РІВНЕНЩИНА

Бурштинова лихоманка на Рівненщині: розслідування Радіо Свобода (ВІДЕО)

14.07.2015, 16:29      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3473

Скрін-шот з відео Радіо Свобода онлайн

Згідно даних Державної Служби Геології та Надр України, зараз всього лише 2 компанії в Україні мають право добувати бурштин. Одна з них – державна, інша – приватна. Усі решта копачів – нелегали. І саме вони добувають найбільше.

Як працюють усі три моделі надприбуткового бізнесу на Рівненщині дивіться детальніше у відеосюжеті Дениса Казанського для  програми антикорупційних розслідувань «Схеми.Корупція в деталях».

Відео Радіо Свобода онлайн


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору