РІВНЕНЩИНА

«Копняком під зад викинув ректор» – переобраний директор Автотранспортного коледжу у Рівному про своє звільнення (ВІДЕО)

15.01.2015, 13:14      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 3007

Чотири каденції директором Рівненського Автотранспортного Коледжу був Віталій Герзель. Тепер, за результатами волевиявлення трудового колективу, він, ймовірно, керуватиме найближчі п`ять років.

Ще не затверджений вченою радою, директор Автотранспортного коледжу НУВГП Віталій Герзель образився на ректора «водника», бо той його «копняком під зад викинув». Про це пан Герзель розповів у промові після оголошення результатів виборів.

Колектив Автотранспортного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування обрав собі нового керівника. Ним став екс-директор Віталій Герзель, який займав посаду з 1993 року і, що найімовірніше, займатиме її наступні п`ять років.

Переможець набрав 52,2% голосів прихильників та на 7 бюлетнів обігнав конкурента – викладача Олександра Марунича.

Після оголошення результатів Віталій Герзель вийшов на сцену та розповів, що вагався подавати свою кандидатуру. Каже, що ображений на ректора НУВГП, за те що останній не провів бесіду перед розірванням контракту, як це робилось раніше. Та не запитав, чи планує пан Герзель залишатись на роботі.

Віталій Герзель називає своє звільнення так: «копняком під зад викинув ректор». Саме це, з його слів, стало причиною того, що він не зняв свою кандидатуру.

– Що я преступнік якийсь чи балаган? Мене заділо, – каже Віталій Герзель.

Два дні «Четверта влада» намагалася зв`язатися з ректором НУВГП Віктором Мошинським. Щоразу його мобільний або не відповідав, або знаходився поза зоною досяжності оператора. В приймальній ректора повідомили, що той бере участь у заході. Журналіст залишив свій номер, але від ректора не перетелефонували.

Детальніше промова - на відео без коментарів:  


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

16.01.2015, 07:47 37.52.103.*** 13
Вибори до ВРУ та президенські, по великому рахунку, нічого не змінили. Стало ще гірше, ніж за Яника, бо й пан Порох і Яйцек жили і крали при Регіонах. Правильно всіх всім подякувати, забрати вкраджені фірми і з чистою душею дати зароблені пенсії в розмірі аж 949 грн і хай живуть як кожен громадянин, користуючись своїми конституційними правами.
15.01.2015, 19:18 77.123.8.*** 25
уточнення : ...не проголосували (маються на увазі "шкарбуни" зі вченої ради НУВГП)....ЛИЗАТИ - ось їхнє призначення, на 95 % вчена рада в НУВГП не змінилась! Колектив гнилий! Ті, хто "дер руки догори" за Сороки-Корецького продовжують це й надалі. Думали, прийде Мошинський - прийде талановита молодь...Прийшли. Всі з кафедри Мошинського і недалекоглядні, здатні лише позувати і пити чаї! А реанімація "старої колоди" Кравця-Гурина чого тільки варта! До Ордену Фенікса в НУВГП спокійно можна записати Трача, Яцкову, Конопуд і ін. "...ці спливають при будь-якій владі.."
15.01.2015, 19:12 77.123.8.*** 25
Пан Герзель взагалі за приказкою "....чим більше з літ - тим більше з розуму.." З відео стало зрозуміло, що його образило те, що з ним ректор не поговорив наприкінці його каденції (у передсвяткові дні)...ЦЕ Ж ДЕБІЛІЗМ! Ви, що з ректором не могли наговоритися за рік його каденції?! Пане, якщо Ви так образилися - то може б ішли відпочивати, але ні "клоунада" продовжується....Цирк нам показував Зінь, тепер на арені "клоун Герзик"...В такому поважному віці і так по-хамські себе поводити по відношенню до людей (маю на увазі засідання вченої ради в НУВГП)...Так Ви ж нічим не кращі за тих людей, які за Вас не прогосували...Одним словом - "СОВОК"! Просто за срср Ви б "мовчали в дудку", боячись опинитсь на Колимі, а тут демократія можна і "показати натуру"...Я знаю людину, яка в 50 років мріяла про пенсію, та померла від онко так і не діждавшись. Пане, чого Вам не вистачає в 76 років? Всі керівники, які були за роки незалежності при владі своїми діями довели до того стану, який маємо наразі! Дати Герзелю ще 5 років - щоб він потихеньку доживав, а разом з ним і всі пенсіонери технікуму, а сам з
15.01.2015, 19:03 93.73.49.*** 46
Герзель- іди вже з богом! Обідили бідного, скільки вже можна пиячити, брати гроші, знущатися над справою! Чи хочеш дочекатися люстраціі?
15.01.2015, 18:38 77.123.8.*** 25
Справа навіть не в політбюро....Голосували за Герзеля викладачі, притому віддали на декілька голосів більше як за конкурента....Тобто сам колектик не готовий до нових викликів...Вони не хочуть, щоб їхнього спокою ніхто не порушував, теперішній стан речей більшість співробітників (яких привів за роки Герзель) все влаштовує....Більшість людей - хочуть європейських зарплат, але щоб теперішня "халява" залишалась - створювати видимість роботи, протежувати кого потрібно, підкилимно вирішувати свої питання, святкувати новорічні свята місяць і т.д. Де таке є у європейських країнах? Хочете змін і більших зарплат, будьте готові до того що треба міняти все навколо себе і часто це виражатиметься спочатку у зниженні добробуту!
15.01.2015, 16:36 5.1.6.*** Наталія
Люди добрі! Та доки це політбюро буде керувати освітою!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору