РІВНЕНЩИНА

7 порад високопродуктивної роботи

30.10.2015, 16:04      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1046

Ілюстрація з сайту epochtimes.com.ua

Ви не встигаєте виконувати свою роботу? Ви відчуваєте, що дотримуватися балансу між роботою та особистим життям все важче? Тоді вам важливо знати, як досягти більшого і не стати при цьому трудоголіком.

Продуктивна робота звичайної людини з 5 робочих буднів становить близько трьох днів. Не густо, правда? Щоб зрозуміти, в чому причина неефективної роботи, Work.ua публікує поради автора бестселера «Як працювати по 4 години на тиждень» Тіма Ферріса про те, як стати по-справжньому продуктивним.

1. Починайте кожен ранок однаково

Намагайтеся зробити так, щоб перші 80-90 хвилин кожного дня якомога менше відрізнялися один від одного. Те, як ви починаєте ваш день, має великий вплив на вашу працездатність, а поганий настрій з самого ранку змушує при першій можливості відкладати справи «на потім». Правильний розпорядок дня дуже важливий для того, щоб відчувати, що ваше життя контролюєте саме ви. Все це зменшує стрес, тривогу, і робить вас працездатних.

2. Не перевіряйте електронну пошту з самого ранку

Читання електронної пошти вранці небезпечно тим, що ви починаєте на неї реагувати. Замість того, щоб спланувати ваш день і правильно розставити пріоритети, ви дозволяєте красти ваш час будь-кому, хто наважитися про щось попросити. Ви дійсно хочете починати ваш день з цього?

3. Робіть те, що важливо ... і майже нічого іншого

Від того, що ви робите щось добре, це «щось» ще не стає важливим. Перш, ніж намагатися зробити щось «якнайшвидше», запитайте себе - а чи потрібно це робити взагалі?

4. Концентрація і ще раз концентрація

Концентрація насамперед залежить від того, наскільки ви самі можете виключити все, що відволікає. Іншими словами: все, що нас відволікає, робить нас дурнішими. Проведені дослідження неодноразово доводили, що найлегший і найнадійніший спосіб впливу на власну поведінку – змінити своє оточення.

5. Створіть особисту систему

Визначити для себе розпорядок дня і створити систему – більш ефективно, ніж покладатися на самодисципліну. Ваш розпорядок дня може бути строгим, побудованим за науковими принципами, на особистих уподобаннях – але у продуктивних людей він неодмінно є. Примітно, що практично у всіх найбільших геніїв всіх часів і народів був свій особливий розпорядок дня, який їм цілком підходив.

6. Визначайте ваші цілі напередодні увечері

Визначайте для себе одну, або дві найважливіші справи на завтрашній вечір. Прокидаючись, ви вже повинні знати, що за важливі справи чекають вас сьогодні, поки вас не встигли зайняти новоспечені «термінові» справи.

7. Встановіть для себе ритуал закінчення дня

Знайте, коли пора закінчувати роботу, і намагайтеся завершувати кожен робочий день однаково – наведіть порядок на робочому столі, зробіть резервну копію файлів на комп`ютері, складіть список того, що потрібно зробити завтра або що-небудь інше.

Ваша робота завжди буде продуктивною, якщо ви будете прагнути відчувати себе під час роботи зайнятим, але не перевантаженим. Саме в подібному стані людина може все встигати, працюючи менше, і відчувати себе щасливішими. Вже тоді у вас буде куди більше натхнення зробити щасливішим і тих, хто поруч.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору