РІВНЕНЩИНА

Кандидат в мери Луцька підтвердив, що його електронну скриньку зламали

13.11.2015, 22:00      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1286

Олександр Товстенюк прокоментував ресурс «ТовстенюкLeaks». Фото із i.ytimg.com

Кандидат на посаду мера Луцька, голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк підтвердив, що його електронну скриньку зламали.

Про це кандидат у мери Луцька розповів під час теледебатів на телеканалі «Аверс» у п’ятницю, 13 листопада, пише «Район.Луцьк».

Нагадаємо, у середині жовтня в мережі з`явився сайт під назвою «ТовстенюкLeaks». На ресурсі написали, що публікуватимуть переписку та документи із електронної поштової скриньки кандидата в мери від УКРОПу Олександра Товстенюка. Сам ресурс просував через соціальні мережі фейковий аккаунт під ім`ям «Александр Юрченко». Перший запис на сайті датується 16 жовтня. Тоді ж на ньому виклали скріншоти із пошти кандидата в мери на яких було видно спілкування Олекандра Товстенюка із журналістами, депутатами, працівниками Фонду «Новий Луцьк» та різними відомими особами.

Після цього з`явилося ще більше десяти публікацій матеріалів із зламаної пошти. 

Досі команда Олександра Товстенюка не коментувала проект «ТовстенюкLeaks» і от 13 листопада під час теледебатів питання стосовно ресурсу поставили головному герою публікацій на сайті.

«Справді, моя скринька була зламана. Я не знаю, що там викладають на цьому сайті, бо я таку гидоту не читаю», - зазначив Олександр Товстенюк під час теледебатів.

Крім того, кандидат у мери пригадав лист – комерційну пропозицію до ВАТ «Електротермометрія», який був на його електронній пошті.

«Я знаю, що цей лист працівники служби безпеки запропонували підприємству викупити», - стверджує Олександр Товстинюк.

А ведучому Олегу Величку та кандидату Миколі Романюку він порадив міняти частіше паролі.

«Адже бачите, що буває», - завершив свою відповідь Олександр Товстенюк.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору