РІВНЕНЩИНА

Луцького суддю, який правив суд над євромайданівцями, перевіряє комісія

09.01.2015, 10:10      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1335

Віталій Ковтуненко

Суддю Луцького міськрайонного суду Віталія Ковтуненка нині перевіряє Вища кваліфікаційна комісія суддів. Перевірка здійснюється з ініціативи Самооборони Майдану Волині.

Про це повідомили в прес-службі Самооборони Майдану Волині.

У постмайданівський період Відділ протидії корупції Самооборони Волині не гаяв часу. Навпаки активісти організації збирали усі документи, що свідчать про недобросовісну роботу судді Віталія Ковтуненка.

Так, зібрані матеріали були надіслані у Вищу раду юстиції України 9 грудня. Та, у свою чергу керуючись ст. 85 ЗУ “Про судоустрій і статус суддів”, передала надані відомості про Ковтуненка до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, яка здійснює нині дисциплінарне провадження.

Остання ж інстанція підтвердила отримання названих документів. Більше того, комісія повідомила, що здійснює щодо судді Квотунентка перевірку. Тепер активісти очікують позитивної та справедливої відповіді від органу судової гілки влади.

Нагадаємо, Віталій Ковтуненко був слідчим суддею у кримінальних справах проти чотирьох активістів Євромайдану: Майї Москвич, Ігоря Гузя, Володимира Бондаря та Миколи Собуцького. Щодо двох із них він прийняв рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді електронного браслета.

Також додамо, що під час розпалу російської агресії проти України та загрози потрапляння диверсійних груп на територію Волині при в’їзді в область були створені блок-пости, на яких патрулювали й активісти Самооборони Волині. На одному із таких постів суддя Ковтуненко був спійманий на порушенні правил дорожнього руху активістами Самооборони Волині. На жаль, через бездіяльність співробітників ДАІ суддя не отримав жодного дисциплінарного попередження щодо його порушення.

Також Ковтуненко є одним із “героїв” відомого веб-сайту НеБутиСкотом.

За даними інтернет-видання «Четверта влада», Ковтуненко задекларував за 2013 рік 181 тисячу 630 гривень,. Цього ж року він придбав автомобіль Chevrolet Lacetti 2008 року випуску за 80 тисяч гривень та автопричіп Старконо-500 2013 року випуску за 4500 гривень.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору