РІВНЕНЩИНА

Тривають вибори ректора Рівненського державного гуманітарного університету. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

19.03.2015, 15:50      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2360

Сьогодні, 19 березня о 9.00 годині у Рівненському державному гуманітарному університеті розпочалися вибори ректора. 

Голосування проходить на п`яти дільницях. 

Як повідомляють на сторінці громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області у Фейсбук, вибори ректора уже стартували. На дільниці в другому корпусі сьогодні чекають 994 виборця, з них 149 студентів. В Сарнах також розпочалося ‪голосування‬. За списком 76 виборців, виготовлено 76 виборчих бюлетенів.

За скринькою слідкує кандидат на посаду ректора Руслан Постоловський та представник з міністерства.

Фото ГМ ОПОРА у Рівненській області

ОНОВЛЕНО о 10.10:

Інформація із головної виборчої комісії у Рівному на вулиці Остафова, 31 (навчальний корпус №2): станом на 10 годину проголосували всього 26 студентів із 149, це близько 17%.

Член виборчої комісії Віктор Панасюк пояснює це тим, що перша зміна ще на заняттях, а друга ще не прийшла.

Найактивніше голосують делегати від навчальнодопоміжного та адміністративно-господарського персоналу - 58 %.

Педагогічний факультет - 47%;

Фізико-технологічний факультет - понад 30%;

Факультет математики та інформатики - 25%;

Факультети іноземної філології, української філології, психолого-природничий та інститут мистецтв  - по 20%;

Художньо-педагогічний факультет - 15%;

Історико-соціологічний факультет - 12,5%;

Факультет документальних комунікацій та менеджменту - до 10%.

ОНОВЛЕНО о 10.25:

Як повідомляють спостерігачі ГМ ОПОРА усі бюлетені захищені печаткою. По кількості їх рівно стільки як і виборців. В разі зіпсування бюлетеня виборець не має можливості отримати інший.

Фото ГМ ОПОРА у Рівненській області

Тим часом на дільниці в Дубенському коледжі культури і мистецтва проголосували 63 людини. Більшість з них обслуговуючий персонал.

З 76 виборців у Сарнах - 57 викладацький склад, 11 студенти, 8 технічний персонал коледжу. Станом на 10 годину вже проголосувало 30 виборців.

На дільниці у Рівному вже проголосувало 298 виборців.

«Зважаючи на те, що вибори ректора це нова практика для вишів Украіни і на Рівненщині вони відбуваються вперше, процес голосування є досить організованим. Порушень, що можуть вплинути на результати голосування не зафіксовано», зазначає спостерігач ГМ ОПОРА Андрій Токарський.

ОНОВЛЕНО о 10.50:

За повідомленням ГМ ОПОРА на дільниці в другому корпусі ведеться відеонагляд. На жаль, на інших чьотирьох дільницях такоі практики не застосовують.

  

ОНОВЛЕНО об 11.10: 

За повідомленням ГМ ОПОРА, на дільниці в Музичному училищі міста Рівне члени комісіі видавали бюлетені без пред`явлення відповідних документів. Після зауваження спостерігача Громадянськоі мережі ОПОРА порушення було зупинено. Виявилося, що члени виборчих комісій не були достатньо підготовлені і іх не було попереджено про перевірку документів.

Уже можна переглянути фото із виборів ректора РДГУ у фотогалереї за гіперпосиланням.

ОНОВЛЕНО о 12.00: 

За повідомленнями ГМ ОПОРА, 100 зі 156 чоловік вже проголосували на дільниці у Дубенському коледжі культури та мистецтва, а в Сарненському коледжі тим часом встановили камеру для запису виборчого процесу.

ОНОВЛЕНО о 13.10:

За повідомленнями ГМ ОПОРА, в Сарненському коледжі 55 з 76 виборців вже проголосувало. Понад 75% виборців вже проголосувало на дільниці у другому корпусі РДГУ. Голосування триватиме ще дві години.

ОНОВЛЕНО о 15.20: 

За повідомленням ГМ ОПОРА, станом на 14.40 в Сарненському коледжі проголосувало 75 з 76 виборців. 

Кілька хвилин тому закінчилося голосування на усіх дільницях. Зараз приступають до підрахунку голосів. «Загалом на дільниці в другому корпусі РДГУ було видано 944 бюлетені», - попвідомляє спостерігач ГМ ОПОРА Андрій Токарський.

З кандидатів присутній лише Руслан Постоловський. «Члени виборчкому починають працювати, всі інші лише спостерігають», - каже голова оргком Роман Павелків.

Розпочався підрахунок голосів. 

При перерахуванні бюлетенів із скриньки для голосування недорахувалися одного бюлетня. Виборцям видали 944 бюлетені, натомість зі скриньки дістали 943.

ОНОВЛЕНО о 15.35: 

При підрахунку першої п`ятдесятки бюлетнів (оскільки їх поділили по 50) безумовна більшість підтримала нинішнього ректора Руслана Постоловського. Менше бюлетнів виявилося за Максима Гона і лише один - за Миколу Бордюка.

Одного бюлетеня так і не знайшли. 

ОНОВЛЕНО о 15.45:

Підраховано біьше двох сотень блютенів. Візуально стос з голосами на підтримку ректора значно переважає інші. Є підстави вважати, що якщо така динаміка продовжиться Руслан Постоловський переможе зі значним відривом.

Тим часом ГМ Опора оприлюднила результати підрахунку голосів на дільниці в Рівненському музичному училищі.

Всього проголосувало 115 з 129 виборців.

За Постоловського Р.М. - 101 голос

За Гона М.М. - 8 голосів

За Бордюка М. А. -1 голосів

Не підтримую жодного - 5 голосів

ОНОВЛЕНО о 16.00: 

ГМ Опора оприлюднила результати голосування ще на двох дільницях. Отож, уже на трьох із п`яти дільниць перемогу отримав нинішній ректор Руслан Постоловський.

На дільниці в Дубенському коледжі культури та мистецтва такі результати голосування:

144 голоси - за Постоловського,

6 голосів - за Гона.

3 людини не підтримали жодного кандидата, і ще 3 не проголосували взагалі.

Результати голосування на дільниці у Сарненському педагогічному коледжі:

Бордюк Микола - 9 голосів

Гон Максим - 6 голосів

Постоловський Руслан - 57 голосів

Не підтримало жодного кандидата - 3

75 виборців проголосувало. 

Всього виборців: 76. 

Тим часом на головній виборчій дільниці в навчальному корпусі №2 РДГУ підрахунок триває. Розмір стоса з бюлетнями на пітримку Руслана Постоловського у порівнянні з іншими не залишає місця для сумнівів щодо переможця.

ОНОВЛЕНО о 16.20: 

Є результати із найбільшої виборчої дільниці в навчальному корпусі №2 РДГУ

Микола Бордюк - 37 голосів;

Максим Гон - 131 голос;

Руслан Постоловський - 751 голос;

Не підтримали жодного - 19 виборців. 

Всього проголосувало: 943 виборці. 

Отож, на 4 із 5 виборчих дільниць впевнену перемогу здобув нинішній ректор Руслан Постоловський. Немає результатів голосування поки що із Дубенського коледжу. Так чи інакше ці результати уже кардинально не вплинуть на підсумки виборів.

Підсумки голосування на найбільшій дільниці. Під час підрахунку голосів знайшовся загублений бюлетень, якого не змогли дорахуватися спочатку. Фото Андрія Токарського


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору