РІВНЕНЩИНА

«Їхнє спасіння єдине – коли закінчиться війна», – комісар про мобілізацію бурштинокопачів на Рівненщині (ВІДЕО)

03.08.2015, 18:01      Дмитро Бондар, «Четверта влада»      Переглядів: 3852

Комісар Рівненського обласного військового комісаріату Михайло Твердохліб каже, що під час наступної хвилі з північних районів намагатимуться мобілізовувати активніше

На фоні постійних конфліктів у «бурштинових» районах Рівненщини питання мобілізації там стало ще більш актуальним. «Роздати усім повістки», – ідея не нова, та з кожним заворушенням про неї все частіше згадують рівненські користувачі Фейсбуку.

Про те, чи є проблеми з врученням повісток, зокрема на Поліссі, ми запитали у комісара Рівненського обласного військового комісаріату Михайла Твердохліба. Каже, що проблеми є не лише там, а й на Рівненщині вцілому. Проте найближчим часом мають бути позитивні зрушення, такі як реєстр з інформацією про осіб, що ухиляються.

Для чого шоста хвиля мобілізації, в чому її проблемні точки і коли потенційні призовники зможуть видихнути з полегшенням – у розповіді комісара Твердохліба.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору