РІВНЕНЩИНА

Скільки заробляють і чим володіють голова Волинської ОДА та його заступники: декларації

01.05.2015, 12:04      Юрій Горбач, портал «Четверта влада»      Переглядів: 3042

На фото зліва-направо: голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, його заступник Світлана Мишковець, перший заступник Сергій Кудрявцев, керівник апарту Дмитро Дубняк та заступник голови ОДА Сергій Кошарук

У голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика торік з’явилося 4,5 мільйона гривень на рахунках у банках, а в сім’ї його першого заступника Сергія Кудрявцева зник з рахунків понад мільйон гривень.

Про це йдеться в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік керівництва Волинської обласної державної адміністрації.

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик за 2014 рік задекларував 1 мільйон 660 тисяч 850 гривень сукупного доходу. З них понад 1 мільйон 43 тисячі гривень склала зарплата, ще 617 тисяч 842 гривні – дивіденди, проценти. Таким чином, середня місячна зарплата Володимира Гунчика за минулий рік склала 138 тисяч 400 гривень. Це пов’язано з тим, що майже до кінця липня 2014 року він працював на посаді заступника президента корпорації «Богдан», де й отримував високу зарплатню.

Також керівник області вказав у декларації 8 мільйонів 332 тисячі 520 гривень на рахунках у банках, з яких понад 621 тисячу вклав саме у звітному році.

Серед майна в голови ОДА вказані три земельні ділянки площами 182 кв. м., 17,99 та 25 соток. Також у нього є квартира на 80,7 кв. м., дачний будинок на 49 квадратів та старенький «ВАЗ 21083» 1990 року випуску.

Інформація про членів сім’ї посадовця в документі відсутня.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко призначив Володимира Гунчика головою облдержадміністрації наприкінці липня 2014 року. До цього він працював заступником президента корпорації «Богдан». За 2013 рік Володимир Гунчик задекларував майже 1 мільйон 200 тисяч гривень доходу і 3,83 мільйона гривень на рахунках в банках. Серед нерухомості була задекларована одна земельна ділянка, квартира та дача.

Перший заступник голови Волинської ОДА Сергій Кудрявцев торік заробив 151 тисячу 50 гривень. Майже усе, окрім 806 гривень інших видів доходів, склала зарплата.

Серед майна посадовця задекларована земельна ділянка на 8 соток та квартира на 51,7 кв. м.

Члени сім’ї Сергія Кудрявцева, серед яких дружина та дочка, у минулому році отримали 65 тисяч 197 гривень сукупного доходу. Із них – трохи більше 35 тисяч зарплати, понад 26 тисяч гривень допомоги по безробіттю та майже 4 тисячі гривень інших видів доходів.

Також сім’я Сергія Кудрявцева має квартиру площею 48,6 кв. м. та автомобіль «Volkswagen Multivan» 2005 року випуску. Торік вони витратили майже 38 тисяч гривень на погашення кредиту та процентів за ним.

Нагадаємо, що Сергія Кудрявцева призначили першим заступником голови Волинської ОДА у квітні 2014 року. До цього він працював керівником Волинського регіонального відділення АТ «Брокбізнесбанк». За 2013 рік Сергій Кудрявцев декларував понад 265 тисяч гривень доходу, усю ту ж нерухомість і автомобіль. Крім того, у 2013 році в нього була майже 401 тисяча гривень на рахунках у банках, а в його сім’ї – понад 639 тисяч гривень. Нині жодних заощаджень в банках не задекларовано.

Понад 92 тисячі гривень доходу за минулий рік задекларувала заступник голови Волинської ОДА Світлана Мишковець. Із них 234 гривні склала авторська винагорода, інші доходи від реалізації майнових прав інтелектуальної власності, 400 гривень – дивіденди, проценти, 11 – гривень – інші види доходів, а решта – зарплата.

Також у Світлани Мишковець задекларовано 89 гривень на рахунках у банку, земельна ділянка площею 6,59 сотки та квартира на 42,9 кв. м. Серед витрат – 640 гривень на добровільне страхування.

Чоловік з дочкою заступниці голови ОДА торік отримали майже 110 тисяч гривень. У них задекларовано 1643 гривні на рахунках у банках, та ж квартира на 42,9 кв. м. та автомобіль «Toyota Auris» 2012 року випуску.

Серед витрат у членів сім’ї Світлани Мишковець вказано майже 23 тисячі гривень на добровільне страхування та 33 тисячі гривень на погашення позики і процентів за нею.

Нагадаємо, Світлану Мишковець призначили на посаду заступника голови облдержадміністрації у серпні 2014-го. До цього вона очолювала департамент соціального захисту Волинської ОДА.

Найменше серед керівництва обласної державної адміністрації торік заробив заступник голови ОДА Сергій Кошарук. Його дохід склав 15 тисяч 560 гривень. З них лише трохи менше 5 тисяч гривень склала зарплата, понад 2 тисячі гривень – допомога по безробіттю, ще понад 8 тисяч – інші види доходів.

Також Сергій Кошарук задекларував земельну ділянку на 6 соток та дві квартири площами 52 та 20 кв. м. Витрат у посадовця торік було більше, ніж доходів – понад 28 тисяч гривень на погашення кредиту та процентів за ним.

Члени сім’ї посадовця, серед яких дружина, два сини та дочка, отримали торік майже 8 тисяч гривень у вигляді зарплати. Також у них вказано понад 40,5 тисяч гривень на рахунках у банках і 393 тисячі 272 гривні внесків до статутного капіталу товариства, підприємства, організації, в тому числі і 11 тисяч 341 гривня за кордоном.

Серед нерухомості в членів сім’ї Сергія Кошарука вказані ті ж квартири площами 52 і 20 кв. м.

Нагадаємо, що Сергія Кошарука призначили заступником голови ОДА лише в лютому 2015 року. З серпня 2014-го року він працював радником Володимира Гунчика. За 2013 рік Сергій Кошарук задекларував менше 10 тисяч гривень доходу. Тоді у нього було задекларовано і 196 тисяч гривень внесків до статутного капіталу підприємств.

Керівник апарату Волинської ОДА Дмитро Дубняк торік отримав 78 тисяч 440 гривень сукупного доходу. Окрім зарплати він отримав 1214 гривень доходу від викладацької діяльності і майже 12 тисяч гривень допомоги по безробіттю.

Серед майна Дмитро Дубняк має лише квартиру на 57,1 кв. м.

Члени сім’ї Дмитра Дубняка, серед яких дружина і син, торік заробили трохи більше 51 тисячі гривень. Із них майже 4 тисячі гривень склала допомога по безробіттю, а ще понад 47 тисяч гривень – дохід від провадження підприємницької діяльності.

Серед майна у них лише квартира на 66.6 кв. м.

Нагадаємо, що Дмитра Дубняка на посаду керівника апарату Волинської ОДА призначили у травні 2014 року.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору