РІВНЕНЩИНА

Головний митник Києва не задекларував частки власності ринками в Любомлі і Шацьку

24.09.2015, 13:14      nashigroshi.org      Переглядів: 2949

Голова ДФС Роман Насіров і Ігор Піковський. Фото УНІАН

Очільник Київської митниці Ігор Піковський не вказав у декларації про доходи за 2014 рік наявність часток у приватному бізнесі двох фірм на Волині.

Про це стало відомо з даних Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, пише видання «Наші гроші».

Згідно з затвердженою формою подачі декларації про доходи, Піковський був зобов’язаний надати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства або організації – своїх та своєї родини. Однак у декларації чиновника за 2014 р. у цьому розділі стоїть прочерк.

  

Разом з тим, згідно з даними ЄДРПОУ, Піковський мав станом на 2014 рік і має зараз частку щонайменше в трьох українських фірмах:

ТОВ «Любомль-Ринок» (надання в оренду й експлуатацію нерухомого майна): співвласник з 2012 р., розмір частки – 60%. Підприємство зареєстроване в місті Любомль на Волині.

ТОВ «Ринок «Шацький» (надання в оренду й експлуатацію нерухомого майна): співвласник з 2012 р., розмір частки – 25%. З липня цього року фірма в стані припинення. Підприємство зареєстроване у смт Шацьк на Волині. 

ТОВ «Генотест» (технічні випробування та дослідження): співвласник з 2010 р., розмір частки – 2%.

    

Щодо останньої фірми в списку, то основним її власником з найбільшою окремою часткою в 48% є віргінський оффшор «Duralco Investments LTD». При цьому в декларації Піковського в розділі про доходи, отримані з-за кордону, вказаний дохід з Віргінських островів у розмірі 72 тис євро (або 1,16 млн грн.). Хоча жодних внесків до статутних капіталів закордонних компаній в декларації не вказано.

Також частки в «Генотесті», котрий офіційно зареєстрований у Єнакієвому Донецької області, мають ТОВ «Ставр» і ТОВ «ФК «Лідер». Нині їх кінцевими бенефіціарами вказано громадян ПАР Ван Геердена та Ван Зіл. Раніше ці фірми мали єнакіївських засновників, а МВС встановило, що «ФК «Лідер» була створена племінником Юрія Іванющенка «задля придбання бази відпочинку «Орджонікідзе» в курортній зоні Святогорська». Нагадаємо також, що Юрій Іванющенко на початках правління президента Віктора Януковича вважався неформальним куратором митниці.

Щодо загального майнового стану Ігоря Піковського, то згідно з декларацією, станом на 2014 р. він мав півгектра землі, будинок на 630 кв м, дві квартири на 81 і 163 кв м, і Lexus LX 570 2010 р.в. На родину не було записано ні майна, ні транспортних засобів.

  

Нагадаємо, у 2008 – 2010 р.р. Піковський уже працював в митній службі – обіймав посаду першого заступника Голови ДМС. У червні цього року не більше місяця побув помічником-консультантом народного депутата Ігоря Луценка, і вже в липні був призначений начальником Київської митниці. Окрім того, з травня 2014 року Піковський також є депутатом Київради від УДАРу Віталія Кличка.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору