РІВНЕНЩИНА

Луцький суддя, який садив під домашній арешт євромайданівців, вважає, що не підпадає під люстрацію

31.12.2014, 14:50      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 2831

Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко

Суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко, який рік тому виносив рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту для активістів Євромайдану, вважає, що не підпадає під дію Закону України «Про очищення влади». 

Відповідну заяву суддя Віталій Ковтуненко подав за місцем роботи - у Луцький міськрайонний суд. 

Нагадаємо, що нещодавно волинські суди оголосили про початок перевірки суддів передбаченої Законом України «Про очищення влади». В рамках проходження перевірки судді подають заяву щодо застосування до них заборон і обмежень, передбачених Законом України «Про очищення влади», та декларацію про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за минулий рік. 

Відповідну заяву подав до суду і суддя Віталій Ковтуненко. 

«Я, Ковтуненко Віталій Володимирович, відповідно до статті 4 Закону України «Про очищення влади» повідомляю, що заборони визначені статтею третьою або четвертою статті 1 Закону, не застосовуються щодо мене», - йдеться в заяві судді. 

Нагадаємо, що суддя Луцького міськрайонного суду Віталій Ковтуненко в грудні минулого року обирав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для тодішнього депутата обласної ради Ігоря Гузя, активістки Майї Москвич, депутата Луцької міської ради Сергія Григоренка.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

20.05.2015, 15:39 46.119.154.*** Спостерігач
Згідно роз`яснень судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Ковтуненка Віталія Володимировича, на самого Ковтуненка Віталія Володимировича норми Закону України "Про очищення влади" не поширюються. Цікаво, а що б сказали графологи щодо психічного стану цього пана після аналізу його почерку. Зате як свій підпис виводить - аж замилуєшся. Словом, парадоксальна особистість, та й тільки.
04.01.2015, 22:28 213.174.12.*** Володимир
Тоді смітникову люстрацію.
03.01.2015, 01:19 46.211.56.*** Тарас
А вам його не шкода? З чого буде жити слабенький юрист, що вміє лише хабарі брати? На адвоката він не потягне. Прибиральник у суді?
31.12.2014, 18:16 95.133.144.*** справедливий
Дурня ми прийдемо та пролюструємо ! По ньому вже ведеться перевірка що ініцюювала "Самооборона Волині"

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору