РІВНЕНЩИНА

Цьогоріч на Рівненщині зареєстрували понад 180 кримінальних проваджень щодо незаконного видобутку бурштину

29.07.2015, 16:50      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1010

Ілюстраційне фото Дубровицький РВ УМВС України в Рівненській області

Сьогодні у прокуратурі Рівненської області відбулася оперативна нарада під головуванням прокурора області Анатолія Ковальчука, на якій обговорили підсумки роботи органів прокуратури області у І півріччі 2015 року, а також актуальні питання, пов’язані із завданнями на наступний період в умовах законодавчих змін та реформування відомства.

Повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

У нараді взяли участь заступники прокурора області, працівники обласного апарату, міські, районні та міжрайонні прокурори.

Прокурор області Анатолій Ковальчук звернув увагу присутніх на необхідності посилення зусиль задля здійснення тих заходів та завдань, які ставить Президент України, Генеральний прокурор України та суспільство.

Відтак, першочерговим завданням для правоохоронних органів краю залишається збереження фундаменту держави – державного кордону та територіальної цілісності, питання законності у сфері мобілізації, дій посадовців області під час Революції Гідності, наповнення бюджету, протидія корупції, захист надр, передусім, у сфері видобутку бурштину.

Увагу присутніх закцентували на продовженні курсу прозорості діяльності органів прокуратури, принциповому та своєчасному реагуванні на порушення законності у всіх сферах суспільного життя.

Із детальним аналізом стану законності на відповідних напрямах виступили заступники прокурора області.

Зокрема, перший заступник прокурора області Павло Романчук відзначив, що завдяки злагодженим зусиллям усіх правоохоронних органів регіону, а також співпраці із громадськістю вдалося вплинути на стабілізацію криміногенної обстановки в регіоні.

Як результат – рівень злочинності у області є одним із найнижчих в державі і становить 48,1 злочинів на 10 тисяч населення.

Постійно триває робота з попередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері використання надр.

Правоохоронними органами області цьогоріч зареєстровано понад 180 кримінальних проваджень за фактами незаконного видобутку бурштину. Разом з тим потребує реального посилення робота з виявлення організаторів цього незаконного промислу.

Результатом оперативної наради стало визначення низки заходів щодо зміцнення законності і правопорядку у регіоні та ефективності прокурорської діяльності у наступному півріччі.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору