РІВНЕНЩИНА

Завтра у Рівному відкриється книгарня «Є»

14.01.2015, 15:54      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1964

Рівняни Олександр Мельничук та Марк Оплачко роблять селфі поряд з приміщенням книгарні

У четвер, 15 січня, Рівному відкриється книгарня «Є».

Повідомляє рівненський журналіст Олександр Мельничук.

Подія стала очікуваною багатьма місцевими книголюбами.

«Не повірю, доки не побачу на власні очі. В Рівному відкривається книгарня Є!», - коментує засновник організації «Література.RV» Марк Оплачко на своїй фейсбук-сторінці.

Книгарня відкриється за адресою вул.Короленка, 4.

Мережа Книгарень «Є» вирізняється серед більшості книжкових мереж тим, що просуває власний, український продукт. Засновником мережі є австрійська компанія "ЕСЕМ Медіа ҐмбХ".

Книгарня "Є" також стала відома як місце культурних зустрічей – презентацій книжок, круглих столів, літературних читань, дитячих заходів, інформує platfor.ma.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору