РІВНЕНЩИНА

Кастинг на посаду ректора РДГУ відкритий - вже є двоє претендентів

29.12.2014, 18:46      Лілія Процишина, «Четверта влада»      Переглядів: 9333

в.о. ректора Руслан Постоловський - ректор РДГУ при різній владі. Фото з архіву

18 грудня 2014 року Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посали ректора Рівненського державного гуманітарного університету. 

Про це пише на офіційному сайті РДГУ.

26 грудня 2014 року відбулися збори трудового колективу Рівненського державного гуманітарного університету, щодо висунення кандидатів на посаду ректора університету.

Про це повідомляли на офіційному сайті РДГУ.

Самі  ж вибори ректора РДГУ відбудуться 19 березня 2015 року.

 Уже відомо про двох висуванців:

- Руслана Постоловського, який нині виконує обов`язки ректора, за його кандидатуру проголосував колектив на зборах;

- Максима Гона - завідувача кафедри політичних наук, його кандидатуру висунув на посаду ректора колектив кафедри.

Максим Гон - доктор політичних наук, один з найпопулярніших серед студентів викладачів РДГУ. Фото сайту vse.rv.ua

Як повідомив журналістам ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ Руслан Постоловський, наразі триває процес висунення кандидатур, охочі спробувати себе на посаді ректора можуть подавати заявки упродовж двох місяців.

- Створимо оргкомітет, який організує виборчу дільницю, поставимо кабіни, прозорі «урни», куди кидатимуть бюлетені, як при виборах у Верховну Раду, - розповідає в.о. ректора РДГУ.

Також Руслан Постоловський зазначив, що голосуватимуть усі викладачі, які мають в університеті трудові книжки. Студентів також долучають до виборів, а саме 15 відсотків від кількості викладачів, яких обирають таємним голосуванням.  Ще має право голосувати обслуговуючий персонал, у кількості 10 відсотків від кількості викладачі.

- Потім, окремо голосують усі структурні підрозділи, тобто Музичне училище, у Дубно два коледжі і у Сарнах один. У результаті це буде біля двох тисяч людей, які зможуть проголосувати, - додає Руслан Михайлович. 

- Хто за кого схоче, за того і проголосує, - наголошує в. о. ректора.

 Руслан Постоловський також зазначив, що усі ЗМІ мають право прийти подивитися на вибори.

- Там не передбачено, я не бачив, але я так думаю, що мають право бути. Вибори будьть із 9 години ранку до 15 години. Потім одразу підрахункова комісія підрахує і запише протокол.

Щоб пройти нововому ректору потрібно буде набрати 50 відсотків голосів плюс один голос. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

17.03.2015, 22:13 93.72.231.*** Зі сторони
А чому, з рештою, всі тільки і говорять про Постоловського і Гона ? При такому виборі пан Микола (Бордюк) далеко не найгірший варіант. Виникає тільки питання чи він не є креатурою зовсім вже старої команди на чолі з Колупаєвим ( той ще ректор і "народний цілитель"). Як там справи, до речі, пане Борисе, побороли "рак" :) :( ?
16.03.2015, 23:40 176.97.141.*** Викладач
Закиди ж стосовно професійного зростання Максима Мусійовича є недоречними і смішними. Було б, навпаки, дивно, якби працюючи стільки років на кафедрі він не розвивався у професійному плані. З іншого боку, а що завадило за стільки років стати доктором наук Руслану Михайловичу?
16.03.2015, 23:38 176.97.141.*** Викладач
Об`єктивна наука не оперує явищами умовного часу. Є неправильним з точки зору історії і некоректно в юридичному плані говорити, що зможе зробити на посаді ректора університету пан Гон. От коли стане, тоді й поговоримо. А поки що це лише безпідставні гіпотези. Натомість, що зробив і чого не зробив діючий ректор, ми обговорити можемо. Бо це вже не гіпотези, а факти. Скорочення чисельності студентів з відповідної спеціальності, вочевидь, продиктоване потребою суспільства і економіки. Процес цей є цілком природнім, диктується конюнктурою, яка склалася на ринку освітніх послуг. Якісь спеціальності скорочуються, якісь розширюються. Зараз, наприклад, гостра потреба в робітничих спеціальностях. Та й справді, невже країні необхідно стільки політологів?
16.03.2015, 21:05 194.44.168.*** Доцент
Постає питання - куди заведе колектив университету такий керівник, як пан Гон?
16.03.2015, 21:02 194.44.168.*** Доцент
Гон М.М. протягом роботи в РДГУ працював тільки на себе. Став професором, доктором наук, завідувачем кафедри політичних наук. Кафедру прийняв пристойну. Дві групи студентів на спеціалізації більш ніж по 20 студентів у групі, заочне відділення, магістраура. За період його керівництва кафедрою на чотирьох курсах на стаціонарі навчається лише по15-17 студентів, заочної форми навчання вже немає, заочної магістратури теж.
14.03.2015, 23:32 176.97.141.*** Викладач
У місцевій пресі останнім часом публікуються замовні статті, в яких Руслан Постоловський постає безальтернативним кандидатом, здатним зберегти стабільність. Знайомі фрази, чи не так? Уже був у нас був президент Янукович, заслугою якого була так звана стабільність. У випадку ж Руслана Постоловського ця "стабільність" буде стабільним занепадом, поступом у прірву, а повний крах університету стане закономірним фіналом. А питання зараз стоїть навіть не в тому, щоб переміг Максим Гон, а щоб не став ректором регіонал Руслан Постоловський! Саме тому активна спільнота і виборці РДГУ повинні згуртуватись та не допустити обрання манкурта. А Максиму Мусійовичу, в будь-якому разі, бажаю перемоги на виборах! Молодь за Вас!
14.03.2015, 23:30 176.97.141.*** Викладач
Не сумніваюсь, що проблеми університету ви, Максиме Мусійовичу, знаєте, як ніхто інший, а також, і шляхи їх вирішення. Не сумніваюсь, що в разі обрання Вас ректором Ви не лише сформуєте реноме РДГУ як центру наукового життя Рівненщини, а й виведете університет на якісно новий рівень. Тільки тоді можна буде перегорнути ганебну сторінку історії ВУЗу, пов`язану з ректорством Р.М. Постоловського. Але біда в тому, що чинний ректор, замість того, щоб достойно піти або достойно програти, уже проводить темники з викладачами, "пояснюючи", за кого треба голосувати, відчайдушно намагається залучитись підтримкою колективів коледжів, інститутів і училищ. Біда в тому, що Руслан Михайлович, замість планування розвитку університету, мріє, як після перемоги розправлятиметься з опонентами. І усіма силами "вибиватиме" з дистанції своїх конкурентів.
14.03.2015, 23:29 176.97.141.*** Викладач
Є, звичайно, і свої "перегини", - платні перездачі і тому подібне, але це мізер у порівнянні з проблемами РДГУ. Чому ж Постоловський не став Пасічником для свого університету? Адже він із самого початку був у кращих умовах, мав статус державного ВУЗу, всі "козирі" були в нього на руках. Натомість, за кілька строків ректорства університет став пародією на педучилище, молоді викладачі їдуть на заробітки закордон, матеріальна база викликає вже не сміх, а сльози. То, можливо, дійсно слушною є думка про приєднання РДГУ до Острозької Академії? Можливо, це і є єдиний шлях для збереження його наукового потенціалу? Відверто кажучи, краще такий варіант, аніж ще один термін з тим самим ректором.
14.03.2015, 23:28 176.97.141.*** Викладач
Та ось ректором став Р.М. Постоловський. Не буду заглиблюватись, яким чином канули в Лету ректори Колупаєв і Литвинчук - це повинні пам`ятати старожили Педінституту. Головне, що зробив на своїй посаді діючий ректор. А зробив він мало що. Тобто, майже нічого. За майже двадцять років, окрім вхідних дверей і, місцями, косметичного ремонту нічого не змінилося в кращу сторону. Зате пишним цвітом розквітло хабарництво. Якщо раніше "вирішували" лише фізкультуру, то тепер важко сказати, що не "вирішується". Рівень освіти в цьому закладі девальвував настільки, що його випередили навіть МЕГУ та Європейський Університет! Для порівняння - ректор Острозької Академії Ігор Демидович Пасічник. Як і Постоловський, не будучи жодного разу в опозиції до чинної влади, вміло петляючи між різних партій, він своєю візантійською політикою привів ВУЗ до визнання і процвітання. Всі сфери наукового і студентського життя, побут викладачів і "спудеїв" поставлені на дуже високому рівні.
14.03.2015, 23:09 176.97.141.*** Викладач
Ось і зараз Руслан Михайлович, вичерпавши всі засоби впливу на свій електорат, якою є освітянська і наукова спільнота, залучив до боротьби всю свою сім`ю, а точніше мафію, яку чомусь називає науковою школою. Змусив їх засісти за комп`ютери, писати коментарі на свій захист. Однак вже очевидно, що це йому не допоможе, його час пройшов. Наведу простий і зрозумілий приклад. Був 1998 рік, коли я скінчив Педінститут. Яким він мені запам`ятався? Обшарпані двері, потерті стіни корпусів, занедбана територія. Та що поробиш - тоді так було скрізь. З позитиву можу вказати лише фаховість викладачів старого гатунку і відсутність поборів. Ректором тоді був Борис Сергійович Колупаєв. Жодних претензій до нього я не чув. Всі відгукувались про нього виключно з повагою. Напевне, він так і залишиться недосяжним еталоном ректора цього ВУЗу. Хоча на його долю випали складні часи - перебудова, потім незалежність. Він був і є талановитим педагогом, дослідником, викладачем.
14.03.2015, 23:07 176.97.141.*** Викладач
Написати цей лист мене змусила ситуація, яка склалася в РДГУ у зв’язку з обранням ректора. Хочу наголосити, що жодного відношення до команди Максима Гона я не маю, хоча і підтримую його кандидатуру. Шановний Максим Мусійович дещо помиляється, виборчий процес в РДГУ не просто корелює з політичними виборами, він тепер абсолютно ідентичний такому. На жаль. І це сталось завдяки безмежному бажанню чинного ректора залишитись при владі. Це він першим задіяв усі інструменти сучасних чорних і сірих "PR"-технологій, включно із замовленням брехливих популістських статей у місцевій пресі, проплаченими блогерами в електронних ЗМІ, не кажучи вже про підкилимну боротьбу на кафедрах. Зрештою, ми всі, спершу навчаючись, а дехто, потім і працюючи в цьому ВУЗі, не раз стикалися з подібним.
14.03.2015, 12:10 93.72.231.*** Зі сторони
Так, переважає, але як це допоможе при господарюванні ?. Говорити - це одне, а платити людям зарплату - це інше. Я проти того, щоб залишався Постоловський, але де ж нормальна альтернатива? Думаю, що Гон і фінанси - це різні планети
11.03.2015, 09:20 46.185.34.***
10.03.2015, 23:38 37.130.227.*** Сергій С.
Достатньо лише прочитати публічну заяву Максима Мусійовича Гона як одразу стає зрозуміло, він інтелектуально і морально переважає Руслана Михайловича Постоловського. Переважає з сухим рахунком!Жалко, що розум і честь не завше беруть гору над звязками.
06.03.2015, 14:16 193.104.16.*** Максим Гон
ПУБЛІЧНА ЗАЯВА Пані та панове! Коментарі щодо виборів ректора РДГУ, які дедалі частіше з’являються під різного роду публікаціями, спонукали мене до цієї публічної заяви. Якщо Ви, панове коментатори, з ім’ям чи без нього – “борці за демократію і справедливість” маєте свою громадянську позицію – демонструйте її толерантно і красиво, як це властиво освіченій людині. Не переходьте на особистісні образи чи то нинішнього ректора, чи інших кандидатів, чи будь-кого з моїх колег та однодумців.
06.03.2015, 14:16 193.104.16.*** Максим Гон
Вибори ректора РДГУ – це справа нашого колективу. Відтак кожний, хто обиратиме ректора, має можливість самостійно, критично та виважено оцінити ситуацію і зробити свій (а не такий, як це комусь бачиться) вибір. Принаймні, це демократична процедура. Якщо Ви той чи ті, хто буде безпосередньо обирати ректора – у вас є унікальна можливість продемонструвати “високий політ думки” відкрито (на зустрічах з кандидатами, потрапивши на особистий прийом, якщо це стосується ректора), а не пишучи непристойні речі. Тоді це набуває іншого забарвлення – а ви, як виборець, маєте всі шанси бути не лише почутим, а отримати конструктивну відповідь. Але якщо ви надумали компрометувати мене чи моїх колег, розміщуючи брудні коментарі – то у вас це, м’яко кажучи, невдалий “стратегічний хід”.
06.03.2015, 14:15 193.104.16.*** Максим Гон
Якщо ви “варяг” чи “місцевий”, “погляд з минулого чи сучасного”, “веселий” чи “сумний” і до виборчого процесу в РДГУ не причетні – оберіть інший спосіб впливу на процес. Це не політичні вибори (хоча виборчі процедури більшою мірою корелюють з такими), а виборцями є освітянська і наукова спільнота. А відтак “чорний PR” тут ні до чого! Я переконаний, що в освітянському середовищі такі брудні технології не затребувані. А якщо у вас виникло непереборне бажання включитися у виборчий процес – ви маєте всі шанси зареєструватися як спостерігач. Власне це передбачено рекомендаціями, що розміщені на сайті вишу. І жодних проблем: цивілізовано боретеся за демократію. Але маю підозру, що ви представник іншої категорії “демократів”, а прозорі механізми “не ваше амплуа”... Можна ще багато рефлексувати щодо людських чеснот, але не вбачаю у цьому доцільності.
06.03.2015, 14:15 193.104.16.*** Максим Гон
Я ВІДПОВІДАЛЬНО І ПУБЛІЧНО ЗАЯВЛЯЮ: ЦІ КОМЕНТАРІ, ЯКІ РОЗМІЩЕНІ ПІД МОЄЮ РЕФЛЕКСІЄЮ НА ПУБЛІКАЦІЮ ВЕЛЬМИШАНОВНОГО, АЛЕ МАЙЖЕ НІКОМУ НЕВІДОМОГО БЛОГЕРА ІВАНА БІЛОГО, ТА БУДЬ-ЯКІ ІНШІ, ЩО З’ЯВЛЯЮТЬСЯ В МІСЦЕВИХ ЗМІ, ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО МЕНЕ І МОЄЇ КОМАНДИ НЕ МАЮТЬ! Ми можемо відкрито і професійно сказати про проблеми і шляхи їх вирішення в контексті тих реформ, що започатковані МОН і як відповідь на ті виклики сьогодення, перед якими постав не лише наш університет, а й система вищої освіти загалом. Я переконаний, що разом з трудовим колективом ми зможемо сформувати реноме нашого університету як сучасного й потужного освітнього та наукового центру! З повагою, Максим Гон.
03.03.2015, 22:02 176.97.141.*** Буч.
Для всіх тих хто захищає Постоловського. Ось, лише короткий підсумок ректора-нездари-злочинця-хабарника: знищив Ріс, та кинув на зарплату викладачів, розвів кумовство в РДГУ, замість молодої наукової зміни виховав відмінних сраколизів, як він сам! корпус на Остафова з недобудови скоро перетвориться в руіну ! Зато сам має будинок біля міської Ради, будинок у Грушвиці, а ще купив квартира біля Кооперативного технікуму в будинку Бублика з вікнами на Соборну. За наші викладацькі гроші! А за чиї гроші син із своєю жонкою відпочиває в Домінікані? І хто взагалі бачив того сина( до речі доцента) на парах??? Ось такий він наш ректор-господарник!!! А про своїх незабуває... Про призначення Шеретюка, взагалі мовчу... Всі хто працює в РДГУ знають цю історію. А Долганов, молодчина!!! Тільки він занадто все делікатно написав... Таких як Постоловський треба за шкирку як паршивого кота викидати з насиджених місць щоб дати дорогу талановитим!
02.03.2015, 23:11 93.72.231.*** Зі сторони
Погляду з минулого: ще з шекспірівських часів частина людей вважає, що у всьому винні євреї (почитайте "Венеціанського купця"). Не вважаю Гона ганою кандидатурою для ректора, але дискримінація за національною ознакою - це звичайне "скотство". P.S. Я українець за національністю, але маю дуже багато друзів євреїв і готовий натовкти пику будь-кому, хто буде просто бездумно ляпати язиком на цю тему.
26.02.2015, 21:44 194.60.252.*** тому,що з істфаку
Де ви такий розумний взялись? Ярлики вішаєте,все про вибори знаєте.А часом не ви займались тоді фальсифікаціями і продавались за ковбасу суперника.Ви такий обізнаний з біографією Постоловського,що думаю, вас уже використовували.Так,хто є хто,стає зрозуміло розумному.
26.02.2015, 18:45 31.31.78.*** з істфаку
Таку політичну повію, як Постоловський ще пошукати треба! підлизував Червонію, Матчуку, Берташу, націоналам, ригіоналам... Нехай розкажуть як йому було "весело" коли його по рідному округу не обрали депутатом. І не просто не обрали, а прокотили, погнали в шию ! Так його, підсраку!! Є правда на світі. Він угробить будь-який ВУЗ, де буде керувати. Будь-хто, крім Постоловського буде достойним ректором. Пора давати дорогу молодим, перспективним, патріотам - Гону, Терешку.
22.02.2015, 19:52 194.60.252.*** викладачу
Не дає вам спокою Постоловський. Вам треба було б себе висунути і пройти цю процедуру.Написали б нам,який ви розумний,що чекало б БАРАНІВ -це ж ваші напевно слова,більше не цитую.Якщо ж будуть сюрпризи, про які ви пишите,то зрозуміло,хто автори того проекту.
22.02.2015, 08:53 77.123.82.*** викладач.,,.,,,
Ви знаєте,я побачивши як ми пернобирали Мосієвича,зрозуміла що дуже шкода що вибори ректора мають свою процедуру яку треба пройти,бо нас моглиб чекати непередбачуваний кандидат.Але я думаю постоловський зрозумів,що не все на виборах буде гладко а можуть бути сюрпризи. І я погоджуюсь з думкою одного з дописувачів,що 70~літ.уже і на пенсію пора.
18.02.2015, 23:51 194.44.8.*** Valentyna
Проголосуйте за Гона! Ну і що,що в Р.Постоловського однокурсником по аспірантурі є В.Литвин? Люди,нехай пенсіонери йдуть на пенсію! Чесно.
16.02.2015, 19:51 93.72.175.*** погляд з минулого
За роки незалежності, при теперішньому керівництві, РДГУ перетворився в болото.Не думаю, що коли ректором стане єврей Гон, то ситуація зміниться в кращу сторону. Ми маємо багато євреїв-керівників ВНЗ, містами і Державою в цілому. Результат керування- в першу чергу наповнення власних кишень! Потрібно обирати на посаду ректора молоду людину- патріота, котра своїми справами показала, що вона може змінити ситуацію. Невже в РДГУ нема порядних і чесних науковців? В іншому випадку - Ви заслуговуєте на те що маєте. РАБ залишається рабом!
11.02.2015, 21:12 194.60.252.*** пупсік
Шановний пане претендент,а чи не раніше,ніж написано в нормативних документах Ви і група підтримки в обличчі деяких мас-медіа роспочали пропаганду та агітацію своє персони та своєїі історичної програми боротьби зі всім старим,консервативним,з рішалами та вибивалами. Я впевнена,що Ваші шановані батьки,яких я особисто поважала, вчили вас поважати людей можливо не таких модерних як ви,але,які зробили багато для освіти не лише нашого краю,але й України. Вашим відомим учням потрібно бути більш стриманими. Сьогодні сімї в.о.ректора не просто.Так що шановні дописувачі часом згадуйте за такі поняття,як мораль,совість,порядність,відповідальність за свої темні думки та злі слова.
17.01.2015, 17:10 91.124.129.*** Своя думка
Мені чесно не цікаво хто буде ректором, хоч і жінка, але мені хочеться, щоб ВУЗ, який кожного року на 1 вересня називають, як "один з найперспективніших ВУЗів країни" дійсно відповідав цим вимогам, в Острозькій як бажали побудувати корпус то зробили це за 5-6років, а в нас як не хочуть то за 25р не пободували, плитка з стін університету падає, деякі аудиторії обладнані, під мікрофоні, але як кажуть викладачі " всю техніку і мікрофони давно повідривали і забрали" куди, невже так цікаві і краще вчитися? Кандидати, зробіть висновки, а трудовий колектив, навчіться трохи думати не тільки за свої крісла і кабінети, які мають класні ремонти і мягкі кріселка, а подумайте трошки за 7000 тис чоловік і робіть висновки, але проблема в нас єдина, 1- переживаю спочатку за свою посаду, а 2- кровна спорідненість не позволить цього зробити!!! Як студенту надоїло те, що в університеті мало хто(з людей і з підрозділів) дивиться на реальність більше на інтереси вищестоящих і своїх покровителів!!!!
17.01.2015, 17:00 91.124.129.*** Своя думка
Читаючи всі коментарі, я згадав совків, які заради своєї шкури, зроблять наклеп, здадуть зі всім, і ще грязь на 2 кандидатів налиють.... це печально, що в нас(Рівне) і університеті така ворожнеча, і як за свої посади почали боятися дуже багато людей з університету, не треба бути тут такими "тролями" будьте при своїй думці, не падайте і опускайте себе до рівня "російських ЗМІ" і ще одне скажу, як студент цього я вважаю, якщо за 10 років "не наївся то й не налижешся", треба дивитися реально, деяким людям всже давно з 70, так саме за 70, але вони проректори і завідуючі і т.к. не може існувати і будуватися на таких людях університет, деякі факультети просто на кровні спорідненості побудовані, і чим ближча кров до ректора чи проректора тим вища посада. А корпус недобудований, а спортивний клуб РДГУ(що це за організація, дайте мені хтось відповідь), обіцяна їдальня в РДГУ, і багато інших проблем, які за більше ніж 10р не вирішені. І напис на 6 гуртожитку- СТУДЕНТСЬКА РАДА РДГ -УНІВУУУРСИТЕТУ
14.01.2015, 00:05 178.92.19.*** Небайдужа Студентка
Валентина - "найпопулярніший в університеті викладач" не варто плутати з "викладач, який користується популярністю", що цілком відповідає дійсності. "Розгнузданий піар" - це ви про можливість кожного висловлюватись?
13.01.2015, 23:54 193.41.186.*** Валентина
Цікаво знати, чи зможе розгнузданий піар перемогти здоровий глузд і додати пану Гону тих якостей, які потрібні справжноьму ректору? А також цікаво знати, чи перетворить цей піар пана Гона на "найпопулярнішого в університеті викладача", як це було безпідставно заявлено на початку дискусії?
13.01.2015, 20:36 77.123.82.*** ніна продовження
А ми все вірим у те що в нас буде все добре. Не буде, поки "вони" у "руля"... А піди до головного бухгалтера попроси матеріальну допомогу А нема...... Треба на камінь декоративний чито будівельний (Цікаво деце у нас кладуть бруківку).... Крадуть... А ми ХОРОШИЙ...
13.01.2015, 20:33 77.123.82.*** Ніна
Шановні працівники , а в нас не все так " погано", зайдіть на сайт РДГУ у тендерні закупівлі, і ви побачите, що в нас капільно реморнтують гуртожиток №2, оплачують нотаріуса аж на 23000,00,Реконструкція мережі електропостачання приміщення навч. корп.№4 РДГУ по вул. Толстого,3 -61274,00,Камінь декоративний чи будівельний - 119172,00 Послуги політурні та послуги, пов`язані з оправленням - 70000,00 Поточний ремонт мережі теплопостачання гурт. №2 вул.Котляревського,16- СФ 83991 і так далі.. А ми коли на кафедри отримували канцтовари.,
13.01.2015, 20:11 213.174.12.*** Володимир
Ось тут короткий витяг програми Гона http://4vlada.com/rivne/40823, натомість Постоловського програми розвитку університету немає, попри керівництво ним ВНЗ 13 років.
13.01.2015, 19:14 77.123.82.*** викладач.,,.,,,
Я дуже здивований, чоми ми викладачі так тримаємось. Постоловського.? Адже всі прекрасно знаєм,що тандем Постоловського-Андрощук розвалили Ріс, і дорозвалюють Рдгу.Андрощук яка у штаті має "професіоналів 60 років і більше і алкаголічку. Т. Всі прекрасно памятають як працювало Кру, і що за ті зловживання хтось постраждавав? Шугаєв (швагро посиоловського) втік.."машини перестали ремонтувати"Зате племінник наркоман і працівник редакційного відділу рахується на роботі і до того ж займає 2кімнати в гуртожитку. Розкрадання прикрилися. і АНдрощук "на коні." (Норкова шуба на плечах.).. а ми обираєм знову Постоловського і "Компанію"
13.01.2015, 16:07 178.92.19.*** Небайдужа Студентка
Випускнику істфаку - для того і збираєтьться проводитись повномасштабна виборча кампанія, щоб донести до загалу, що пропонує Гон. До того ж, він і проводив сьогодні конференцію, щоб про це розказати. Тому, перед тим як таке писати - цікавтеся чи цього й справді не говорили.
13.01.2015, 15:19 188.163.78.*** Випускник істфаку
Цікаві речі обговорюємо, і звідки викладачі, і недобудований корпус, а чому ніхто не каже про те скільки років університет не отримує ніяких коштів від держави, оплачує комунальні послуги, виплачує стипендії та зарплати. Де беруться ремонти в гуртожитках? Найпростіше сказати, що Постоловський поганий керівник, а де програма розвитку університету Гона? Що він пропонує?
13.01.2015, 00:01 95.134.177.*** Небайдужа Студентка
Небайдужому викладачу -"яка процедура, які дати обрання представників від технічного персоналу, студентів і як це відбуватиметься" - мене дуже цікавить! Напевно томуі слідкую за новинами, коментарями і т.д. Сподіваюсь, що цей виборций процес таки буде прозорим, з дебатами, виборчою кампанією, як справжні вибори, тому що цього потребують не тільки претенденти, а й виборці.
12.01.2015, 21:06 213.174.12.*** Володимир
Претендент на посаду ректора РДГУ пропонує провести повномасштабну демократичну виборчу кампанію, якої ще не було в Рівному - http://4vlada.com/rivne/40812
12.01.2015, 15:01 91.209.55.*** віталій
РДГу в глибокій ср... Ну про що можна говорити, коли студенти ще рік тому малювали кінопроектор на заняттях з якогось дурацького непотрібного предмету
11.01.2015, 23:43 93.73.49.*** Голос
Що ТК НУВГП -злякався ? Ти наступний! Прогіб не зараховано. Торбіч і до вас добереться , всіх хабарників та корупціонерів виведе на чисту воду, так тримати .
11.01.2015, 23:19 37.55.252.*** Сторонній студент
Ніхто не говорить, що Р.М.Постоловський погана людина чи людина, яка володіє поганими людськими якостями!!! Об`єктивно оцінюючи ситуацію, слід розуміти, що РДГУ втратило не одну і не дві позиції за десять років!!! Тому питання не в людських якостях, а в керівництві, управлінні і зацікавленості аби університет розвивався, а не "пас задніх"!!!! А при такій ситуації та конкурентності, РДГУ вже не відповідає сучасним вимогам вищої освіти, що буде далі?! А далі - безробіття і щороку зменшення кількості студентів!
11.01.2015, 21:53 37.54.203.*** Викладач ТК НУВГП
Досить дивною є дискусія "хто кращий, а хто гірший" з претендентів на посаду ректора. Звинувачення - не кращий спосіб порозуміння. Наклепи - не якісна риса для еліти нації, інтелігенції. Майже ніхто з коментаторів не оцінює проблеми, що є в сучасній вищій освіті. Новий ЗУ "Про вищу освіту" не усуває їх у повній мірі. Я переконаний, що Постоловський Р.М. зробив багато для РДГУ і цим заслуговує на повагу!
11.01.2015, 14:42 109.237.84.*** Суддя Дредд
Постоловський вже набрався – Як кіт в маслі він купався. Як спитають: де набрав? Скаже: важко працював. Декларацію покаже Й брати більше знов накаже. Рідний РІС вже не спасе, РДГУ не донесе. Його менеджмент успішний Показав всім клас! Той радянський вишкіл Універ не спас... Нехай йде в Омеляну І не рятує більш РДГУ.
11.01.2015, 14:42 109.237.84.*** Суддя Дредд
!!!
11.01.2015, 13:45 178.162.203.*** Випускник Філфаку
Сумна у вас дискусія, шановне викладацтво! Мабуть вам до вподоби таке «руколизацтво»!
11.01.2015, 13:19 178.162.203.*** Філософ
Це дійсно так: “Університет - це дуже тонка і складна "матерія". Про самі “інтимні” сторони цих тонкощів розповідає і сам ректор у одному із своїх інтерв’ю: «Ранкова кава»: гість — ректор РДГУ Руслан Постоловський http://ogo.ua/articles/view/2014-07-28/53434.html:“ Зараз дуже часто говорять про корупцію у навчальних закладах. Ніхто не каже, що її взагалі немає. Але той наплив студентів показує, що батьки знають, в якому навчальному закладі добре вчитися і менше треба за все платити. В інших же ВНЗах, вони знають, що треба абсолютно за все платити . Це "містечкові" реалії, а з іншого боку – інтеграція в загальноукраїнський освітній, соціокультурний, КОРУПЦІЙНИЙ простір…але на превеликий жаль – аж ніяк у світовий освітній простір сучасного глобалізованого світу. Дійсно “Університет - це дуже тонка і складна "матерія"! Це дійсно так: “Університет - це дуже тонка і складна "матерія". Про самі “інтимні” сторони цих тонкощів розповідає і сам ректор у одному із своїх інтерв’ю: «Ранкова кава»: гість — ректор РДГУ Руслан Постоловський http://ogo.ua/articles/view/2014-07-28/53434.html:“ Зараз дуже часто говоря
11.01.2015, 12:03 77.123.63.*** Я бачу так
Посада ректора - це не синекура, не засіб вирішення своїх підсвідомих потягів до влади і панування або задоволення амбіцій, а в першу чергу - це відповідальність, відповідальність за людей і перед людьми. Університет - це дуже тонка і складна "матерія", яка не витримує грубоко втручання "ефективних менеджерів". Р.М. Постоловський - фундатор гуманітарного університетеу, і тому як НІХТО інший розуміє, бачить та відчуває його проблеми. Але в силу цього ж він бачить і пропонує шляхи і перспективи розвитку вузу не тільки з боку "містечкових" реалій, а в загальноукраїнському освітньому, соціокультурному просторі.
11.01.2015, 10:35 37.19.136.*** веселик
Справді, маємо розуміти, що без змін, перетворень ми приречені. Мусимо усвідомити це. Освіта давно стала "площидкою" ринкової конкуренції. Так: саме конкуренції. Мусимо вчитися цьому. Хочемо чи ні, але маємо усвідомити: без кардинальних змін в організації роботи ми не виживемо. А працювати хочеться. Та й мусимо: істи хочеться. А задля того, щоб був бодай хліб з маслом маємо змінитися. Змінитися всі. І йдеться не тільки про керівництво. Змінитися має кожен викладач... Інакше залишимося таким собі аутсайдером освіти, який навіть не здійснив спроби чимось виправити ситуацію
11.01.2015, 09:00 93.73.49.*** Старший викладач
Я погоджуюся з тим , що РДГУ з такими керівниками , ляже ! Я впевнений в цьому ! Максимум барахтатися залишилося 2-3 роки! Того , що було вже не буде , потрібні дійсно революційні зміни і відповідно люди для такої роботи, а також порозуміння в колективі щодо необхідних змін!
11.01.2015, 00:22 37.55.252.*** Сторонній студент
Ой, "старший викладач" мабуть точно не переживає за себе, його ж не хвилює слово "лизати", так "красиво" пише, "справжній викладач") Перестаньте тролити і лити "грязь", оцінюйте об`єктивно! При сьогоднішніх умовах, і за вимогами сучасної освіти, РДГУ при такому управлінні ляже!
10.01.2015, 19:05 93.73.49.*** Старший викладач
Вже почали мислити, переживати за своє майбутнє - якщо слово " лизати" так ображає " непорочних" викладачів , то наберіться сміливості та в очі скажіть, що ви думаєте про " почесного громадянина селища". Чи слабо? Можете тільки в купі та за спиною!
10.01.2015, 12:40 77.123.8.*** Небайдужий викладач
Можливо хтось кому і щось "зализав", як дуже інтелігентно і воістину по-викладацьки висловився тут хтось (ви представляєте явно не кращу когорту викладачів РДГУ, якщо дозволяєте собі таке писати). Наприклад про Р. Постоловського: «…Ти йшов вперед й ніде не зу­­пи­нявся, За нелегку роботу вміло брався. Із юних літ, ще на студентськійлаві Вивчав історію ти нашої держави, У Білашеві в школі працював, Із цього шлях педагогічний починав. А потім лаборантом, асистентом, І аспірантом, визначним доцентом, І академіком, і докторантом, Тебе Господь нагородив талантом, Та хоч яких вершин ти досягав, Про рідний Мізоч завжди пам’ятав…». P.S. Вважаю, що логічним продовженням визнання заслуг іменинника буде присвоєння йому звання «Почесний громадянин селища Мізоч». Звертаюся до громади Мізоча, колективів установ та організацій селища підтримати цю пропозицію. З повагою і вдячністю, Роман Михальчук. Ось такі справи. Зараз це новий завідувач аспірантури РДГУ. Таки зализав, дійсно.
10.01.2015, 12:35 77.123.8.*** Небайдужий викладач
Небайдужій студентці - демократичні вибори це хоча б відкритий і прозорий процес. Зараз такого немає. Є лише інформація, що вибори відбудуться 19 березня. А яка процедура, які дати обрання представників від технічного персоналу, студентів і як це відбуватиметься - Вас це мало б зацікавити, я, наприклад, нічого подібного не знаю.
10.01.2015, 10:40 77.123.21.*** Сторонній спостерігач
Старшому викладачу: Правда полягає в тому, що в умовах динамічних освітніх змін чергової п"ятирічки правління Постоловського РДГУ не витримає. Можливо Вас і влаштовує доля РІС КСУ (яскравий приклад лідерських задатків пана в.о. ректора), але є люди які прагнуть її уникнути. Стосовно пошуку "нормальної людини", то все у Ваших руках. Час для реєстрації претендентів, наскільки я розумію, ще є. Звичайно, треба знайти в собі мужність відкрито виступити проти системи. Кафедра політичних наук знайшла. А ви знайдете?
10.01.2015, 10:21 78.111.187.*** веселик
Невже Ви такі закриті до правди? Справді, ті, хто думають, що РДГУ - потужний вуз, подивіться "ТОП-200 Україна". Це погляд незалежних експертів, їхня оцінка. Можливо незаангажований погляд зі сторони - людей, які не прив"язані до жодного з кандидатів і до жодного з "сильних світу цього" в РДГУ - підкаже реальний стан речей. Це ж так просто: знайти в Інтернеті, подивитися, подумати. Без емоцій, тверезо поміркувати. А потім спрогнозувати наші перспективи. Особливо тоді, коли міністерство надаватиме державні місця студентам за рейтингом вузу. От тоді-то буде скорочення! От тоді-то прийде прозріння!!!
10.01.2015, 09:35 93.73.49.*** Старший вилка дач
Правда очі ріже! Інколи іі неприємно почути та доводиться! Роздивляйтесь біля себе , давайте найдемо нормальну людину, ане тих яких або нав`язують або самі нав`язуються...
09.01.2015, 22:16 77.123.21.*** Сторонній спостерігач
Старшому викладачу: Про лідерські задатки всіх можливих претендентів (хто зна, можливо їхня кількість збільшиться) можна буде говорити після того, як хтось із них стане ректором. А ось яскравим свідченням відсутності таких у діючого очільника є повний занепад ВУЗу, тотальна корупція, зношеність матеріальної бази, останні місця (протягом багатьох років) у рейтингу "ТОП-200 Україна" і, наявність таких хамовиних викладачів, як Ви.
09.01.2015, 21:57 93.180.222.*** веселик
Кастінг - справді хороша думка. Ха й би постали поруч: ми б придивилися. Весело було б!!! А от остання думка, колего старший викладач, якось читається сумненько. Давайте без крайнощів. Та й придивіться уважніше до реалій: може таки вдасться роздивитися хто й кому))) Будте об"єктивніші!
09.01.2015, 16:36 93.73.49.*** Старший викладач
Викладачу - чим ви вимірили задатки "хорошого лідера" у пана Гона, в яких одиницях( сантиметрах, центнерах,...) і чим є він вам привабливішим( статурою, обличчям, вагою, довжиною носа чи пальців, лисиною чи шевелюрою, ....) ? Була вже пропозиція проводити кастінг , а в нашому випадку не завадив би і мед огляд, як тих кого обирають, так і тих, хто обирає! У кандидатів проктолог повинен визначити, що є ще місце де ще можна зализувати! Особливо у Гона ліміт вже закінчується, так що члени кафедри побережіть свої язики.
08.01.2015, 22:29 37.52.100.*** Викладач
Гон М.М. має задатки хорошого лідера і є з цих двох кандидатів найбільш привабливішим та головне із хорошою репутацією, як викладача і керівника.
08.01.2015, 14:02 77.123.43.*** Студент
Нехай би Хом`як Іван Миколайович став ректором!! Всім би дав на горіхи і як мінімум українською всі б так защебетали, що ойойой! І культура розцвіла би!
08.01.2015, 11:16 178.95.140.*** Небайдужа Студентка
Небайдужий викладач, можна поцікавитись, якими ви бачите справжні демократичні вибори в університеті? (або, на вашу думку, якими б вони повинні бути?) Просто мені сподобався ваш коментар і до того ж, схиляюсь до такої ж думки про стан університету та взагалі сьогоднішню "універитетську реальність". Відповідно, у мене виникло бажання запитати вас. Наперед дякую за відповідь.
08.01.2015, 11:13 91.225.143.*** Віталій
Постоловський-це архаїка.На мою думку,ще одну каденцію цього "світоча" науки і освіти університет непереживе.
08.01.2015, 00:27 5.248.88.*** Небайдужий викладач
Я готовий тут дискутувати з усіма прихильниками і Гона і Постоловського, думаю у мене знайдеться для всіх вдосталь аргументів. І якщо комусь засліпило очі, то спробую їх відкрити!
08.01.2015, 00:25 5.248.88.*** Небайдужий викладач
Да яка взагалі різниця Гон буде наступнім, чи ще хтось, створіть демократичні умови виборів, а не той совок, що був на зборах трудового колективу, може тоді ще знайдуться кандидати, можливо хоч якийсь шанс на зміни з`явиться тоді. Чи всі викладачі РДГУ хочуть стати в один момент безробітними? Я не хочу, і з Рівного переїжджати не хочу (хоча таки поїду якщо доведеться). Але просто соромно за цей заклад, який називається університетом. Висувайте кандидатури всі, хто відчуває, що здатен змінити ситуацію, давайте вперше проведемо демократичні вибори.
08.01.2015, 00:21 5.248.88.*** Небайдужий викладач
Про яку демократію взагалі йде суперечка, що за абсурдна дискусія тут відбувається? Хтось Гона підтримує, хтось Постоловського, тролять тут один одного (культурно чи некультурно), а університет просто деградує, хоч хтось насмілится говорити про це публічно? Немає ніякої демократії, вже давно є тільки диктатура Постоловського (такого собі Хосні Мубарака). Таке враження, що він хоче дожитися до революції. Ну чому ці люди не вміють вчасно зупинятися? Вже давно пора було б подумати про майбутнє своїх дітей, а не збереження власних посад. Многая їм літа (і нинішньому ректору і його соратникам), але вони вже ні на що не здатні, вони вичерпалися, чому не можна просто зрозуміти це і піти спокійно? Що це за владний вірус? Невже мало того, що довели університет до такого жахливого стану?
06.01.2015, 23:09 178.92.109.*** Небайдужа Студентка
пане Олександре (срудент), ніхто й не говорив про те, що "демократичність процесу" це ЛИШЕ "висловлюємося". Малося на увазі те, що це наше право і одна з складових цього "демократичного процесу". І ще. Не радила б вам писати як "наші Студентки" розуміють "демократичність". Але якщо у вас є відомості або ж результати дослідження з цього приводу - приношу вибачення. Цим всім намагаюсь сказати: не варто "розписуватись" за всіх. Не думаю, що тут пишуть коментарі ті, що на практичних ні "Бе", ні "Ме".Чомусь впевнена, що зі студентів тут пишуть ті, хто "читає книги, вчить мови і ходить на лекції." Буду вдячна, якщо зазначите про яку саме відповідальність і кого перед ким маєте на увазі.Наперед дякую.
06.01.2015, 20:09 5.248.88.*** Небайдужий викладач
Постоловському радив би взагалі зняти свою кандидатуру, що він може зробити для університету, для його адаптації до нової системи знань? Жаль, але він просто знищить РДГУ. Якщо професор Гон хоче спробувати себе у такій непосильній сфері, ну то "флаг йому в руки". Можливо хоча б знищить цю вічну кубинську диктатуру однієї людини в РДГУ і це вже було б досягнення. Можливо з`являться нові кандидати (кампанія ніби тільки починається), тому побачимо...
06.01.2015, 20:04 5.248.88.*** Небайдужий викладач
Вища освіта дійсно у катастрофічному стані, але РДГУ - це катастрофа в катастрофічній системі. Змінити такий стан речей буде дуже важко, і якщо не починати ці зміни вже зараз, то буде втрачено навіть шанс на хоча б часткову модернізацію системи. У зв`язку з цим, дуже жаль тих, хто підтримує кандидатуру нинішнього ректора, він однозначно не здатен навіть розпочати будь-які зміни в університеті. Руслан Михайлович в умовах системних освітніх реформ - це завідомо програшна карта. В один прекрасний момент, коли нас переведуть на європейську систему оцінювання якості вишів (що точно буде зроблено у майбутньому), РДГУ просто ліквідують (кому потрібен такий деградований ВНЗ). І тоді вже всім доведеться шукати нову роботу. Ось так, і це не песимізм, це реальність, яку вперто ніхто не хоче помічати. Ймовірно, що Гон не оптимальна кандидатура, але, обираючи між двох, доведеться голосувати за нього, а то навіть жодних шансів на майбутнє не отримаємо.
06.01.2015, 16:00 77.123.8.*** Петро
Стосовно принциповості викладачів. Гон теж просить своїх колег "підтянугнути" оцінки для своїх студентів. А деякі проекти він робив з допомогою самого Постоловського. Напевно боротьба має бути чесною, бруду вистачить на всіх.
06.01.2015, 15:57 194.44.172.*** студент
Інноваційність Руслана Михайловича аж зашкалює. Інновації оточують нас повсюдно: і чудові євроремонти у корпусах, і новітні комп`ютери, і прекрасний асфальтований футбольний стадіон на Остафова. А головне - це його абсолютно новаторський підхід до викладання не викладати взагалі. Ну і звісно - молода новаторська команда менеджерів, яка оточує нинішнього ректора.
06.01.2015, 15:16 2.87.203.*** SSS
Цирк на дроті! Гон, Постоловський вже в черзі , невже ніхто не може надати оцінку реальному стану , в якому знаходиться університет , вища освіта? Гон може не розуміє - куди він лізе, а для чого це Постоловському? Йшов би собі спокійно професором та дякував би долі , що знайшовся такий" патріот " , який візьме на себе відповідальність !
06.01.2015, 15:16 212.86.253.*** Реальний Академік
Кандидата на посаду ректора РДГУ проф. Гона знаємо давно як фахівця у вищій школі України. А різноманітні дурниці, які поширюють його опоненти та їхні тролі, зайве свідчать про їх низький рівень культури спілкування і відкритої боротьби за цінності, які вже давно слід сповідувати університетській спільноті. Тим паче, що за теперішнім ректором, кандидатом наук Р. Посполовським давно "плаче" не мультяшна, а народно-освітянська люстрація!
06.01.2015, 15:10 213.174.12.*** Володимир
Захисникам пана Пустоловського. Скиньте будь-ласка лінки на його річні звіти за всі 13 років ректорства. Буду вдячний.
06.01.2015, 08:49 95.132.3.*** diniskap
Панове! Цікава розгорнулася полеміка між прибічниками ледь не "канонізованого Гона" та "відкритого до будь-яких інновацій" проф. Постоловського. Так, дійсно, "демократичність процесу" аж зашкалює. Цікаво, це дійсно "кафедра політології" та викладачів, які хочуть залишити все без змін, які були напротязі 13 років, хто надіється залишити "достойного ретора".
06.01.2015, 02:34 77.120.92.*** Олександр (срудент)
Небайдужа Студентка, Віктор, просто, нагадує, що "демократичність процесу" це не просто "висловлюємося", а ці висловлення повинні відповідати відповідним критеріям: відповідальність, тактичність, аргументованість тощо (зрештою, критерії також демократичні). Але, нажаль, дуже часто наші "Студентки" під "демократичність" розуміють "что хачу, то варачу", "имєю права", а що та ж сама демократичність вимагає відповідальності забувають. Визивають на практичних, а він ні "Бе", ні "Ме", ще й вимагає відпустити на майдан, очевидно, щоб там стояти з плакатом: "Вимагаємо європейської освіти"... Шановні колеги-студенти, читайте книги, вчіть мови, ходіть на лекції і буде у нас самий європейський ВУЗ. А викладачі, які знають цю кухню трошки краще, виберуть (надіємся, залишать) Вам достойного ректора
06.01.2015, 02:07 77.120.92.*** Олександр (срудент)
ігор, навіщо так крайнощі, достойні баришні-максималістки: або "позиція пенсіонерів", або все поміняти, адже сам факт " хотіти змін" - "правильний вибір". Всі, хто знає Руслана Михайловича, розуміють, що він абсолютно відкритий до будь-яких інновацій. У нас багато молодих викладачів-науковців, тому, якщо додати досвід, можливості та відкритість проф. Постоловського і бажання працювати молодої генерації викладачів - оце насправді важливо. А чекати від нового царька, що він все зробить так як потрібно - хибна позиція (хоча й в тренді: "Європа прийде порядок наведе", головне. щоб замість нас, щоб хтось, а не ми). От, такі ми...
05.01.2015, 19:04 37.54.59.*** Небайдужа Студентка
пане Вікторе, а для чого оцінювати коментарі, якщо їх пишуть саме для оцінки кандидатів. Кожен з тих хто тут написав, мав на це повне право і навіть не важливо чи це позитивний відгук, чи критика одного з претендентів. В цьому і полягає демократичність процесу - ми висловлюємось, "полемізуємо" для того щоб робити висновки і приймати рішення. Таким чином, мова зовсім не йде про "канонізацію" чи "обгаджування" їх. Мова йде про наше право на обмін думками, як мінімум, не кажучи вже про інші.
05.01.2015, 16:05 95.132.12.*** diniskap
Тут писали про "серйозних науковців". Віктор Федорович також був проффесором))).
05.01.2015, 15:02 194.44.166.*** ігор
.......більше розуму, життєвої мудрості, досвіду - це вже було , це позиція пенсіонерів та близьких до пенсійного віку людей . Ви не хочете змін , оскільки дуже комфортно " просто " ходити на роботу і викладати за програмами , що абсолютно не потрібні на ринку праці, ставити оцінки і не думати про працевлаштування випускників. Законсервувати університет.... до кращих часів - це життєва мудрість та досвід .? Це - правильний вибір ?
05.01.2015, 14:30 95.69.246.*** Віктор
Я не оцюнюю назву статті чи її зміст. Я оцінюю дружність коментарів. Прочитайте перше речення мого коментаря. Кафедра політології це далеко не весь університет і історичний факультет це теж далеко не все. Вирішуватимуть в осному викладачі, ну і частково, лише частково студенти. А тут незрозумілі студенти, чи колишні студенти які нічого не знають про сьогодення вузу розвели полеміку. І в основному кажуть Гон хороший бо він найковець (ухув позитивка) а Постоловський просто поганий. Я думаю якщо людина була би настільки некомпетентна і тд то стільки часу на посаді ректора не працювала б. Хочу сказати, що Постоловський теж науковець і дуже серйозний. Думаю, що вибори все покажуть, а поливати брудом то недостойна справа. Якщо вже і ділитесь інформацією, то робіть це аргументовано, а пустословить може кожний і це вартості вашим словам не додає. Я думаю, що у викладачів більше розуму, життєвої мудрості та досвіду аби вони зробили правильний вибір. А у студентів забагато юнацького максималізму
05.01.2015, 13:49 95.132.12.*** diniskap
Шановний пане Віктор! почитайте назву статті. Поки що є тільки два претенденти-їх і порівнюють. Якщо з`явиться інший "достойний", то повірте і його будуть оцінювати по заслугам!!!
05.01.2015, 13:16 95.69.246.*** Віктор
Таке враження, що вся кафедра політології дружно сіла і почала писати шикрні коментарі в адресу М. Гона. А про п`яного Гона, який веде лекції і семінари хоч раз хтось скаже? А про інші темні аспекти теж говорити не будемо? Чи ще 20 коментарів, і пофіг йому той ректор - ДАВАЙТЕ КАНОНІЗУЄМ ГОНА!! (бо він лапочка і науковець). Можем ще до його кабінету червону дорожку прокласти, бо він науковець. В нас що, мало докторів наук толкових чи як? Чи Гон докторнутіший за всіх інших? Одним словом не обгажуйте одного і не канонізуйте другого. Тверезо оцініть. До речі Гон і проректором в "Україні" багато зробив? (а перепрошую він еліта і нащо покращувать щось якшо можна просто зашибати бабло). Оцінюйте тверезо, а то блін ця ванільність дістала вже.
05.01.2015, 10:10 95.132.12.*** diniskap
У часи мого навчання був випадок, коли при здачі екзамену Постоловському двоє студентів на питання "Хто такі Кирило і Мефодій" відповідали: один-першодрукачі, інший-да. При цій "геніальній" відповіді один отримав4, інший-5. Хтось ще буде говорити про справедливість в часи Постоловського. У Гона ж на екзамені (та й на семінарах) навіть відмінники потіли і отримували лише те, що заслуговували. Про щось ще будемо сперечатись?
05.01.2015, 09:33 2.87.203.*** Sss
Влаштувати кастінг в купальниках, далі дебати, потім теледебати, після цього - спарінг! Інакше ніяк, ніякої відкритості, демократичності, справедливості!
04.01.2015, 22:46 91.225.142.*** diniskap
Сам колишній студент РДГУ. Мав можливість спілкуватися з обома кандидатами. Зараз працюю в органах місцевого самоврядування. І хочу сказати, що головне для керівника це харизма, розум і організаторські здібності. А все інше зробить команда підлеглих. Тому на посаді ректора я більше бачу пана Гона. А про пана Постоловського хочу сказати, що він звичайний "рєшала", який має хороші зв`язки і цим користується сповна. Крім того, людина, яка тривалий термін знаходиться на керівній посаді (навіть виборній), як показує історія, деградує і у неї зникають будь-які стимули!!!
04.01.2015, 18:34 194.137.201.*** Alumni
Коментів багато: різного рівня, змісту і грамотності. Але хочеться дати слушну пораду кандидатам. Якщо мова йде про демократичні процедури обрання, про прозорий процес, то було б дуже цікаво послухати дебати кандидатів на посаду ректора РДГУ. Обидва кандидати неординарні особистості, вчені, мають неаби-який життєвий досвід, обидва працюють у вузі і добре розуміють його проблеми. От нехай би вони виступили перед своїми колегами та студентами, які будуть за них голосувати, та висловили свої чіткі позиції і бачення шляхів і способів розвитку РДГУ після обрання ректора. А якщо обрання проходитиме справді прозоро, без тиску на персонал через керівників структурних підрозділів, то і результат буде чесний. Це ж освітянське середовище і там працює чимало професійних людей, які можуть критично мислити. Отож чекаємо дебатів, бажано і на телеканалах! Раз вибори - так вибори!
04.01.2015, 17:11 95.132.190.*** Небайдужа Студентка
Якщо вже обирати з двох вище вказаних претендентів - то Максима Мойсейовича. І на це є багато причин. По-перше, насамперед, це досить перспективний викладач: людина з величезним багажем знань не просто користується ним, а може доступно поділитись ним із студентами. До того ж, він проводить багато і лекцій, і практичних. А як щодо Руслана Постоловського? Коли востаннє він взагалі проводив лекцію? По-друге, Максим Мойсейович це не просто амбіції, це цілеспрямованість. Адже досягнувши значного рівня в науці, визнання - він не зупиняється на досягнутому, що є досить важливим. По-третє, ставлення до інших. Максим Мойсейович завжди продемонструє тактовність, етикет та інтелігентність, що ж до Руслана Постоловського? Ніколи не забуду його "манери" під час зустрічі з Дмитром Павличком у актовому залі. Хто був - згадає. Соромно, чесно кажучи. І це не поодинокий випадок. Цей список можна продовжувати ще довго, але висновки робить кожен з нас для себе самостійно.
04.01.2015, 16:35 46.211.151.*** Андрій Студент
Цей шквал коментарів певно можна розділити на критику теперішнього і критику майбутнього. Як на мене кандидатура Максима Мойсейовича досить преспективна. Він людина, яка розуміється на теперішніх проблема Вузу, який потрібно підіймати з руїн, звільняти від анархії та безладу... Його студенти поважають і я як студент хотів би бачити його на посаді ректора
04.01.2015, 09:47 2.87.203.*** Ссс
Я теж з педінститу! Всі вже забули про те хто ставив Постоловського на університет, чиім заступником він був, хто його при злочиній владі захищав? Це Сорока М.П. Пройшло дві революції, але чомусь вони починалися та закінчувалися змінами у НУВГП, а до РДГУ хвиля якось не доходила, а Постоловський між струйками пробігав далі, мабуть чекає вже третьої .
03.01.2015, 22:47 2.87.203.*** Ссс
.
03.01.2015, 21:32 77.123.82.*** Вікторія
Я працюю в університеті з днів його заснування (навіть раніше в педінституті) , дуже великою помилкою було постоловського об"єднати два вузи . Дуже шкода за педінститут. ... але це історія. Жаль що ректор на посаді за 13 років так і не зміг побудувати справжню "альмамату" , а дорозвалив те що було при Колупаєву та Литвинчуку...
03.01.2015, 18:59 2.87.203.*** Ссс
Чому тільки два прізвища? Сьогодні ректором може бути не тільки доктор, професор - молодь вперед!!! Зміни потрібні і це повинен зрозуміти впершу чергу Постоловський і дати дорогу молодшому, кращому за себе . А якщо такого немає і він сам не може такого назвати, то що він всі роки робив в університеті! Тоді його першого звідтіля треба гнати! Не треба двома прізвищами всіх зомбіювати!
03.01.2015, 18:59 2.87.203.*** Ссс
Чому тільки два прізвища? Сьогодні ректором може бути не тільки доктор, професор - молодь вперед!!! Зміни потрібні і це повинен зрозуміти впершу чергу Постоловський і дати дорогу молодшому, кращому за себе . А якщо такого немає і він сам не може такого назвати, то що він всі роки робив в університеті! Тоді його першого звідтіля треба гнати! Не треба двома прізвищами всіх зомбіювати!
03.01.2015, 17:25 134.249.44.*** студент
а чому ж ви так, шановний коментаторе, проштовхуєте пана Постоловського? як на мене, потрібні елементарні зміни, нехай лише на місці ректора, але все ж таки.
03.01.2015, 16:00 2.87.203.*** Ссс
Чому так вперто проштовхуєте Гона? Чого кожен раз чіпляєте до нього слово - наука? Хто він такий в ній? А ніхто і звати його ніяк! Чому так вперто зомбуєте громадскість- Гон...Гон...Гон .... Всі вже повірили, що з` явився новий місія, який спасе , осщасливить, збереже, добудує, приєднає РДГУ до Кембріджа, дасть студентам всім стипендії, викладачам халявну зарплату на рівні як в Європі, Рівне перейменують у Нью -Васюки і наші діти не будуть їхати до Польши( подалі від таких горе- викладачів та славетноі освіти) , а навпаки американці, німці , англійці, ... будуть в черзі стояти щоб їх прийняли на навчання до РДГУ ще й давати кожному кого вони зустрінуть по дорозі до приймальноі комісії хабарі, хабарі, хабарі! А найкращою спеціальністю буде політологія! За право вчитися на ній будуть записуватися на 5 років наперед, як сьогодні до дитячого садочку, вартість навчання буде 45тис.$. Всі політологи світи будуть в черзі за право викладати у РДГУ!
03.01.2015, 13:12 83.215.115.*** студент
викладачі так старанно наголошують, що Небесна Сотня померла недаремно, що вже не будуть "жебракувати", випрошуючи в студентів гроші...а все і далі продовжується. Сором! В університеті потрібно все міняти докорінно! Інакше, про яку євроінтеграцію може бути мова? З вищезазначених кандидатур потрібно обрати людину НАУКИ, а не БІЗНЕСУ! На мою думку, Гон М. М. - досить непогана кандидатура на посаду ректора.
03.01.2015, 00:36 2.87.203.*** Ссс
Дякуємо за пораду! Мабуть прийдеться запрошувати реформатора з Грузії. Де взяти високоосвічену людину?
02.01.2015, 23:48 77.123.8.*** 25
2.87.203.*** Ссс - як людині просто не хочеться, щоб ви повторювали наші помилки... Хай у Вас оберуть кращого та гіднішого! З гіркого досвіду - керуйтеся інтелектуальним рівнем при обранні, як на мене високоосвічена людина при бажанні зможе все! Не обирайте "трієчників", "спадкових науковців" та "сильних господарників".
02.01.2015, 23:42 77.123.8.*** 25
Як викладач з НУВГП підтримую останній комент 2.87.203.*** Ссс - дійсно кого ж ми вибрали...https://www.facebook.com/photo.php?fbid=707026956061313&set=pcb.707027666061242&type=1&theater; - таке враження (за підсумками роботи), що вони знайшли своє призначення в житті: бути акторами (чарівна Мальвіна та сумний П``єро), але актор виконує сценічний образ і задумку режисера...ХТО РЕЖИСЕР?!
02.01.2015, 21:10 2.87.203.*** Ссс
Викладачу НУВГП- є протиріччя у ваших думках! Сорока якраз був менеджер, а не науковець. Завдячуючи якому НУВГП як і Острозька академія стали національними університетами, за рік відремонтував 4 лекційні аудиторіі за свої кошти та кошти спонсорів. Що вам не вистачало? А зараз лізите з порадами до нас! Без вас якось розберемось, що краще , а що гірше! Розберіться у себе- кого ви отримали!
02.01.2015, 20:58 2.87.203.*** Ссс
Для чого всім нав`язувати свою думку як таку, проти якої ніхто не може висловити свою! Де ж , Володя, толерантність, демократичність, терпімість, повага до співрозмовника ? Якщо Гон ваш товариш, то це не підстава для того, щоб нав`язувати його нам в якості ректора. Ви поганий лобіст!
02.01.2015, 20:49 37.54.200.*** Викладач НУВГП
Шановні працівники РДГУ. Ви самі маєте зробити правильний вибір! Я почитав Ваші коментарі і раджу: обирайте Ви не науковця, а менеджера, бо в кріслі ректора науковець займатиметься якоюсь наукою, а не університетом, а Вам потрібний керівник. Жодного з кандидатів в ректори я не знаю, але моя думка НеоМойсея не обирайте, може ще хтось подасться. Ми ледь Сороку від себе викурили і Ви не вляпуйтеся на 7 років, бо тоді випровадити буде значно гірше.
02.01.2015, 17:41 2.87.203.*** Ссс
Не требо так вперто проштовхувати Гона! Хоч 10 разів говори халва, а в роті солодше не буде! Хоч 10 разів говори Гон - ректор, все одно ...
02.01.2015, 14:51 134.249.44.*** снігурка
доволі цікавий коментар щодо політології. взагалі-то дана дискусія стосується щодо вибору ректора, а не щодо того хто як і де політологіював, абощо, тож схаменіться, пане коментатаре. особисто моя думка, що пан Гон цілком вартий того, аби бути ректором.
01.01.2015, 21:07 2.87.203.*** Ссс
Не зловживайте таким словом як наука! Де ви бачили науковців? В кращому випадку це переписувачі чужих думок, хтось знає що це за наука- політологія? Досить людям морочити голову! Наполітугували за 20 років - далі вже нікуди!
01.01.2015, 18:56 46.175.151.*** Студентка
Гон - Науковець, а Постоловський - бізнесмен. Ректором має бути людина науки, а не бізнесу.
01.01.2015, 17:55 77.120.92.*** Олександр (студент)
З Новим роком, народ!!!
01.01.2015, 17:55 77.120.92.*** Олександр (студент)
Про який рівень Острозької академії Ви говорите, панове?.. Коли ВУЗ національного рівня записує цикл відеолекцій, а на них професор, доктор наук читає ці лекції з листочка як студент і це все викинуто в нет як "проект"... Тут, вже без оцінок, просто факт. А щодо "прогинання під владу", то, наприклад, ректор тої самої НУ "ОА" на моїх очах обнімався-цілувався з Губановим. Однак, що тут поганого? Іноді, заради блага для університету, і не з такими обніматися будеш. А, зрештою, яка влада в Україні за 23 р. була достойною, щоб з нею можна було обніматися? Потрібно бути талановитою людиною, щоб вміти знайти підхід до владних структур, навіть, коли вони тобі не подобаються, бо за тобою тисячі людей, яким потрібно платити зарплатню, яких потрібно вчити, за тобою університет, якого потрібно підтримувати... Тому, писати про "прогинання" може лише юнак-максималіст, який ніколи не мав досвіду управління, хоча би мінімальним, колективом.
01.01.2015, 17:41 77.120.92.*** Олександр (студент)
Нажаль, але, коли закінчуються аргументи всякі "Мусі" переходять на рівень "подівіться на зовнішність" або "постоловський навмисне з маленької букви"... Мабуть, тому він і професор Р.М. Постоловський, а Ви - "Муся", а з таким підходом до людей "Мусею" і залишитесь.
01.01.2015, 10:17 2.87.203.*** Ссс
Володимир- який ти далекий! Слів розумних ( менеджмент, маркетинг, корупція, технічні проректори...) нахопався і далі все на жаль. Не буде з тебе ректора. Як можна порівнювати РДГУ та Острозьку академію? Скільки корпусів - які витрати на утримання ? Яка чисельність викладацького складу? Спробуйте хоч одного звільнити за корупцію- до кого вони всі побіжать? До тебе з Тонєю! Яке державне замовлення? Перелік спеціальностей, які тягне на собі РДГУ разом з викладачами, а сусіди відкривали тільки ті де платять. Підпорядкуйте хоч на рік РДГУ державному управлінню справами адміністрації Президента- а потім повозіть туди Президентів!
31.12.2014, 23:08 213.174.12.*** Володимир
Гона знаю як порядну і розумну людину, а менеджерських навиків можна навчитися. До того ж можна найняти технічниї проректорів, які займатимуться менеджментом і маркетингом, щоб покращити якість у всьому, зокрема у залученні коштів університетом для того, щоб наймати професіоналів і викидати корупціонерів. Натомість стан корупції та якості освіти в РДГУ - це найкраще свідчення поганого менеджменту пана Пустоловського. І хто хоче спихнути все на безлад в державі - може поглянути на Острозьку академію, в якій немає хабарництва і є, порівняно з іншими універами Рівненщини, якісні звязки з громадскістю та залучення коштів законним шляхом. Вважаю, що жоден розумний і порядний студент чи викладач, який володіє ситуацією в універі не може оправдовувати пана Пустоловського тільки через те, що він допомагає людям (насправді достатньо хитрий, щоб ні з ким не сваритися). Головна справа ректора зробити свій універ висококласним по якості освіти, а не всім догождать.
31.12.2014, 20:54 82.145.223.*** ккккккк
Коментарі значно цікавіші за статтю! В коментах згадали Поніманську, вона трудівниця? Запитайте у випускників скільки вона бере за захист диплому?і всі мовчать
31.12.2014, 19:55 194.60.252.*** Лісова
До чого довів РДГУ Постоловський - це те , що, навіть, Максим Гон бачить себе в кріслі ректора.
31.12.2014, 19:39 188.0.64.*** Муся
Андрій,1000%! Такий корупційний шлях,який пройшов-проповз-проліз постоловський(з малої букви пишу навмисно) - то ніхто не повторить!особливо останній відрізок при регіАналах-то можна було блювати від цієї концентрованої гидоти: що морально (від того,що чуєш від цього "ректора"), що естетично (від його зовнішнього вигляду і манери розмовляти) - так вже Сороці з Берташем догоджав,так вже "прогинався"! Який це вже він "срок мотає" по договору,третій? Чи не досить позорища навіть для педінституту,яким за своєю суттю і є РДГУ? Слов`янознавство вже "почило", "кинувши" десятки викладачів та працівників на пенсійних відрахуваннях за 5!років: з легкої руки постоловського - а РДГУ і далі продовжує перелякано занурюватися все глибше у цю рогульську сімейну клоаку! Невже переляк перед мізоцькою мошною знову переможе?
31.12.2014, 19:31 194.60.252.*** Ціцерон
На фоні Постоловського, навіть Максим Гон -це майбутній ректор. Одна біда не краще іншої.Де ви сміливці ? Гідні високого звання. Спасайте РДГУ,викладачів та студентів ! ! !
31.12.2014, 19:09 91.237.245.*** Андрій
"Постоловський на ректорство не з Марса впав, а пройшов тяжкий шлях від простого лаборанта до найвищої посади" бугага, складний корупційний шлях мабуть був у нього. Не знаю які там людські якості, але до чого докерувався, то зразу видно по корпусах. Розвалить він РДГУ зі своїми людськими якостями, так як розвалив інститут слов`янознавства (про це вже легенди по городу ходять). Мабуть його людські якості серед "викладацького складу" означають тільки те, шо взяв їх усіх на роботу от і захищають тепер, бо ж справедливого конкурсу на свої тепленькі посади не пройшли б.
31.12.2014, 17:24 77.120.92.*** Aleks
До речі, заради справедливості, слід сказати, що Гону, як науковцю, слід віддати належне, на рівні нашого провінційного вузу він тримає планку. Проблема в тому, що, на мій погляд, цього НЕ ДОСТАТНЬО, щоб бути ректором
31.12.2014, 17:14 77.120.92.*** Aleks
Панове, не потрібно тут істерик. Постоловський на ректорство не з Марса впав, а пройшов тяжкий шлях від простого лаборанта до найвищої посади. І по підвальних аудиторіях, і не тільки ютився. Знаючи обох претендентів, можу сказати, що основними критеріями при виборі нового ректора, особливо для викладацького складу, будуть людські якості (оскільки, так чи інакше, все виходить на них) та управлінський досвід (оскільки, часи такі, що на даний момент, вже, з першого дня ректорства потрібна досвічений менеджер, а не той, який буде вчитися). Зрештою, всі в універі знають і Гона, з його підходом до людей, які його оточують, і Руслана Михайловича, так що, вважаю, вибір тут безальтернативний
31.12.2014, 15:37 176.36.176.*** Юра
Погоджуюсь з "Андрюшою"! Хто востаннє бачив пана ректора в аудиторії, особлило підвальній, він хоч раз туди заходив!?!А до пана ректора так просто не попадеш, інколи по дві неділі можна чекати!!! Всі знають про корупцію, і далі кланяються, бо самі гребуть. Не розповідайте про "пухнастість" ректора, годі тролити М.М.Гона! Прекрасний викладач, и достойна людина на цю посаду, з міжнародним досвідом, який РДГУ потребує! Позиції РДГУ до істерії смішні - остання з кінця десятка з 200 місць!!! До "Руслани", а на вул. С.Бандери не п"ють?!)))
31.12.2014, 14:41 91.237.245.*** Андрій
Щось так багато кажуть який гон поганий, на парах погано ставиться до студентів. А що треба аби нікого не критикував і всім 5 ставив завжди, тоді і вчитися ніхто не буде. А от коли взагалі Постоловський останній раз студентам хоч одну пару проводив, щось не пригадаю? Тільки сидить там у своєму кабінеті в оточенні старперів глибоко за 70 і говорить про стабільність (щось не помічаю молодих керівників у вузі). Вже був у нас один попередній президент, який все "від стабільності до добробуту" вів Україну. Та він якби й захотів лекцію провести, то навіть говорити не вміє, послухайте як він тільки виступає. Йому б головою колгоспу бути, а не ректором.
31.12.2014, 14:15 2.87.31.*** Ссс
Для чого такі високі слова? Не дуріть себе та інших! При вчорашньому тим більше сьогоднішньому фінансуванню освіти ми вже давно в" процесі глобалізації"! Верніться на грішну землю- які ком` ютери? Їх вже як 5 років заборонили придбавати! Постоловській хоч кінці з кінця ми зводив, а що зможе нова людина? Не смішіть мої тапочки- поліський університет та трохи ще протримаєтесь.
31.12.2014, 14:12 78.111.187.*** Руслана
[повне ай-пі 78.111.187.112 - попередження редактора про недопустимість наклепів і образ, якщо ви хочете тут висловлюватись] я сплакалася від характеристики Гона. [видалено редактором] - гарний вчоний))). Ніхто, правда, про то вголос не скаже- однак знають усі. Згноїв і обграбив Україну - піде грабцяти РДГУ. Шкода, шкода...... Батько Гона - то був вчений... А син...... Не хочу заважати співати оду пану Гону. Не заслужив. Не вартує.... Чи побудуємо Україну з ТАКИМи укрїнцями - не знаю. Шкода, що інших людей не пускають.... Невже немає вартніших??? А пані Поніманська - чому не наважуєтеся???? Це - геній... І працьовита комашка..
31.12.2014, 13:57 194.142.138.*** Justiniana
(Продовження) Як казав Ян Карський: хто відстане від процесу глобалізації, той відстане у своєму розвитку на завжди. Як на мене для освіти і особливо вищої - це катастрофа!
31.12.2014, 12:09 194.142.138.*** Justiniana
Олександр Вчилася 2 роки тому, про який інтернет взагалі йде мова. У нас викладач носила на пари свій комп"ютер з мобільним інтернетом, щоб студентам на мигах не показувати. Нонсенс, щоб у ХХІ ст. не було обладнаних аудиторій, лінгафонних кабінетів тощо. Керівництво в універі "совок" - потрібно міняти, бо освітянське середовище виховує свідомих громадян, які здатні в сучасних умовах жити і працювати. Як можна вчити правові дисципліни, не користуючись законодавчимми базами (також інтернет), як можна оволодіти методологією без обробки великих масивів інформації (також компютер і технології) і т.д. Ми живемо в інформаційному суспільстві. Це ж не колишній педінститут, де можна було вчитися з однієї книжки, конспектуючи її. Я навчалася і в іншому вузі і можу порівняти заняття, на яких ми приймали участь в он-лайн конференціях, спілкувалися з студентами інших вузів і держав. Та що я буду розповідати: людина або розуміє виклики сьогодення і глобалізованого світу, або живе своїм містечковим життям. Як казав Ян Карський: хто відстане від процесу глобалізації, той відстане у своєму р
31.12.2014, 11:53 194.44.8.*** Valentyna
Знаю Гона зі студентських часів. Прочитала ,тут, деякі коментарі... Особливо, про те,чи зможе Гон М.М., "в перерві між скорботою за долею єврейського народу",чому присвячені його наукові праці,керувати вузом... Яка моральна ницість,що заховалася за словом "викладач",таке написала? У наш час,у 21 столітті? Знаєте,я -українка. Українець не той,хто по національності українець,а той,хто їй служить! Максим - одружений на Світлані,українці. Він представляє,дуже гідно,Україну-на міжнародних форумах. Він вивів у науковий світ багато молодих,талановитих своїх аспірантів. А Ви, пане "викладач",чи написали Ви більше гідних книг за Гона-про, не менш трагічну, долю українського народу,якщо Ви-такий щирий українець?Не написали,мабуть? То і не заздріть! У Максима Мойсейовича - висока шкала духовних цінностей. Він-вчений,мудра людина,гарний керівник,гарний менеджер. Я розумію,що у нього немає адмінресурсу, але,нехай йому допоможе Бог стати ректором РДГУ. Я бажаю йому удачі!
31.12.2014, 10:07 77.123.85.*** Олександр
Переконаний, що РДГУ нинішніх часів може зазнати позитивних змін за умови мудрого і порядного керівника. Саме таким є Максим Гон. Чи вистачить волі викладачам обрати гідне свого закладу - покаже час.
31.12.2014, 04:33 77.120.92.*** Олександр (студент)
Justiniana, Ви коли в університеті вчилися? З інтернетом тут все ОК. Якщо на кожен студенський мітинг будуть "іти" такі люди як Руслан Михайлович, то, вибачте, одні Яценюки залишаться... Що будете робити?
31.12.2014, 04:29 77.120.92.*** Олександр (студент)
Іван Монолатій, якщо Ви той самий, автор праці про УСС, то в мене до Вас питання: з якого джерела (!!!) Ви взяли, що з УСС за Маківку билися кавалеристи ген. О.М.Каледіна (С. 50 Вашої праці)??? Будь ласка, дайте відповідь, так давно вже хотів запитати, а тут така нагода. (Якщо це, звичайно, Ви, а не Ваш товариш з РДГУ).
31.12.2014, 02:14 37.73.217.*** студент мі-мі
Цілком згідний з Олександром. Багато що тут сказано. Бути ректором -велика відповідальність,Прстоловський за певний час опанував цю майстерність.Щодо Гона,не впевнений. Не кожен зможе це зробити. Так як гтворив Гон М.М. щоб займати таку посаду потрібно бути "харизматичним" це той,за яким буде іти народ, а він сам сказав,що він навряд чи зможе так,чи бути таким". Скажу ще одну річ,при всьому тому,хто ти чи ким ти став,потрібно бути людиною.Хтось хоч раз розмовляв з двома кандидатами вільно...? Як що так,то побачите різницю зразу...Що ж вибір за Вами....
30.12.2014, 23:18 194.142.138.*** Justiniana
хороший ректор чи ні, але час змінився, а вуз по всіх рейтингах пасе задніх. Якщо вчений чоловік і критично мислить, то сам вже повинен "гарно" піти з посади, а не чекати допоки студенти знову мітингуватимуть. Що зробив Постоловський для РДГУ за ці роки? Корпус як стояв недобудований, так і стоїть - руйнується. Чи можливо студенти можуть в аудиторії за новими технологіми навчатися? Пам"ятаємо ці страшнючі аудиторії в підвальних приміщеннях. Не те, що в аудиторіях немає інтернету, там і на всіх кафедрах та в деканатах немає. Хіба мало платників в універі, щоб навіть такі мізерні кошти не можна було знайти... пора Постоловському на пенсію.
30.12.2014, 23:05 77.120.92.*** Олександр (студент)
Шановний Валодя Рівнянин, щоб судити справився ректор, чи не справився потрібно тоді, коли Ви у своєму житті хоча б двома людьми керували, не кажучи вже про університет... А якщо у Вас є конкретні приклади "толерування корупції", Ви можете спокійно написати скаргу у відповідні органи (зараз, ніби вже не "банда" при владі, коли можна було таким як Ви зіскочити з відповіді), а поки що, за Вашими словами - ніщо. Я особисто знаю безліч студентів, яким ректор допомагав абсолютно щоро, іноді, навіть ціною особистих інтересів та йдучи проти конкретних деканів та викладачів. Тому я знаю про що пишу, Ви ж називаєте мене "проректорським тролем", тоді, хто з нас після цього "троль"? Щодо "опустив університет", то Ви маєте знати, що в науку потрібні потужні інвестиції, яких просто немає, тому - що вкладаєте, те й маєте. А, по-друге, університет працює з тим людським ресурсом, який постачають такі як Ви, тому готуйте свою дитину краще, от і на виході отримаєте фахівця.
30.12.2014, 22:16 141.0.9.*** Володимир
Ректору - чемодани в міністерство і тролінг в коментах не поможуть. Готуйтесь до пенсії. Ви не справилься зі своєю роботою - Рівнянин
30.12.2014, 22:13 141.0.9.*** Володимир
Незнаючим і проректорським тролям, які захищають ректора, який толерує корупцію та інші зловживання в РДГУ і опустив рівень універу нижче МЕГУ - Висувати кандидатів мають право 1) Трудовий колектив 2) Факультет 3) Кафедра 4) Самовисування
30.12.2014, 20:53 2.87.31.*** Сам
Люди схаменіться! Тільки хвора психічно людина сьогодні може думати за посаду ректора університету! Який поліський університет? Схаменіться! Щоб не зупинитися на рівні педагогічного училища! А ще ці недолугі якоби журналісти хвилю чергову піднімають- вода без них не освятиться, а ситуація така як в анекдоті про дівчину, яка виходить заміж і запитує матір , як щзустріти чоловіка . Відповідь- результат буде однаковий. Хоч в сорочці, хоч без сорочки. Так і в нашому випадку- хоч Гон, хоч Постоловський, хоч Торбіч... Повна ж..Па!
30.12.2014, 19:42 82.145.222.*** Космос
Шановний Максим Мойсеєвич! Хоча і як пишуть "толковий чоловік", посада ректора це не ваш рівень. Ваш рівень максимум зав.кафедри,
30.12.2014, 18:31 77.120.92.*** Олександр (студент)
І ще, цікава річ, якщо Руслана Михайловича вусунув "трудовий колектив" університету, тоді всіх інші претенденти мали б самовисуватися. І не зрозуміло, як після цього іншого кандидата висуває "колектив кафедри", який також є частиною "трудового колективу", який вже висунув свого кандидата...
30.12.2014, 18:24 185.53.76.*** викладач
На місці шановного Максима Мойсейович Гона я, особисто, взяв би самовідвід. Зрозуміло, що працівники кафедри політичних наук, з любові та поваги до свого керівника, висунули його кандидатуру на посаду ректора РДГУ. Але чи буде в нього час, а головне-уміння, в перерві між скоботою за долею єврейського народу, (а саме цьому присвячені всі його наукові роботи) керувати іще і інститутом-не впевнеий.
30.12.2014, 18:24 77.120.92.*** Олександр (студент)
Шановна Лілія Процишина, журналістика це "не пишу, що хочу", а максимально наближено до реальності; це не просто подати інформацію, якою вона здається мені, чи сподобається іншим, а якою вона є насправді, з усіх точок зору... Журналістська об`єктивність - є така штука... А людині, прочитавшій Вашу статтю, вже не доведеш, що це не "заказуха" (хоча, я особисто впевнений, що це, скоріше, Ваш непрофесіоналізм, просто, написала, що думаю, чи, що у тренді - раз "при різній владі", значить, не такий)
30.12.2014, 18:12 77.120.92.*** Олександр (студент)
Об"єктивність "4 влади", просто, зашкалює. Одні підписи під фотографіями кандидатів у ректори чого вартують... Цікаво, а звідки авторка статті взяла, що Гон "один з найпопулярніших серед студентів викладачів РДГУ", що проводились якісь заміри думки студентів, анкетування?.. Авторитет серед студентів має той викладач, який ставиться до студента як до рівного собі, а не за принципом "я начальник - ти д...к". Я не пам`ятаю, щоб ММГ сподобалась чиясь відповідь на практичних, все завжди не так. Так що, суб`єктивні вподобання окремих студентів не потрібно переносити на багатьох.
30.12.2014, 18:12 93.127.12.*** Іван Монолатій
Слід обрати достойного кандидата - цілеспрямованого, освіченого і креативного. Це - про професора Максима Гона. Лише за його каденції можливі зміни в РДГУ, який має канути в Лету, а народитися як цілком конкурентний і європейський - Поліський держуніверситет! Так тримати, колеги-політологи!
30.12.2014, 13:46 82.145.221.*** ккккк
Який же наклеп? Те що автор статті просто працює на замовлення і так всі знають,а Вовочка просто найкращий! Розбирається у всіх сферах краще всіх [ай-пі коментатора 82.145.221.65 забанено за поширення наклепницької інформації ]
30.12.2014, 10:01 2.87.31.*** Ініциативна група
Видалено як спам - останнє попередження для коментатора з ай-пі 2.87.31.51
30.12.2014, 00:07 2.87.31.*** Ссс
Володя- не сором ся! Люди за тебе!
29.12.2014, 23:26 2.87.31.*** Ссс
Видалено як спам
29.12.2014, 23:26 2.87.31.*** Ссс
Видалено як спам
29.12.2014, 23:23 2.87.31.*** 55
Видалено як спам
29.12.2014, 22:13 82.145.220.*** кккккккккккккккккк
Ахха) і тут без Турченюка необійшлось) таке враження що коменти сам Вовчик і пише) а авторці пораджу вчитись гарно на філ фаці а то і помилки тут є) і стаття і вибори гівно,все проплачено [ай пі 82.145.220.78 - перше попередження про недопустимість наклепу]
29.12.2014, 22:10 82.145.220.*** кккккккккккккккккк
Видалено як повтор
29.12.2014, 21:12 77.123.43.*** Студент
Хай вже б змінила цю когорту людей із Здолбунова та Мізоча...Бо Постоловський весь іст-фак заповнив своїми людьми!
29.12.2014, 20:01 77.123.35.*** Я
Цей Гон дуже толковий чоловік
29.12.2014, 19:52 2.87.31.*** Про
Торбіч прийшов твій час- виставляй та реєструйся, краще за тебе в освіті ніхто не розбирається, твоя чесність, порядність, професійність- всім відомі, тебе підтримає весь колектив. Тільки ти проведеш зміни в освіті І нарешті доб`єш цю пад...ку Турченюка.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору