РІВНЕНЩИНА

«Спрощенці» Рівного за півроку сплатили понад 30 мільйонів гривень єдиного податку

10.06.2015, 10:05      портал «Четверта влада»      Переглядів: 573

Ілюстраційне фото lviv.tv

Упродовж січня-травня 2015 року платники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 31 мільйон 700 тисяч гривень єдиного податку.

Повідомляє ДПІ у місті Рівному.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 6 мільйонів 200 тисяч гривень, або на 25 %.

Позитивну динаміку демонструють як юридичні особи – спрощенці, так і фізичні особи-підприємці. В порівнянні з січнем-травнем минулого року юридичні особи сплатили до казни на 1 мільйон 700 тисяч гривень більше, фізичні – на 4 мільйони 500 тисяч гривень.

З 1 січня 2015 року спрощена система дещо реформувалась. Оптимізовано групи платників єдиного податку з шести до чотирьох із збільшенням максимального розміру доходу, який дозволяє перебувати на спрощеній системі оподаткування. Водночас зменшено процентні ставки єдиного податку для платників третьої групи.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору