РІВНЕНЩИНА

9 тем, які не варто обговорювати на роботі

17.03.2015, 16:41      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1962

Ілюстраційне фото aaika.devn.co

Теми, які виділяє Work.ua, лежать на поверхні, але саме через них найчастіше трапляються звільнення.

Ви не зможете створити сильну професійну мережу контактів, якщо не відкриєтеся колегам. Але хитрість полягає в тому, щоб обходити в розмові з колегами 9 тем. Саме вони, злощасні, в силах зіпсувати взаємини і кар`єру в цілому.

1. Те, що ви не любите свою роботу

Останнє, що хтось хоче почути на роботі, так це скарги про те, наскільки хтось ненавидить свою роботу. Це перші маркери вас як негативного персонажа команди, некомандного гравця, які знижують моральний дух всього колективу.

2. Те, що ви вважаєте когось некомпетентним

У команді завжди знайдуться некомпетентні люди. Більше того, про таких часто всі все знають. Якщо ви не в силах змінити ситуацію (навчити / звільнити / розкрити очі особі, що приймає рішення), то і не варто розвивати тему чиєїсь неспроможності. Хоча б тому, що вона може обернутися на вас.

3. Скільки ви заробляєте

Якщо у вас на роботі не заведено приховувати розмір заробітку, введіть таке правило негласним. Нікого не мотивує те, що хтось отримав премію, нехай і заслужено, а ви ні. Змагання між собою, порівнювання колег породжують заздрість і негатив. Як у відомому анекдоті: «Підвищіть мені зарплату на 100 $, інакше я розповім усім, що ви мені вже підвищили на 200 $».

4. Про політичні та релігійні переконання

Політичні погляди і релігійні переконання настільки глибоко вкоренилися в людей, що вже по них ділять суспільство на своїх і ворогів. У кожного з нас є свої уявлення про історію, політологію, накопичений запас тактик і стратегій ведення бою та зовнішньоекономічної діяльності, є чіткі переконання, яка релігія найкраща. Але не потрібно вважати себе володарем єдиної правильної думки і сіяти розбрат, нав`язуючи її. Краще ці теми просто обходити стороною.

5. Ваше інтимне життя і думки про інтимне життя інших

Хороших 111% людей, з якими ви працюєте, не хочуть знати про ваше особисте життя або обговорювати особисте життя спільних знайомих. Не нав`язуйте подібні розмови і уникайте їх самі. Це буде найбільш дипломатичний і обдуманий крок з вашого боку.

6. Про ваші подвиги давно минулих днів

Ваше минуле може багато що сказати про вас. Якщо ви зробили щось дивовижне або дурне 20 років тому, не обов`язково оповідати про це на кожному розі. Тільки якщо цей вчинок не пов`язаний якось з вашою професією і ви хочете піднести мудрий урок, перевірений на собі, вашому колезі.

7. Жарти, які не сприймають колеги

Якщо в колективі ваші жарти «не заходять», а то й ображають інших, навчіться стримувати свій жартівливий порив. Вносячи деструктивні нотки в робочий процес, можна стати, як мінімум, ізгоєм.

8. Про ваші амбіції на роботі

Озвучування особистих амбіцій на роботі, коли вони знаходяться в прямому протиріччі з інтересами інших людей, сприймаються егоїстично. Добрими співробітниками вважаються ті, хто в першу чергу домагається цілей команди, а в другу - своїх особистих.

9. Про те, що ви в пошуку нової роботи

Поки ви не прийняли остаточне рішення про зміну роботи, що не діліться цими планами ні з ким. В іншому випадку, вам можуть допомогти в ухвалення такого рішення звільненням.

Ймовірно, що корисно багато чого уникати, якщо ви хочете кар`єрного росту, не тільки описаних тем-табу. Але Work.ua також радить не забувати при цьому рости професійно.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору