РІВНЕНЩИНА

Луцького суддю підозрюють у вчиненні низки кримінальних правопорушень

07.08.2015, 09:30      портал «Четверта влада»      Переглядів: 907

Віталій Ковтуненко

Слідчий відділ прокуратури області повідомив про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень судді Луцького міськрайонного суду.

Повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Служителя Феміди підозрюють у постановленні завідомо неправосудного рішення та службовому підробленні (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 375 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Досудовим розслідуванням установлено, що суддя, всупереч вимогам Конституції України та Закону України «Про судоустрій і статус суддів», у квітні 2011 року постановив завідомо неправосудне рішення у цивільній справі, яким задоволив позовну заяву громадянина до його нібито цивільної дружини без дослідження матеріалів справи та за межами позовних вимог.

Таке рішення дозволило жінці вивести з-під заборони відчуження 27 об`єктів нерухомості та визнати недійсними договори іпотеки, застави приміщень, укладені нею з банками на загальну суму близько 25 мільйонів гривень.

Для приховування своїх злочинних дій у травні 2011 року завідомо неправосудне рішення, проголошене у цивільній справі, суддя замінив на підроблене.

Досудове розслідування триває.

За інформацією ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ, йдеться про суддю Луцького міськрайонного суду Віталія Ковтуненка, який «прославився» садінням під домашній арешт активістів Євромайдану у Луцьку та «анексуванням» будинку у лучанки


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору