РІВНЕНЩИНА

На Волині проживає майже 4 тисячі переселенців

25.05.2015, 17:45      портал «Четверта влада»      Переглядів: 705

Ілюстраційне фото із ua.korrespondent.net

На теренах Волинського краю наразі перебуває 3 тисячі 851 внутрішньо переміщена особа з АРК Крим, Донецької та Луганської областей.

Про це під час оперативної наради у голови Волинської ОДА повідомив заступник начальника ДСНС України в області Костянтин Романчук, інформує відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

За його словами, місцевими органами влади постійно проводиться робота, спрямована на забезпечення соціального захисту, медичного обслуговування, пенсійного забезпечення та реєстрації переселенців із інших регіонів.

- Враховуючи те, що ситуація на Сході країни залишається складною і населення постійно прибуває на територію Волині, основна проблема – відсутність достатньої кількості місць для розміщення громадян, – зазначив Костянтин Вікторович. – Звичайно, наша служба робить усе, аби врегулювати ситуацію: таким чином в області додатково було створено ще 634 місця для переселенців.

Найкраще спрацювали у Горохівському р-ні, де створено 107 місць для внутрішньо переміщених осіб, Іваничівському – 75 та Камінь-Каширському – 84. На низькому рівні організували роботу у місті Володимир-Волинський, де зарезервовано всього лише 6 таких місць. Що ж стосується міста Нововолинськ, Ковельського, Володимир-Волинського та Шацького р-нів – тут за відповідну справу й не бралися, про що й свідчать «нульові» показники.

- Управління ДСНС в області спільно з Луцькою районною державною адміністрацією підготували та направили лист до відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні з проханням виділити кошти на проведення ремонтно-відновлювальних робіт в гуртожитку с. Радомишль Луцького району, – поінформував присутніх Костянтин Вікторович. – У випадку позитивного рішення, по закінченню будівельно-відновлювальних заходів в цьому приміщенні зможуть розміститися ще близько п’ятнадцяти родин з районів проведення антитерористичної операції.

Своєю чергою голова облдержадміністрації Володимир Гунчик наголосив, що міським та сільським головам, а також головам райдержадміністрацій необхідно посилити роботу, аби виконати завдання, визначені обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору