РІВНЕНЩИНА

Депутат Рівнеради Олександр Бабат - у центрі скандалу через захоплення міської землі: розслідування

02.03.2015, 20:31      Володимир Торбіч, Антоніна Торбіч, «Четверта влада»      Переглядів: 8132

На місці захопленого тротуару ось така будівля. Усі фото Івана Марчука із соцмережі Фейсбук

У соцмережі з’явилися фото самовільного будівництва на землі неподалік рівненського автовокзалу біля Торгового центру «Арена». Цей центр належить фірмі депутата Рівнеради Олександра Бабата.

За попередньою інформацією, яку ЧЕТВЕРТА ВЛАДА отримала з Реєстру нерухомості речових прав, з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій Укараїни та з Кадастрової карти України - Товариству з обмеженою відповідальністю «АРТЕМ І КО.» належить будівля комплексу торгово-побутового призначення за адресою м. Рівне, вулиця Київська, будинок 67а.

Засновники ТзОВ «АРТЕМ І КО.» - БАБАТ ЛЮДМИЛА КОСТЯНТИНІВНА  та БАБАТ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ.

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕМ І КО." (ТЗОВ "АРТЕМ І КО.")

Ідентифікаційний код юридичної особи

36466807

Організаційно-правова форма

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Місцезнаходження юридичної особи

33023, Рівненська обл., місто Рівне, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЬЧЕНКА, будинок 1

Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі прізвище, ім`я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа

БАБАТ ЛЮДМИЛА КОСТЯНТИНІВНА - розмір внеску до статутного фонду (грн.): 495 000.00


БАБАТ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ - розмір внеску до статутного фонду (грн.): 195 000.00

Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування

Розмір (грн.): 690000.00
Дата закінчення формування: 07.04.2009

Види діяльності

Код КВЕД 47.11 Роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами;
Код КВЕД 56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування;
Код КВЕД 68.10 Купівля та продаж власного нерухомого майна;
Код КВЕД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (основний)

Прізвище, ім`я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи

БАБАТ ЛЮДМИЛА КОСТЯНТИНІВНА - керівник з 04.05.2012 (згідно із статутом)

Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"

Дата запису: 07.04.2009
Номер запису: 1 608 102 0000 006525

Статус відомостей про юридичну особу

відомості підтверджено

Назва установчого документа

Статут (два примірники)

Місцезнаходження реєстраційної справи

Реєстраційна служба Рівненського міського управління юстиції Рівненської області

Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку:

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
Ідентифікаційний код органу: 21680000;
Дата взяття на облік: 08.04.2009

ДПI У М.РIВНОМУ ГУ МIНДОХОДIВ У РIВНЕНСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 38756471;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
Дата взяття на облік: 08.04.2009;
Номер взяття на облік: 29-23/5223

ДПI У М.РIВНОМУ ГУ МIНДОХОДIВ У РIВНЕНСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 38756471;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
Дата взяття на облік: 09.04.2009;
Номер взяття на облік: 1717021-9767

Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік

Код КВЕД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна

Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності

Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 1717021-9767;
Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 2

Інформація про здійснення зв`язку з юридичною особою

Телефон 1: 80954549980

Фірмі належить земельна ділянка, яку Олександр Бабат купив майже за 5 мільйонів на аукціоні в 2007 році - найдорожчому на цей час в Рівному. Розмір ділянки - 22,5 сотки і судячи з Кадастрової карти України - вона повністю забудована.

За інформацією в.о. начальника інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю в Рівненській області Олександра Ніколайчука, жодної декларації про будівництво цієї прибудови ніхто не подавав. Інспекція планує найближчими днями перевірити об’єкт.

Головний архітектор Рівного Сергій Семенець також каже, що за містобудівними умовами на будівництво збоку ТЦ «Арена» не зверталися. Управління містобудування та архітектури обіцяє завтра надати остаточні висновки, бо здійснює перевірку інформації.

Оскільки подібні дії нагадують злочин за статтею 197-1 Кримінального кодексу України - самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, питаємо в рівненської міліції чи вкурсі вони про захоплення землі.

За словами в.о. начальника рівненського міськвідділу міліції Василя Зелінського, до них ніхто не звертався з приводу захоплення чи самовільного будівництва на цій ділянці.

Олександр Бабат

Телефонуємо також до депутата Рівнеради Олександра Бабата - він категорично заперечує свою причетність до ТзОВ «АРТЕМ І КО.», яке є власником ділянки під ТЦ «Арена».

- Я вам стовідсотково даю гарантію, що Бабата О.В. в «Артем і Ко» не існує.

- Але Єдиний державний реєстр каже, що ви – серед засновників фірми.

- Я був засновником, але вийшов кілька років назад із засновників. Я свій рейтинг завойовую, щось роблю для народа, а тут читаю газети «чую де звон, а не знаю де он». Мені прикро за наших журналістів, що неперевірена інформація йде в ефір.

Журналістка також кілька разів запитала Олександра Бабата, ким йому доводиться Бабат Людмила Олексіївна, котра також вказана в Єдиному державному реєстрі як співзасновник і керівник ТзОВ «АРТЕМ І КО.», а сайт ВСЕ писав, про неї як про матір депутата.

- Бабат Людмила Костянтинівна – це хто?

- Я вам кажу, даю номер телефону, передзвоніть людині, яка дасть вам пояснення стосовно цього питання
(диктує номер телефону Янчука Дмитра).

- То хто ж таки Бабат Людмила? Бо вона теж вказана як співзасновник і керівник.

- Я ще раз кажу. Ви дзвоните стосовно цього, я дам вав номер телефону, людина дасть відповідь.

- Це ваша мати – Людмила Костянтинівна?

- (3-секундна пауза). Ви чуєте мене? Ви мені задали питання , я вам дав номер телефону, передзвоніть, на ваше питання людина дасть вам коректну відповідь.

- Є двоє засновників в Єдиному державному реєстрі – ви і Бабат Людмила.

Поклав слухавку.

Ми зателефонували Дмитру Янчуку, який каже, що він – представник забудовника Людмили Климець, яка нібито будується перед ТЦ «Арена». Чоловік переконує, що будівлю звели як тимчасовий складський майданчик, який, через скандал, вже почали розбирати.

- Потрібна була складська площадка, і ми вирішили там відгородити, бо там грязь, матеріали зараз дуже дорогі. А поки що в нас немає підвала, то я там думав зробити складське приміщення. Але у зв’язку з тим, що «на горіхи отримав», то вже розбираємо це діло. Моя ідея була, як зрозумів, неправильна. 

Однак чому у цієї «тимчасової складської площадки для матеріалів» кілька пластикових вікон - незрозуміло. Зате зрозуміло, хто такі Дмитро Янчук і Людмила Климець.

ЧЕТВЕРТА ВЛАДА отримала виписку з Реєстру речових прав, де зазначається, що Янчук Дмитро Васильович - іпотекодержатель - кредитор за основним зобов`язанням по іпотеці (зобов`язання боржника за договорами позики, кредиту, купівлі-продажу, лізингу, а також зобов`язання, яке виникає з інших підстав, виконання якого забезпечене іпотекою) співзасновниці і керівниці ТзОВ «АРТЕМ І КО.» Людмили Бабат.

 

А Людмила Василівна Климець - власниця будинку за адресою Рівне, вулиця Київська, 67 (з 18 квітня 2013 року) і власниця земельної ділянки 0.142 га (сусідньої з ділянкою Бабатів) під цим будинком (з 7 травня 2014 року).

До цього ця ділянка належала ТзОВ «ЛЬВІВ-ІННОВАЦБУД», яка купила її 27 грудня 2011 року.

 

У 2005 році Рівнерада продала частину цієї ділянки (яка на той час становила понад 25 соток) київському ТзОВ «Дісан» (0.1155 га) для закладу громадського харчування. Прокуратура назвала цей продаж протизаконним.

На сусідній з цією ділянкою у 2008 році влаштували підпал будинку і тоді все вказувало на те, що у підпалі зацікавлений власник сусідньої ділянки підприємець Олександр Бабат. Але він тоді відмовився спілкуватися з журналістами на камеру, хоча відкинув свою причетність до підпалу, але сказав, що не проти купити ту ділянку для будівництва підземного паркінгу. Деталі цього підпалу висвітлювало тоді Рівненське агентство журналістських розслідувань у телепрограмі «Пожежа на мільйон доларів»:

Ділянки поблизу автовокзалу. Якщо вірити словам Дмитра Янчука, то він відповідальний за будівництво ділянки обведеної зеленим і раптом вирішив будувати склад на ділянці, обведеній червоним. І справді, до чого тут фірма Олександра Бабата? :) Як видно із зібраної інформації, власники цих двох ділянок (жовта і зелена) повязаніКарта Яндекс (збільшується кліком)

Олександр Бабат - бізнесмен, депутат Рівнеради від фракції «Батьківщина». Відомий у Рівному рантьє, який має чимало будівель торгово-офісного призначення і у багатьох з них - проблеми із законністю.

Наприклад, скандально відомий бар «Торнадо» біля 12-ї школи, який мав бути в проекті дитячим кафе, а став закладом, куди в свій час майже щоночі викликали «Беркут» для приборкання розбірок.

Ілюстративне фото скандального «Торнадо» Олександра Шахманціра

Також зупинка громадського транспорту з кіоском на вулиці Чорновола по факту перетворилася на самозахоплення землі під значно більшу будівлю.

Вулиця Чорновола біля парку у Рівному. Тут мала бути зупинка з невеликим магазином чи то кіоском. Фото Яндекса

Відомий Олександр Бабат і ще одним будівництвом торгового центру на Соборній, 322 на якому травмувалася людина.

Також Олександр Бабат потрапив у скандал із земельною ділянкою під власний будинок. Проекти рішень щодо БЕЗКОШТОВНОГО виділення землі (вулиця Хліборобів 1-а і 1-б у Новому дворі), стосуються депутата Рівнеради на землі, яка вдвічі перевищує зазначені у проектах рішень сотки, збудовано два величезні будинки.

Це ще не всі приміщення у Рівному, пов’язані з Олександром Бабатом із «очищеної» «Батьківщини». ЧЕТВЕРТА ВЛАДА в рамках громадського руху «Захистимо Рівне» планує вивчати й іншу нерухомість депутатів, яка зазіхає на землю рівненської громади. Хто володіє цією інформацією, пишіть в коментарях, або на електронну пошту редакції: [email protected]

Тротуар повужчав на розмір незаконної будівлі.

P.S. Станом на 20:50 2 березня будівлю розібрали. Фото опублікував у ФБ журналіст Іван Марчук


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

13.03.2015, 15:46 91.209.214.*** Іван Ш.
Єдиний висновок, який напрошується - це відкрити кримінальну справу, конфіскувати майно і передати для потреб дитячих будинків і дитячих спортивних шкіл. Раджу волонтерам зібрати гроші на підкуп феміди, щоб правда точно перемогла.
10.03.2015, 21:40 37.55.251.*** Віктор
Відповідь для Олександра Бабата, Саша не обманюй 20 січня 2014 року не було розстрілу Небесної сотні на Інститутській та Грушевського. Небесна сотня та її розстріл появилась 18-20 лютого. Адже 20 лютого жодного депутата Рівненської міської ради за стелою в напрямку вул.Інститутської не було, тому що я кожного із вас знаю.На вул.Інституській по лівій стороні був Валєра Опанасюк якого розстріляли буля годинника. А по правій стороні де знаходився мєнтовський автомобіль-водомет та поливав водою, із Рівного було лише два чоловіка. Я думаю, що це згодом можливо буде опубліковано в пресі. А ви на Майдан приїзджали лише як політичні туристи, випити чарку, сфоткаться, сісти в теплий автомобіль і бистренько додому. Саша жоден із політиків даже міської ради не загинув, так що не не зачіпай ті цінності за які люд вийшов. А ви користуєтесь плодами де мінімальну заробітну плату людини в місяць оцінили в 42,05 дол.США. А таких як Володимир Торбіч побільше в суспільстві.
05.03.2015, 22:52 77.123.15.*** знаю
не кришіть батон на маму, там реально вона заправляє, а він так, на підтанцьовці. якби не мама, не знаю чи взагалі щось путнє вийшло б
05.03.2015, 19:47 95.135.11.*** Слухачу
"тому думаю через це навіть не встиг отримати вищу освіту."-судячи по орфографії і правопису, і школу сачкував:))там не вчили,як "бабло косити" на рівному місці.Які депутати-таке і суспільство...неграмотне і жадібне
05.03.2015, 14:05 94.179.242.*** Слухач
добра та ввічлива
05.03.2015, 10:11 194.44.98.*** гість
альбіон тоже його
04.03.2015, 18:59 193.106.144.*** Слухач
В Бабата реально мама ставила дітей на ноги та вчила як ноги вовка кормлять....тому думаю через це навіть не встиг отримати вищу освіту...людина яка за копійкою нагнеться... прислухається до поради матері та надасть можливість старшій людині залучитись до роботи....тим паче що тенденції продовження пенсійного віку до 100 років в тренді наших урядовців! :) а те що чоловік вкладає та інвестує в Рівне а не закордон - уважуха!!!
04.03.2015, 14:57 95.135.117.*** Коля
Стоянка автотранспорту по Д.Галицького біля ринку "Андріївський законна???????
03.03.2015, 15:08 77.123.29.*** Олена
Олександр Бабат, прокоментуйте будь ласка один із Ваших об`єктів - на Грушевського поблизу зупинки, це ж Ваш об`єкт? Як нам повідомила ріелтор. Але що з ціною, росте щоночі? і як взагалі втюхуєте ці квартири?!
03.03.2015, 09:49 95.132.64.*** мурашка
Торбіч - молодець =)
03.03.2015, 02:18 176.121.4.*** qua
походу щойно тут забили "стрілу". зі школи такого не чув)) торбіч vs. бабат.
03.03.2015, 02:08 213.174.12.*** Володимир Торбіч
Пан Бабат - не треба спекулювати 20 лютим. Я НЕ ВІРЮ, що такі як ви хоч близько були там. Коли ми зводили нові барикади 20 лютого по Хрещатику в бік Грушевського і справді чув голос одного з депутатів з Рівного зі сцени - можливо там були й інші - на сцені чи під сценою. Розказували, що вони прийняли рішення якісь там. От тільки на той час Небесна сотня була вже розстріляна. Запізнілі рішення... і бла-бла політиків для власного рейтингу... Не вірю. Особливо бізнесмену, який чхати хотів на громаду для власного збагачення. Підстави так стверджувати дають мені земельні ділянки за межі яких виходять ваші обєкти, а також досвід спілкування з людьми вашого гатунку.
03.03.2015, 02:02 213.174.12.*** Володимир Торбіч
Щодо вислову "бізнес леді у 73 роки", я з задоволенням дав би вам в пику" - якщо ви побачили якусь образу у вислові "бізнес-леді у 73 роки" - це може свідчити хіба про ваше невігластво. Але якщо хочете за це дати мені в пику - можете спробувати, я підійду якось на сесію Рівнеради (по підворотнях зустрічатися не буду - відразу попереджую). Як на мене - ви би посоромилися вплутувати свою матір у ваші бізнесові справи. Я розумію, що вигідніше на неї зареєструвати бізнес - якщо що - складніше буде відібрати. Але тоді не треба розповідати який ви люблячий син. Зізнайтеся, що використовуєте її для власної вигоди, якщо називаєте себе чесним.
03.03.2015, 01:56 213.174.12.*** Володимир Торбіч
"Це називається Жовта преса і мої політичні конкуренти" - я так розумію, що вам хтось допомагає це писати :))) Але не дуже розумний, раз називає журналістів "Четвертої влади" вашими політичними конкурентами. "Скажу,що за час,який я є депутатом,витратив на свій округ більше 1 мільйона гривень,власних коштів" - ось в оце можу повірити, хоч не факт, що мільйон. Тільки у вашому разі правильно писати - ВКЛАВ, а не витратив. Абсолютно так само роблять засівачі гречки на Волині - почитайте про ваших колег http://4vlada.com/investigations/39150 :)) Насправді це називається підкупом виборців, бо депутат має не "гречку" роздавати, а міняти правила на користь своїх виборців і захищати права та інтереси виборців. А підкупити це діло не хитре. Особливо, коли це відібється з лихвою.
03.03.2015, 01:38 37.55.42.*** Олександр Бабат
А на рахунок"корумпованої держави" я тобі так скажу,пан,Торбіч 20 січня,коли був розстріл на вул.Інститутській,"Небесної сотні"ми разом з деякими колегами-депутатами стояли на першій барикаді,де біля нас в радіусі від 20 до 200 метрів падали від куль люди на наших очах,страшно було,не буду приховувати.Стояли,напевно,і за тебе також,і як ти називаєш за "корумповану державу",тільки тодішню,для того щоб ця фраза залишилася в минулому,пан Торбіч і щоб твої діти не жили в режимі Януковича і мали світле майбутнє!
03.03.2015, 00:27 37.55.42.*** Олександр Бабат
Шановний,пан,Торбіч,на конкретно поставленні запитання я дав відповідь.Я не буду тратити свій час,на Вашу критику,стосовно мого депутатства та так як ви висловилися"корумпованої країни".А відносно слів про мою матір "бізнес леді у 73 роки",я з задоволенням дав би вам в пику,це я вам кажу не як депутат,а як син.
03.03.2015, 00:07 37.55.42.*** Олександр Бабат
Пані,Торбіч,у мене складається таке враження ,що Ви і Ваші колеги з "Чесних новин",до кінця моїх днів, мій бізнес та мої статки не будуть давати Вам спокію"Я вас розумію,нічого особистого,просто бізнес-це ваш хліб".Але керуєтеся ви не підтвердженими фактами,а словами,"десь чули дзвін,але не знаєте де він"Це називається Жовта преса і мої політичні конкуренти.Ви мене розумієте,як ніхто інший.По депутатству,щоб Вас заспокоїти,скажу Вам так,будучи депутатом я розумію,що я не оратор,гучних промов не кажу,а для своїх виборців роблю: зупинки громадського транспорту з карманами,до 10 багатоповерхівок побілені та пофарбовані підїзди,заасфальтовано чимало прибудинкових територій та можу перечисляти довго,але не буду.Скажу,що за час,який я є депутатом,витратив на свій округ більше 1 мільйона гривень,власних коштів,деякі депутати-мої колеги,за це,тонко,наді мною підшучують,мовляв для чого ти витрачаєш такіикошти!На,що я їм відповідаю,що мені не соромно буде дивитися людям в очі!
02.03.2015, 23:50 213.174.12.*** Володимир Торбіч
І ще - якщо ви наполягаєте, що ви чесний, давайте ми підзбираємо ще більше інформації і тоді ви відкрито зустрінетесь і чесно - без ухилянь відповісте на всі запитання - не нам - громадянам - ми просто передамо. Якщо хочете - на відео.
02.03.2015, 23:48 213.174.12.*** Володимир Торбіч
Щодо "за 18 років бізнесу не мав жодної судової справи, кримінальної в тому числі" - ставити собі в заслугу це ви можете хіба перед бабцями з виборчого округу. Мій досвід підказує, що в корумпованій країні - це не проблема. Також можете виборцям розповісти про бізнес-леді у 73 роки в Україні, яка керує і справді розпоряджається такою кількістю майна. Якщо ви вже отримали (ваші колеги знають як) місце депутата, то мали би розуміти, що якщо ви платите податки - це не означає, що ви можете порушувати закон. Лише за ділянку на Чорновола в нормальній країні ви б отримали кримінальну справу. Разом з тим, що ви безаргументовано звинувачуєте, що нас хтось підкупив :))) Хоч би поцікавились в когось чи нас можна підкупити :))) Ви не спростували наведених доказів і документів. А ваша "порядність і чесність" видна у тому, як ви ухилялися від прямих запитань з переходом у звинувачення, замість пояснень і наведення доказів.
02.03.2015, 23:39 213.174.12.*** Володимир Торбіч
Пане Бабат, якщо це ви - то перше 1) Звертайтеся за адресою - матеріал переважно готував і писав я :) Тоня взяла всі коментарі чиновників і у вас з паном Янчуком, як і передбачають професійні критерії журналістики. Тому керувалися лише обовязками журналіста - не знаю чи ви (людина, яка часто вирішує питання за гроші) можете це зрозуміти. 2) Судячи з ваших коментарів ви поняття не маєте що таке право громадян на інформацію, інакше б не сказали такого: "На сьогоднішній день маю 27 об‘єктів нерухомості. Не буду писати по кожному". Ваш обовязок як депутата вказати в декларації все майно, яке вам належить і ця декларація має бути доступна кожному. І з квітня цього року передбачена кримінальна відповідальність за неправдиві відомості в декларації. Якщо ви приховуватимете всю цю нерухомість - ми вміємо шукати, повірте :)
02.03.2015, 23:15 37.55.42.*** Олександр Бабат
Ті джерела,якіми ви живетеся,зрозумілі мені- "мої друзі".На сьогоднішній день маю 27 об‘єктів нерухомості.Не буду писати по кожному Вам доклад.За це вибачте.По одному,вищезгаданому Вами,напишу,що заклад Торнадо,збудував у 21 рік,при будівництві"я жив на тому будівництві 2 роки",якім Ви мені дорікаєте,землю якого 10 разів перевіряли компетентні органи,де ніколи не згадувалося про дитяче кафе.Маю плани перебудувати його під торговий центр,щоб воно не муляло Вам очі,завдяки Торнадо мав свій початковий статок.10 років їм не займаюся,а займається моя мати,тому що розумію,що для матері,робота-це життя,так як мати у віці 73 років,яку я дуже поважаю та люблю ,за то ,що вона ростила нас , трьох дітей , без батька і привчала нас до порядності , честності та справедливості. Тому за 18 років бізнесу не мав жодної судової справи,кримінальної в тому числі.
02.03.2015, 22:45 37.55.42.*** Олександр Бабат
Шановна пані Торбіч,я ніколи не давав коментарів стосовно Ваших статей стосовно мене.Рахую їх дешевим замовленням щодо мене і постараюся Вам це довести. Щодо паркану біля ТРЦ"Арена" .Я Вам дав номер телефону забудовників,які чітко Вам пояснили звідки і чому з‘явився паркан,з Вашої телефонної розмови з забудовником-це очевидно,ви самі це підтверджуєте.Я зв‘язувався з забудовником,паркан вже забрали.Не розумію,яким боком Я до цьго паркану у Вашій статті?Ви показуєте,що у 2008 році Я придбав цю ділянку за космічну суму грошей,заплативши в місцевий бюджет 1 мільйон долларів в гривневому еквіваленті за 20 соток землі.Ви з цим погодилися.Це був перший,прозорий у місті аукціон. Пані Торбіч,хочу довести до Вашого відома,що я самодостатня людина,підприємець,перше чим депутат,не будучи ніколи чиновником заробляю гроші чесно і чесно сплачую майже пів мільйона гривень щомісяця в бюджет міста.За рік це становить близько 6 мільйонів гривень.Хочу запитати у Вас, чим ви керуєтесь пишучи дану статтю?
02.03.2015, 22:40 37.55.42.*** Олександр Бабат
Шановна пані Торбіч,я ніколи не давав коментарів стосовно Ваших статей стосовно мене.Рахую їх дешевим замовленням щодо мене і постараюся Вам це довести. Щодо паркану біля ТРЦ"Арена" .Я Вам дав номер телефону забудовників,які чітко Вам пояснили звідки і чому з‘явився паркан,з Вашої телефонної розмови з забудовником-це очевидно,ви самі це підтверджуєте.Я зв‘язувався з забудовником,паркан вже забрали.Не розумію,яким боком Я до цьго паркану у Вашій статті?Ви показуєте,що у 2008 році Я придбав цю ділянку за космічну суму грошей,заплативши в місцевий бюджет 1 мільйон долларів в гривневому еквіваленті за 20 соток землі.Ви з цим погодилися.Це був перший,прозорий у місті аукціон. Пані Торбіч,хочу довести до Вашого відома,що я самодостатня людина,підприємець,пеше чим депутат,не будучи ніколи чиновником заробляю гроші чесно і чесно сплачую майже пів мільйона гривень щомісяця в бюджет міста.За рік це становить близько 6 мільйонів гривень.Хочу запитати у Вас, чим ви керуєтесь пишучи дану статтю?

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору