділянку і будинок у Рівному, а члени сім’ї – автомобіль.

Суддя Надія Бондаренко – одна з тих стражів правосуддя Апеляційного суду Рівненської області, хто має найбільше нерухомості. Так, у неї разом із чоловіком, дочкою та сином задекларовано 4 земельні ділянки у Здолбунові та Здолбунівському районі, половина квартири в Здолбунові, два будинки у тому ж місті та автомобіль.

Торік же суддя заробила 288 тисяч 324 гривні, а члени її сім’ї – понад 90 тисяч гривень.

Понад 400 тисяч гривень доходу отримав торік суддя Зеновій Буцяк разом із членами своєї сім’ї. Як уже зазначалося, сім’я Зеновія Буцяка має й чимало заощаджень у банках – 275 тисяч гривень.

Серед майна ж у декларації про доходи служителя Феміди вказано земельні ділянки у с. Новоукраїнка Рівненського району та у Рівному, дачний будинок, квартири у Рівному та в Львові і автомобіль.

У судді Апеляційного суду Віктора Василевича більшість майна записано на дружину та сина. Це, зокрема, земельна ділянка в Тернополі, половина квартири у Рівному, інше нерухоме майно в Тернополі та автомобіль. Серед майна самого Віктора Василевича значиться лише чверть квартири у Рівному.

Доходи ж служителя Феміди у 2013 році склали трохи більше 276 тисяч гривень, а членів його сім’ї – 532 тисячі 471 гривню.

Сім’я стража правосуддя Святослава Гладкого, як уже зазначалося, має найбільший будинок серед усіх суддів Апеляційного суду – площею 433 кв. м. Разом з тим в членів сім’ї судді задекларована і земельна ділянка в Рівному та автомобіль. А от у самого Святослава Гладкого лише 33 тисячі 120 гривень у банках та причіп.

Що ж до доходів, то Святослав Гладкий у 2013 році заробив майже 243 тисячі гривень, а члени його сім’ї – 71 тисячу 20 гривень.

Суддя Світлана Гордійчук торік отримала майже 241 тисячу гривень доходу, а члени її сім’ї – трохи більше 77 тисяч гривень.

У Світлани Гордійчук задекларована земельна ділянка у Рівненському районі, дві квартири в обласному центрі Рівненщини та два автомобілі, а от у її чоловіка та дочки – невеликий будинок у Рівному.

Понад 312 тисяч гривень доходу торік отримав служитель Феміди Микола Григоренко. У його дружини й дочки ж задекларовано лише 5 тисяч гривень доходу.

Микола Григоренко має половину земельної ділянки в місті Миронівка на Київщині, там же і половина будинку, отриманого як спадщину. Також у нього значиться квартира у Рівному в піднаймі та автомобіль.

Сім’я судді Світлани Демянчук, як уже зазначалося, торік отримала понад півмільйона гривень доходів. Зокрема, сама служителька Феміди заробила 237 тисяч 702 гривні, а її чоловік з дочкою – 321 тисячу 131 гривню.

Загалом у декларації про доходи Світлани Демянчук вказана земельна ділянка та будинок у Рівному і автомобіль.

Суддя Апеляційного суду Сергій Єремейчук у 2013 році заробив 286 тисяч 73 гривні, а його дружина з дочкою – майже 23 тисячі гривень.

Загалом на трьох сім’я Сергія Єремейчука має три земельні ділянки у селах Борове та Масевичі Рівненської області і квартиру у селищі міського типу Рокитне Рівненської області.

Суддя Тетяна Збитковська – серед тих, хто має найбільше заощаджень у банках (280 тисяч гривень). Торік же вона заробила понад 255 тисяч, а її чоловік – понад 64 тисячі гривень. Разом із чоловіком Тетяна Збитковська має дві квартири у Рівному, земельну ділянку у селі Новоукраїнка рівненського району, дачний будинок у тому ж селі, гараж у Рівному і автомобіль.

Майже 265 тисяч гривень торік заробив служитель Феміди Володимир Іващук. У членів його сім’ї було значно менше доходів – 32 тисячі 290 гривень.

Володимир Іващук має автомобіль, земельну ділянку в селі Велика Омеляна Рівненського району, там же і будинок та гараж. Також у судді значиться майже 48 тисяч гривень на рахунках у банках.

У дружини та дочки вказана квартира у Рівному.

Суддя Анатолій Квятковський у 2013 році заробив 257 тисяч 715 гривень, а його дружина – 56 тисяч 333 гривні.

В Анатолія Квятковського у декларації вказаний гараж у Рівному та автомобіль, а в його дружини – невеликі заощадження в банку, дві земельні ділянки, будинок, квартира та автомобіль.

Страж правосуддя Станіслав Ковалевич разом із дружиною торік заробив понад 256 тисяч гривень. У судді задекларована половина квартири та гараж у Рівному і автомобіль.

Суддя Апеляційного суду Рівненської області Надія Ковальчук у декларації про доходи не вказала жодного члена сім’ї. Її ж торішній дохід склав понад 662 тисячі гривень, з яких майже половину склав дохід від відчуження рухомого і нерухомого майна. Суддя має квартиру і гараж у місті Березне та автомобіль.

Суддя Зоя Максимчук, як уже зазначалося, має нерухомість в місті Мелітополь Запорізької області. Також у неї разом із сином є дві земельні ділянки в селі Степанівка рівненської області та новенький автомобіль придбаний за 86 тисяч гривень.

Заробила ж суддя торік понад 280 тисяч гривень. У сина доходів не вказано.

Одна із найскромніших декларацій серед суддів Апеляційного суду Рівненської області – в служительки Феміди Ольги Малько. В неї задекларовано майже 366 тисяч гривень доходу та квартиру у Рівному.

Понад 363 тисячу гривень торік заробив суддя В’ячеслав Маринич. У його дружини та сина дохід значно менший – 15 тисяч 639 гривень.

На трьох у сім’ї В’ячеслава Маринича задекларовано квартиру в місті Костопіль, земельну ділянку в селі Лісопіль Костопільського району, будинок в селі Олександрія Рівненського району та автомобіль.

На одну лише суддівську зарплату жила торік сім’я судді Апеляційного суду Рівненщини Юрія Матюхи. Сам служитель Феміди заробив трохи більше 240 тисяч гривень, а от у членів сім’ї доходів не вказано.

У судді також значаться майже 13 тисяч гривень у банках, квартира у Рівному та автомобіль.

Жодного члена сім’ї у своїй декларації не вказала суддя Ольга Міщенко. Її ж дохід склав понад 262 тисячі гривень. Служителька Феміди задекларувала ¾ частини однієї квартири у Рівному та половину іншої.

Скромна декларація про доходи і в служительки Феміди Оксани Оніпко. Її торішній дохід – трохи більше 256 тисяч, а в чоловіка – менше 14 тисяч гривень. Суддя має квартиру у Рівному та автомобіль.

Чимало нерухомості в сім’ї судді Володимира Піскунова. На двох із дружиною у них задекларовано дві земельні ділянки у Рівному, одна – в селі Городище Рівненського району та одна в місті Костопіль. На двох у них також є будинок та автомобіль.

Суддя Юрій Рожин, як уже зазначалося, один із тих служителів Феміди Апеляційного суду, хто має найбільше заощаджень у банках. Загалом у банках в нього задекларовано 300 тисяч гривень. Торішній же дохід Юрія Рожина склав 366 тисяч 859 гривень, а дружини – 15 тисяч гривень.

На двох сім’я судді має квартиру у Рівному та автомобіль.

Суддя Апеляційного суду Сергій Хилевич торік отримав майже 260 тисяч гривень доходу. У членів його сім’ї заробіток був значно менший – трохи більше 78 тисяч гривень.

Сергій Хилевич має земельну ділянку в селі Головниця Корецького району, гараж у Рівному та автомобіль. У членів його сім’ї задекларовано тільки квартиру у Рівному.

Суддя Анжеліка Шеремет, як уже зазначалося, може похвастатися дачею неподалік Шацьких озер, що у Волинській області. Служителька Феміди задекларувала земельну ділянку і дачний будинок в селі Пульмо Волинської області, яке розташовується біля озера Світязь. Вказана й вартість придбання цього майна: загалом 237 тисяч 700 гривень.

Її ж торішній дохід склав понад 225 тисяч гривень.

Страж правосуддя Апеляційного суду Михайло Шпинта торік заробив 297 тисяч 305 гривень. Дохід членів його сім’ї у 2013 році склав 129 тисяч 40 гривень.

Михайло Шпинта також вказав, що має 226 тисяч 60 гривень на рахунках у банках, а члени його сім’ї – 332 тисячі 154 гривень.

На трьох сім’я Михайла Шпинти має земельну ділянку в селі Корнин Рівненського району, ¾ квартири в смт Квасилів, там же гараж та інше нерухоме майно, автомобіль.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

10.12.2014, 23:39 5.248.91.*** ПП Ваня
Як заробити на рівні?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору