РІВНЕНЩИНА

Порошенко призначив начальника управління СБУ у Волинській області

09.04.2015, 18:20      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2907

Президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Юрія Фелонюка начальником управління Служби безпеки України у Волинській області.

Відповідний указ №208/2015 оприлюднений на сайті Президента України.

«Призначити Фелонюка Юрія Васильовича начальником Управління Служби безпеки України у Волинській області», - йдеться в документі. 

Юрій Фелонюк до 23 березня 2015 року був тимчасовим виконувачем обов`язків начальника УСБУ у Чернівецькій області.

Нагадаємо, що волинське управління СБУ без начальника ще з листопада 2014 року.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

15.06.2015, 19:34 46.119.133.*** лучанин
Что известно мне а не Вам так эти горе-судьи Шевчук Лилия кажется и Светлана Крупинская имеют по 2 квартиры сдают в оренду " бедные" светлана сдает студентам а та подороже сдает вот кого люстрировать!!!!!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору