РІВНЕНЩИНА

Луцьк відправив допомогу Маріуполю

27.01.2015, 14:15      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2460

Усі фото відділу інформаційної роботи Луцької міської ради

Міський голова Микола Романюк під час спілкування з міським головою Маріуполя Юрієм Хотлубеєм від себе особисто та мешканців Луцька висловив співчуття сім`ям безневинно загиблих жителів Маріуполя під час артилерійського обстрілу та готовність допомогти постраждалим.

Повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

І вже сьогодні у місто Маріуполь у супроводі начальника господарсько-технічного відділу міської ради Ігоря Давидова вирушила гуманітарна допомога. Щоб тимчасово закрити вікна в будівлях, які були пошкоджені внаслідок обстрілу терористами, відправлено 6 000 квадратних метрів плівки. Вона придбана за кошти ПрАТ СП «Теріхем-Луцьк» (виконавчий директор Рудольф Крайняк).

Крім того, для підтримки місцевих мешканців відправлено гуманітарний вантаж: одяг, взуття, постільну білизну, дитячі іграшки, медичні засоби та продукти харчування. Допомога надана благодійною організацією «Дитяча місія. Україна» (голова - Людмила Лонюк) та територіальним центром соціального обслуговування Луцької міської ради.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору