РІВНЕНЩИНА

Новий керівник Волинської митниці повертає на роботу людей Януковича-Калєтніка, - луцький депутат

03.07.2015, 17:50      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3420

Ілюстраційне фото samooborona.volyn.ua

На керівні посади новий виконувач обов`язків начальника Волинської митниці Дмитро Якобчук пропонує людей «минулої епохи», родичів осіб, які підтримували режим Віктора Януковича, та близьких друзів колишнього голови Державної митної служби Ігоря Калєтніка.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» заявив депутат Луцької міської ради, координатор волинського осередку громадського руху «Народний контроль» Павло Данильчук

«На посаду заступника начальника митниці по правоохоронній роботі проходить стажування Терещук Юрій, який є зятем скандально відомого прокурора Волині часів диктатури Гіля. Терещук в особистих розмовах стверджує що протекцію йому особисто здійснює Генеральний прокурор Шокін, який перебуває з Гілем в особистих дружніх відносинах. На посаду начальника митного поста Устилуг пропонується особистий хрещеник Калєтніка Григорія та друг Гройсмана - Онікійчук Олександр. Є знаковим що Онікійчук який є уродженцями Вінничини в найгірші часи розквіту корупціі 2010-2014 років працював на керівних посадах митниць західної України», - пише Павло Данильчук.  

«На посаду начальника кадрів пропонується Мостова Наталія, уродженка Вінничини яка була підлеглою Микитюка Романа та ставленицею першого заступника Міндоходів Дереволкова Степана, який втік після революції Гідності і знаходиться в Москві. На посаду заступника начальника митного поста Луцьк призначено Демиденко Світлану, яка є близькою людиною Клавдіі Кутикіної, заступниці Микитюка, яка засуджена за хабар», - продовжує депутат. 

«На митний пост Доманово направлений Вашук Андрій, який в часи Януковича очолював митний пост Ковель де здійснювались масові оформлення автомобілів. Незгодні з кадровою політикою посадовці зазнають тиску, погроз звільнення та насильно відправляються у відпустки. Фактично митницею управляє Микитюк Роман з свого ресторану «Турійське подвір`я», де він приймає бізнесменів з цілої України для налагодження контрабандних оборудок», - йдеться на сторінці Павла Данильчука. 

З огляду на це, громадські організації Волині підписали звернення до начальника Державної фіскальної служби Романа Насірова з вимогою проведення відкритого конкурсу на керівні посади на митниці на структурах ДФС.

Контреволюція в дії! На Волинській митниці йде повний відкат назад до часів Януковича-Калєтніка. На керівні посади новим...

Posted by Pavlo Danylchuk on 3 липня 2015 р.

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

04.07.2015, 10:28 46.211.124.*** Гость
А чим кращi сьогоднiшнi вiд вчорашнiх? Нехай автор назве хоч одного чесного патрiота, який сьогоднi протирае штани у владних крiслах! I нехай намалюе-як за 2 роки iх правлiння змiнилося життя на "краще" у громадян Украiни! Людей вже не надурите, тварюки!
03.07.2015, 18:00 37.52.61.*** РОДИЧКА
ДЕ РОДИЧИ .ПИСАРСЬКИ 2 ОСОБИ ,Гинайло. ШАСТКИВ 2 ОСОБИ.ТРОЦИ 2 ОСОБИ.ВОЙТЮК.АНТОНЮК.КИРИЧУК .... В ДРУГИХ ОБЛАСТЯХ ВОНИ ПРАЦЮВАТИ НЕ МОЖУТЬ.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору