РІВНЕНЩИНА

У Рівному має з`явитися «розумна зупинка»

15.11.2015, 15:33      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1217

Ілюстраційне фото з Житомир.info

«Розумна зупинка» з інформацією про те, скільки часу потрібно чекати той чи інший тролейбус або маршрутку, трансляцією соціальної реклами та можливістю зарядити мобільний телефон з`явиться у Рівному.

Як розповів депутат міськради Святослав Євтушенко, облаштована вона буде в центрі міста, де саме на майдані Незалежності чи на Театральній площі — поки що вирішується.

- Громадський транспорт Рівного вже найближчим часом почнуть обладнювати приладами GPS-контролю. Планується, що вже до кінця року прилади будуть встановлені на 35 тролейбусів і приблизно 300 маршруток. Також у центрі міста розмістять так звану «розумну зупинку», на якій можна буде побачити інформацію про час прибуття маршруток і тролейбусів. Так як конкурс з визначення суб’єкта господарювання, який забезпечить обладнання міського пасажирського транспорту приладами GPS контролю, виграла фірма з Житомира «Автоімідж», її представники обіцяють на час дії договору надати таку зупинку в безкоштовне користування. Роботи з її облаштування мають розпочати одразу після укладання договору з перевізниками та надання відповідного дозволу на встановлення від міської влади. На зупинці з поміж іншого буде WI-FI, можливість зарядити мобільний телефон та розміщений контейнер для роздільного збору сміття, - зазначив Святослав Євтушенко.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору