РІВНЕНЩИНА

В Іваничах відкрили стелу пам`яті героя Небесної сотні та загиблих в АТО вояків

20.02.2015, 13:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1734

Усі фото Волинської обласної ради

19 лютого 2015 року на меморіальному комплексі селища Іваничі відбулось урочисте відкриття та освячення стели пам’яті героя Небесної сотні Сергія Байдовського та вояків, які загинули при виконанні бойових завдань у зоні АТО на сході України.

Повідомляє прес-служба Волинської обласної ради.

У заходах узяв участь перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик.

Пам’ятну стелу в Іваничах становили з ініціативи районної організації ВО «Свобода» за сприяння голови районної ради Віктора Вілентка, радника голови районної ради Андрія Бадзюня та депутата обласної ради, свободівця Олександра Бика. Її освятили священики церковної громади УПЦ Київського патріархату на чолі з отцем Андрієм.

На стелі викарбувані імена та прізвища, а також світлини cеми новітніх героїв Іваничівщини:

Сергій Байдовський – герой Небесної сотні (захоронений у селі Менчичі).

Михайло Грицюк – уродженець села Милятин;

Володимир Якобчук – уродженець села Литовеж;

Ігор Кантор – уродженець села Грибовиця;

Володимир Пушкарук – уродженець села Мовники;

Сергій Дармофал – уродженець села Волиця (захоронений у селі Колона).

Станіслав Потапчук – уродженець села Радовичі.

У своїх виступах Андрій Бадзюнь та Віктор Вілентко подякували представникам Іваничівської громади, бізнесменам та комунальникам за допомогу у встановленні меморіальної стели, схилили голови перед присутніми на заході рідними та близькими загиблих героїв. До велелюдного дійства долучилися представники громадськості, вчителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів Іваничівського району.

«Новітні герої України сьогодні споглядають на нас із небес, чи все ми робимо задля того, аби Україна стала такою, за яку вони віддали свої життя. Їхня жертовність спонукає нас до подальшої боротьби. Війна триває не лише на фронті. Війна – і за свідомість українців, тож час найбільшої української Перемоги залежить у тому числі від виграної ідеологічної та інформаційної війни. Маємо протистояти інформаційній агресії, пропаганді «русского міра», протиставляти їй українську національну героїку. Там, де категоріями націоналізму мислитиме абсолютна більшість населення, ворожа пропаганда безсильна. Так переможемо!» – наголосив присутній на заході перший заступник голови обласної ради, свободівець Олександр Пирожик.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору