РІВНЕНЩИНА

Луцький суддя програв суд щодо скандального будинку

29.07.2015, 18:20      портал «Четверта влада»      Переглядів: 785

Апеляційний суд Волинської області підтвердив рішення Ковельського міськрайонного суду щодо скасування торгів на придбання будинку в селі Липини, в яких перемогла теща судді Луцького міськрайонного суду Віталія Ковтуненка.

Про це повідомляє Волинське Агентство Розслідувань із посиланням на адвоката у справі Ярослава Богачука.

Сьогодні вранці суд виніс таке рішення. Нагадаємо, 25 березня 2009 року, відділ державної виконавчої служби Луцького районного управління юстиції відкрив виконавче провадження, згідно із яким 16 листопада 2012 року провели торги щодо будинку. Єдиним учасником торгів була Віра Макарівна Смокович – теща судді Луцького міськрайонного суду Віталія Ковтуненка.

Ольга Таран, екс-власниця будинку, стверджує, що Ковтуненко особисто сприяв «правильному» закінченню торгів. Натомість саму Ольгу до торгів просто не допустили. Вона вирішила оскаржити результати торгів у суді.

Рожищенський районний суд 7 жовтня 2013 скаргу відхилив, тобто проведення торгів повважав законним. Його рішення 13 листопада 2013 підтримав Апеляційний суд Волинської області. Проте Вищий спеціалізований суд 14 травня 2014 року знайшов низку порушень у торгах, скасував їхні результати та відправив справу на повторний розгляд.

Найочевидніше із них те, що торги не можна проводити, коли в них бере участь лише один учасник, яким була Віра Смокович.

Справу відправили розглядати у Ковельський міськрайонний суд. 26 вересня 2014 року він повністю задовольнив позов Ольги Таран.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору