РІВНЕНЩИНА

Рівненська журналістка здобула перемогу в Національному конкурсі журналістських розслідувань

08.06.2015, 13:04      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2012

Журналістка ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ Анна Калаур здобула друге місце серед молодих журналістів-розслідувачів в Національному конкурсі журналістських розслідувань

Журналістка ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ Анна Калаур здобула перемогу в Національному конкурсі журналістських розслідувань. Її публікація Як в Острозі процвітає схема державного паспортного шахрайства отримала друге місце серед письмових робіт молодих журналістів-розслідувачів.

Приз Анни Калаур. Фото ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

У категорії «Професійне розслідування» перемогу здобув Дмитро Гнап - керівник проекту журналістських розслідувань Громадського телебачення «Слідство.Інфо».

Нагородження відбулось 6 червня в рамках конференції «Межигір`я Фест» у колишній резиденції Віктора Януковича.

Загалом на конкурс подали 94 роботи від українських журналістів з різних видань та телепрограм. В жюрі увійшли 16 діячів медіа, серед яких Олена Притула, Катерина Горчинська, Олекса Шалайський, Віталій Сич, Влад Лавров та інші, повідомляє Радіо Свобода.

Національна щорічна Премія у жанрі журналістських розслідувань та спеціальних репортажів заснована "Українською правдою" та Kyiv Post, за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та датської мережі журналістів-розслідувачів SCOOP

Премію створено на базі Конкурсу для молодих журналістів-розслідувачів, який з 2012 спільно проводився "Українською Правдою" та Посольством США в Україні та Премії за найкраще розслідування року, яку вперше було вручено 6 червня 2014 року в рамках "Межигір`яФесту".

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

10.06.2015, 15:31 193.110.162.*** володимир
Попередньому коментатору відповідь у вашому ж стилі: ви вже вилікувалися від наркозалежності?
08.06.2015, 18:33 95.135.53.*** Eein86
Хай розкаже як вона сама користується звязками, щоб "вирішувати" свої справи!

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору