РІВНЕНЩИНА

Рівняни «прорубали» зелену стежку на березі Усті (ВІДЕО)

31.03.2015, 09:43      портал «Четверта влада»      Переглядів: 908

Фото ГО «Екоклуб»

 28 береня рівняни разом з комунальниками вийшли на толоку, щоб дати початок проекту «Зелена стежка Рівного». На березі Усті, що поруч з мостом по вулиці Соборній, цілий день різали дерева та збирали сміття.

Повідомляє прес-секретар ГО «Екоклуб» Інна Белаш.

 Участь у толоці взяли більше 50 чоловік і усіх об’єднує спільна ідея – створити громадський простір.

«Втілення проекту «Зелена стежка Рівного» створить замкнений пішохідний та велосипедний відпочинковий маршрут навколо Усті та озера Басів кут. Уздовж стежки розташуються спортивні, ігрові, дитячі майданчики, а також прості лавки», - зазначають організатори.

«Наразі це лише концепція, яка активно формується, але активність рівнян на першій толоці вселяє надії» – говорить Юрій Ойцюсь, ініціатор проекту. – Ідею Зеленої стежки я виношував кілька років і, нарешті, наважився. В Рівному меншає кількість зелених зон, а на узбережжі Усті раз у раз намагаються щось збудувати. Зелена стежка має стати улюбленим місцем відпочинку жителів міста, а процес її творення – згуртувати громаду. Толоку підтримала і місцева влада, і бізнес, участь у ній взяли активісти кількох громадських організацій. Впевнений, що так буде і надалі, адже хороші ідеї швидко знаходять підтримку. Попереду купа роботи і нам знадобляться усі, хто готовий працювати заради нашого міста».

Відео radiosvoboda.org

Толока розпочалася о 9 ранку і тривала до 16 години на ділянці від пішохідного мосту на ринок «дикого» і до мосту, що веде на залізничний переїзд.

За цей час зрізали та вивезли 10 дерев, вигребли 15 куб. метрів різного сміття.

Найбільш активно до толоки долучився спортивний рух Street Workout Rivne. Захід також підтримали організації Екоклуб, Благодійна організація «Фонд Руєвит», волонтерський батальйон ДАР, Реноме, Софт Серв, Яскраво, Пласт Рівне, РЕНОМЕ, РОВЕР, КП «Спорт для всіх», Аматорський клуб Рівного з МТБ, т/к Азімут, т/к Обрій, Веломагазин «Хіт формат», JoyRocks, Рівне Тур Вихідного Дня (ТВД), Інваспорт, Національний університет водного господарства та природокористування, Управління культури та туризму ОДА, Зелене господарство, Трест зеленого господарства та Рівненське ШЕУ, Рада при МВС в Рівненський області, Самооборона. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору