РІВНЕНЩИНА

Бурштин на мільйони доларів, вилучений у Рівному, везуть із озброєною охороною в Київ

04.08.2015, 08:48      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1664

Фото СЗГ УМВСУ в Рівненській області

Як уже повідомляла ЧЕТВЕРТА ВЛАДА, третього серпня міліціонери вилучили у Рівному кілька тонн бурштину. Як пише на своїй фейсбук-сторінці міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, 2,5 тонн «сонячного» каменю готували до відправки за кордон.

Зі слів міністра, рекордна за обсягом партія затриманого бурштину коштує, за попередньою оцінкою, близько трьох мільйонів доларів (3 000 000 $). Більш точно - вага і склад партії каменів по фракціях, яка готувалася до контрабанди, і її вартість визначать експерти на місці в Києві, куди вантаж їде зараз при збройній охороні.

«Ця велика, підготовлена ​​операція МВС та ДФС з викриття та припинення дій найбільшої злочинної групи, що діє в Рівненській області та паразитує на незаконному видобутку бурштину. Буде продовження, з`являться прізвища - в минулому відомого одіозного депутата П., продажні правоохоронці та чиновники .. - ми свою роботу будемо робити. Але! .. ПОТРІБНО, як уже писав раніше - приймати закон, що регулює державний контроль, видобуток і збут бурштину!» - пише Арсен Аваков.

«Вилучений бурштин буде проінвентаризовано і представлений публічно в найближчі години у Києві, щоб нічого з ним не «сталося». Буде переведений у казну держави.» - додає міністр.

Нагадуємо, не минуло й місяця, як з рівненської міліції викрали бурштину на 40 тисяч доларів,

Наприкінці ж 2014  року Рівненську міліцію обікрали орієнтовно на півмільйона доларівЧерез цю крадіжку 10 працівників органів внутршніх справ притягнуто до дисциплінарної відповідальності . Начальнику управління Сергію Максимову оголошено догану, слідчого звільнили, інші ж отримали догани, суворі догани та попередження про неповну службову відповідність.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору