РІВНЕНЩИНА

В голови Рівненської облради доходи зменшилися у кілька разів, а в сім`ї його заступника - нова автівка: декларації

04.04.2015, 15:45      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 2070

На фото зліва - направо: перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов та заступник голови Рівненської обласної ради Степан Павлюк. Колаж порталу «Четверта влада»

Голова Рівненської обласної ради задекларував за 2014 рік майже 149 тисяч гривень, а його заступники – трохи більше 112 тисяч гривень на двох.

Відповідна інформація розміщена в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік вищого керівництва Рівненської обласної ради.

Голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов за минулий рік задекларував 148 тисяч 704 гривні сукупного доходу. Із них понад 103 тисячі гривень склала зарплата, 44 тисячі 600 гривень – дохід від підприємницької діяльності, а ще тисяча гривень – дохід від відчуження цінних паперів та корпоративних прав.
Жодної нерухомості, автівок чи вкладів у банках в декларації голови обласної ради не вказано.

Натомість, Михайло Кириллов торік виплатив майже 141 тисячу гривень кредиту та майже 30 тисяч гривень процентів за ним.

Серед членів сім’ї посадовця вказана неповнолітня дочка. У неї не задекларовано жодних доходів чи майна.

Нагадаємо, що Михайла Кириллова обрали головою обласної ради на початку лютого 2014 року. До цього він тривалий час був підприємцем. У своїй декларації про доходи за 2013 рік Михайло Кириллов вказав понад 951 тисячу гривень доходу.

Понад 31 тисячу гривень сукупного доходу за 2014 рік задекларував перший заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Данильчук. Майже усе, окрім 200 гривень інших видів доходів, – зарплата. Крім того, посадовець задекларував 5 тисяч 718 гривень на рахунку у банку та цінні папери номінальною вартістю 125 гривень.

Серед майна в посадовця вказана квартира на 98,35 кв. м. та автомобіль «Land Rover Defender» 2007 року випуску.

Дружина та син Олександр Данильчук отримали торік понад 12 тисяч гривень доходу від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності. У них задекларовано 870 гривень внесків до статутного капіталу товариства, підприємства, організації і, очевидно, та ж квартира на 98,35 кв. м. Також у членів сім’ї першого заступник голови Рівненської обласної ради задекларовано чотири недешевих автомобілі: «Mercedes-Benz CLA 200» 2013 року випуску, якого ще не було у декларації за 2013 рік, ще два «Mercedes-Benz» 1997 та 2007 років випуску та «Mazda» 2008 року випуску.

Нагадаємо, що Олександра Данильчука обрали першим заступником голови Рівненської обласної ради у квітні 2014-го. За 2013 рік Олександр Данильчук та члени його сім’ї задекларували майже усе те ж майно. Що цікаво – ні у цій, ні в попередній декларації Олександра Данильчука ні за ним, ні за членами його сім`ї не обліковується земельна ділянка, отримана ним безкоштовно у 2007 році. Нагадуємо, тоді міська рада надала поза чергою Олександру Данильчуку (який на той час був головою облради) 15 соток землі в елітному місці - на Київській. 10 соток надали для будівництва та й обслуговування житлового будинку, 5 соток — для «ведення особистого селянського господарства». Олександр Данильчук пояснював, що йому немає де в Рівному жити і тому, мовляв, депутати і пішли йому назустріч в цьому питанні.

Заступник голови Рівненської обласної ради Степан Павлюк за 2014 рік задекларував майже 81 тисячу гривень сукупного доходу, з яких 30 тисяч гривень склали дивіденди, проценти, а решта – зарплата.

Також посадовець задекларував 498,5 тисяч гривень на рахунках у банках та інших фінансових установах і майже 22 тисячі гривень внесків до статутного капіталу товариства, підприємства, організації. У заступника Михайла Кириллова також є дві земельні ділянки площами 24,75 та 10 соток, житловий будинок на 220 квадратів і чималенька квартира на 179,5 кв. м. Їздить Степан Павлюк на «Honda CR-V» 2008 року випуску вартістю 180 тисяч гривень.

Витратив Степан Павлюк торік понад 17 тисяч гривень на утримання зазначеного майна.

Серед членів сім’ї декларант вказав дружину та її батьків. Вони торік заробили понад 197 тисяч гривень від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності. Жодного майна чи транспортних засобів у них не задекларовано.

Нагадаємо, Степана Павлюка як і Олександра Данильчука обрали заступником голови Рівненської облради на початку квітня 2014 року. До цього він працював директором аудиторської фірми «Нива-аудит».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

04.04.2015, 16:32 176.8.161.*** проста людина
Ну і де коментарі? А ви, ЧЕТВЕРТА влада, спробуйте виділити собі хоч одну земельну ділянку. При владі одні хапуги...хоч би для людей щось робили...ДЕ прокуратура? Бо ВОНА і ВОНИ - це одне ціле.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору