РІВНЕНЩИНА

Викладач Дубенського коледжу може загриміти за ґрати через хабар

08.10.2015, 11:22      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1218

Ілюстрація з сайту gazeta.zn.ua

У суді вирішуватимуть долю викладача Дубенського коледжу, який вимагав від студентів «подарунок» вартістю 2 тисячі 500 грн. в обмін на успішний захист дипломних робіт. 

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Чоловік, якого звинувачують у корупційному злочині є викладачем Мирогощанського аграрного коледжу.

Дубенський міжрайонний прокурор Олексій Бурма розповів, що у травні-червні 2015 року студенти коледжу, відчуваючи тиск з боку викладача, змушені були виконати його «прохання» в обмін на успішний захист дипломних робіт.

Студенти, зібравши близько 2,5 тис грн, придбали та передали викладачу за місцем проживання принтер необхідної комплектації.

— Дії працівника вищого навчального закладу кваліфіковано органом досудового розслідування за ч. 3 ст. 354 КК України, тобто - прохання надати неправомірну вигоду для себе за вчинення дій з використанням свого становища, а також одержання такої винагороди, — прокурор Олексій Бурма.

Тепер відповідальність за вчинення даного злочину визначить суд. Санкція згаданої статті передбачає покарання у виді штрафу від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 100 до 200 годин, або обмеженням волі на строк до 2 років, або позбавленням волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору