РІВНЕНЩИНА

Компанії групи Дубасів програли 25 мільйонів на реконструкцію поліклініки

18.02.2015, 12:48      nashigroshi.org      Переглядів: 1091

Ілюстраційне фото legalpaper.com.ua

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 6 лютого акцептував пропозицію ПП «Вестінвестбуд» вартістю 25 мільйонів 390 тисяч гривень на реконструкцію поліклініки комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» під лікувальний корпус по вулиці Грушевського, 39 в селищі міського типу Володимирець.

Про це повідомляється на сайті «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Договір планують укласти до 6 березня.

Власницею фірми «Вестінвестбуд» є Леся Шекель з міста Кузнецовськ Рівненської області.

Конкурентом на торгах було ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж», яким володіють Роман Мельник, а також Валентин і Віра Лопачуки, котрі упродовж багатьох років були зареєстровані у сусідніх будинках з сім’єю голови правління ПАТ «Рівнегаз» депутата Рівненської облради Петра Дубаса.

Ще одним конкурентом було ТОВ «Фірма Опорядрембуд», раніше засновниками цієї фірми були Тамара Дубас, Роман Мельник і Любов Ясельська. Сьогодні фірма записана на Ірину Максимчук і Оксану Ляльчук.

Відомо, що участь у торгах намагався взяти дешевший підрядник ПП «Техномаркет», який хотів за роботи 25 мільйонів 180 тисяч гривень. Замовник відхилив цю пропозицію через невідповідність документації конкурсних торгів, зокрема, через претенезії до технічної частини. Засновниками «Техномаркету» є Петро Цица і Володимир Здробилко.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору