РІВНЕНЩИНА

У «воднику» передплатили газет та журналів на 80 тисяч гривень

12.01.2015, 10:18      Лілія Процишина, «Четверта влада»      Переглядів: 1156

Національний університет водного господарства та природокористування. Фото з архіву ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

24 грудня 2014 року на конференї трудового колективу Національного університету водного господарства та природокористування ректор Віктор Мошинський оприлюднив звіт про виконання контракту з МОН України за 2014 рік.

Зокрема, Віктор Мошинський розповів про інформаційне забезпечення ВНЗ. Так загальний фонд Наукової бібліотеки нараховує 879 тисяч 935 примірників. Зазначив, що за цей рік бібліографічний фонд поповнився на 3 тисячі 874 найменування.

Цьогоріч створили цифровий репозиторій університету, який нараховує 1 тисячу 91 примірник електронних документів. Відкрили доступ у локальній мережі університету до періодичних видань Росії в електронному форматі в Науковій електронній бібліотеці eLIBRARY.RU та до повних текстів книг видавництва Центру учбової літератури (782 примірники). 

У звіті Віктор Мошинський також зазначив, що на придбання навчальної літератури для університету витратили 12 тисяч 925 гривень, а на передплату періодичних видань - 80 тисяч 116 гривень.

Не забув ректор і вказати про динаміку комп`ютерного забезпечення, так у 2014 році придбали 36 комп`ютерів.

Повну версію звіту ректора НУВГП можна прочитати на сайті університету.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

12.01.2015, 12:42 213.174.12.*** Антоніна
Чого ж не можна - можна. Є такий інструмен - запит про доступ до публічної інформації, який може подавати будь-який громадянин. можна попросити надати копії усіх документів, які підтверджують ту чи іншу виттату. Зразок запитут: http://irrp.org.ua/tutorials/zrazky/1941-zrazok-nformacynogo-zapitu-vd-fzichnoyi-osobi.html
12.01.2015, 12:10 77.123.83.*** !!
Ось так легко можна відмити гроші, неможливо перевірити.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору