РІВНЕНЩИНА

На Рівненщині вилучили обладнання для обробки бурштину на понад мільйон гривень

11.08.2015, 14:29      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1358

Усі фото СЗГ УМВС України в Рівненській області

На Рівненщині міліція вилучила обладнання для обробки бурштину-сирцю. Вартість вилученого під час обшуків устаткування складає понад мільйон гривень.

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Згідно з наданими документами обладнання виготовлене в одній із сусідніх держав. Тим часом міліція проводить обшуки на всіх підприємствах, які мали договірні відносини з держпідприємством.

Зараз працівники міліції вживають низку заходів для встановлення джерел походження незаконно видобутого бурштину на території Рівненської області, а також осіб, причетних до незаконного промислу.

Крім того, правоохоронці вживають заходів щодо недопущення фальсифікації документів на державному підприємстві, яке займалося обробкою бурштину-сирцю, а також на тих суб`єктах господарювання, які мали з ним договірні відносини.

У рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 198 (придбання або збут майна, завідомо здобутого злочинним шляхом) Кримінального кодексу України із 7-го серпня цього року на території Волинської та Рівненської областей проводяться санкціоновані судом обшуки на підприємствах, діяльність яких, за свідченнями керівництва ДП, пов’язана із видобутком бурштину-сирцю.

За результатами обшуків, проведених з 7 серпня 2015 року, працівники слідчого управління та управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області вилучили устаткування в кількості 6 одиниць, призначене для обробки незаконно видобутого бурштину. Ринкова вартість цього обладнання складає понад мільйон гривень. Відповідно до наданих документів, обладнання виготовлене в одній із сусідніх з Україною держав.

Крім того, правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, перевірка якої наразі триває.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору