РІВНЕНЩИНА

Журналістка «Четвертої влади» перемогла у конкурсі журналістських розслідувань «Судовий подорожник»

16.07.2015, 16:42      Анна Калаур      Переглядів: 1602

Заступниця головного редактора порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, журналістка проекту журналістьких розслідувань Громадського телебачення «Слідство.Інфо» Антоніна Торбіч здобула перемогу в конкурсі журналістських розслідувань в регіонах України «Судовий подорожник».

Її розслідування «Добазарились»: як у Рівному суди позбавляють громаду права на землю для «Слідства.Інфо» здобуло грошову премію у номінації «Відеоробота».

Антоніна Торбіч. Фото зі сторінки організаторів конкурсу

Повний перелік переможців:

За краще розслідування у номінації «Відеоробота» два переможці:

«Як люди у мантіях відбирають майно громади», Тарас Зозулінський.

«Добазарились», Антоніна Торбіч.

За краще розслідування у номінації «Інтернет-публікація»: «Як притягнути суддю до відповідальності»
Інга Фляжнікова.

За краще розслідування у номінації «Друкований текст»: «Як живеться тим, у кого ми просимо справедливості» Ольга Кушнерик.

Нагородження відбулось 16 липня під час Всеукраїнського форуму «Реформи на регіональному рівні: плануємо, впроваджуюємо, співпрацюємо» у Києві.

Конкурсанти готували роботи різних форматів у яких розкривали корупційні схеми, що діють в судочинстві України. Всі переможці отримали грошові нагороди.

Конкурс було створено за сприяння громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» (група із судової реформи і реформи прокуратури) спільно з «Трансперенсі Інтернешнл Україна».

«Судовий подорожник» – це конкурс для справжніх сміливців, правдолюбів, які готові глибоко «копати», заглядаючи у закрите і непрозоре – судову систему України» – зазначають організатори конкурсу.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ:

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

18.07.2015, 08:00 46.175.144.*** ***
Вітаю щиро!!!! Бажаю подальших успіхів в роботі.
16.07.2015, 23:18 141.170.252.*** читач
Вітаю!!! Молодець!
16.07.2015, 19:25 185.18.61.*** @@@
От і журналісти почали на суддях заробляти, але на відміну -чесно.

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору