РІВНЕНЩИНА

На Рівненщині власників спортзалів і фітнес-клубів закликають допомогти учасникам АТО забути війну

16.10.2015, 10:50      портал «Четверта влада»      Переглядів: 878
Керівник Центру допомоги учасникам АТО Валентин Пахолюк (ліворуч) та заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук. Фото прес-слжби Рівненської ОДА
 
Хлопцям, які повернулися з війни на Сході України, потрібне фізичне розвантаження. Це може бути плавання, заняття в тренажерному залі, або ж участь у змаганнях. Такої спільної думки дотримуються в Центрі допомоги учасникам АТО та в Рівненській облдержадміністрації.
 
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Відтак, на Рівненщині шукають власників спортивних залів, фітнес-клубів та басейнів, які безкоштовно надаватимуть послуги для учасників АТО.

«Бійцям, які повернулися з АТО, потрібна фізична реабілітація, - розповіла керівник громадської організації «Психологічна служба Євромайдану» Ольга Яковлєва під час наради в Рівненській ОДА. - Якщо демобілізовані звертатимуться в Центр допомоги учасникам АТО, то там їм мають запропонувати, де вони зможуть безкоштовно займатися спортом».

Разом з тим, заступник голови облдержадміністрації Олександр Савчук переконаний, що більший ефект від такого спортивного дозвілля буде, якщо демобілізовані займатимуться зі своїми сім’ями. Це сприятиме їх швидшій соціально-психологічній адаптації.

Тих, хто має можливість та бажання безкоштовно надавати спортивні послуги учасникам АТО та їх сім’ям, просять звертатися до керівника Центру допомоги учасникам АТО Валентина Пахолюка за телефоном: 068-285-35-98.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору