РІВНЕНЩИНА

Волинські правоохоронці отримали від Євросоюзу 38 нових позашляховиків (ФОТО)

02.09.2015, 15:55      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1398

Усі фото СЗГ УМВС у Волинській області

Луцьк отримав 38 новеньких автомобілів для потреб патрульної поліції.

Про це інформує СЗГ УМВС у Волинській області.

В офіційній церемонії передачі нових автомобілів взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Тігран Авакян, заступник Міністра внутрішніх справ Республіки Польща – Державний секретар Ґжеґож Карпінські, начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига, воєводський комендант поліції в Любліні надінспектор Даріуш Дзяло, та представники органів місцевої влади Волинської області й Люблінського воєводства. Урочистості відбулися сьогодні на Замковій площі в Луцьку.

БІЛЬШЕ ФОТО З ПОДІЇ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Передача автомобілів здійснюється в рамках проекту «Разом заради безпеки Люблінського воєводства і Волинської області» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 року.

Спільний проект був відібраний для фінансування з фондів Євросоюзу ще у липні 2012 року в місті Варшава комісією Спільного моніторингового комітету Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Основна мета проекту – підвищення безпеки на польсько-українському кордоні та в прикордонній зоні.

У результаті здійснено закупівлю 38 автомобілів підвищеної прохідності «ISUZU D-Max» з необхідним спорядженням для волинської міліції та 42 – для люблінської поліції. Загальний кошторис проекту склав 4 мільйони 652 тисячі євро. Окрім того, кожен автомобіль додатково оснащений тепловізорами, фото-, відеокамерами, криміналістичними валізами.

– Транскордонне співробітництво між Україною та Республікою Польща є одним із найперспективніших напрямків співпраці, що дозволяє на локальному рівні розвивати дружні взаємини між сусідніми народами, спільно вирішувати проблеми та працювати на користь наших держав. Польща і Україна обрали стратегічний курс на співпрацю. Сьогодні для нас немає більш переконливих аргументів на користь європейського вибору, аніж польський досвід, – відзначив заступник Міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Тігран Авакян.

– Європейський вибір України буде завжди підтримуватися урядом Польщі. Ця співпраця особливо для нас важлива і буде тривати й надалі, – наголосив заступник Міністра внутрішніх справ Республіки Польща – Державний секретар Ґжеґож Карпінські.

– Співпраця правоохоронних органів України та Польщі триває не один рік. Розкритий не один транскордонний злочин, перекриті канали незаконної торгівлі наркотиками, контрабанди із однієї країни в іншу. Ми дякуємо нашим іноземним партнерам за підтримку і запевняємо, що ми зробимо усе необхідне для безпеки наших громадян, – підкреслив керівник УМВС Волині Петро Шпига.

Насамкінець Тігран Авакян, Ґжеґож Карпінські, Петро Шпига та Даріуш Дзяло урочисто передали волинським правоохоронцям ключі від автомобілів.

Фото із p-p.com.ua

Фото із www.volynpost.com

Фото відділу інформаційної роботи Луцької міської ради

Фото відділу інформаційної роботи Луцької міської ради


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору