РІВНЕНЩИНА

Компанія, яка називає себе власником вилучених у Рівному 2,6 тонн бурштину, вже 10 років як банкрут

06.08.2015, 16:25      pravda.com.ua      Переглядів: 1220

Вилучений бурштин доставили із посиленою охороною до Києва. Фото із ФБ сторінки Арсенія Яценюка

Компанія «Укрбурштин», яка називає себе власником арештованих у вівторок 2,6 тонни бурштину, ще з 2005 року перебуває у режимі санації і не контролюється державою.

Про це пише «Українська правда» з посиланням на інформацію прес-служби державної компанії «Українські поліметали», яка є материнською компанією «Укрбурштину».

Згідно з повідомленням, санацію запровадив Господарський суд Рівненської області. Через це «Укрбурштином» керує Комітет кредиторів та Арбітражний керуючий.

«Викликає нерозуміння та обурення ситуація, за якої ДП «Укрбурштин» тривалий час перебуває у банкрутстві, маючи загальний обсяг заборгованості лише 7,2 млн грн, що є непорівнюваним з обсягом потенційної виручки навіть за один місяць роботи підприємства (50 – 100 млн грн) або вартістю лише однієї вилученої партії продукції», – йдеться у повідомленні.

У зв`язку з цим компанія вимагає негайно припинити справу про банкрутство, розрахуватися з кредиторами за рахунок продажу затриманих 2,6 т бурштину та повернути державі контроль над «Укрбурштином».

Як відомо, у середу арбітражний керуючий компанії «Укрбурштин» Олена Левкович заявила, що затримані у вівторок 2,6 тонни бурштину були легальними. За її словами, компанія через суд вимагатиме його повернення.

У свою чергу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заперечив цю заяву, заявивши, що компанія за всю свою історію легально не видобула стільки бурштину, як було затримано у вівторок. За його словами, до нелегального бізнесу з бурштином причетні державні службовці.

У вівторок спеціальна група МВС за участю Державної фіскальної служби вилучила у Рівненській області 2,6 тонни бурштину. Аваков заявив, що цей бурштин був здобутий незаконно і готувався до контрабандної відправки за кордон. Його вартість, за попередніми оцінками, становить близько $3 мільйонів.

Також Аваков пообіцяв назвати в цій справі «одіозні імена».


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

06.08.2015, 16:36 95.135.168.*** Українець
І скільки ще ж буде продовжуватись цей БАРДАК?????????????

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору