РІВНЕНЩИНА

Стало відомо, скільки торік заробив новообраний голова Рівненської облради

23.11.2015, 11:25      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2575

Згідно з декларацією, торік Володимир Ковальчук жив в середньому за тисячу гривень на місяць. Фото порталу «Четверта влада»

18 листопада відбулась перша сесія новообраної Рівненської обласної ради. Під час обговорень та діалогу між партіями головою обласної ради обрали «ляшківця» Володимира Ковальчука.

Наразі стало відомо, скільки заробляє новий голова Рівненської облради.

Нагадаємо, що сам новий голова потрапив до Рівненської обласної ради за списком «Радикальної партії Ляшка».

Згідно з декларацією про майно, доходи, витрати і зобов`язання за 2014 рік, яку Володимир Ковальчук подав у Рівненську обласну ТВК, новий голова облради торік мав доволі скромні доходи.

Власне за минулий рік Володимир Ковальчук задекларував 12 тисяч 16 гривень сукупного доходу, з яких 300 гривень склала матеріальна допомога, а решта – зарплата на посаді радника віце-президента ПАТ «Діамантбанк». Його матір Валентина Кирилівна Новікова торік отримала 13 200 грн. у вигляді пенсії. 

Новообраний голова ради має квартиру в Рівному, площею 48,9 кв.м. та земельна ділянку у Здолбунові площею 16,95 соток. Його матір володіє квартирою площею 70 кв. м. у Здолбунові. 

Володимиру Ковальчуку зараз 33 роки. У 1999 році він закінчив Здолбунівську загальноосвітню школу №6.

1999-2004 рр. – був студентом Національного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю «Економіка підприємства», кваліфікаційний рівень «спеціаліст».

2004-2006 рр. – провідний економіст, начальник відділу кредитування юридичних осіб Рівненської обласної дирекції АКБ «Правекс-Банк».

2006 р. – провідний фахівець індивідуального бізнесу – в.о. начальника відділення АКІБ «Укрінбанк»..

2006-2009 рр. – приватний підприємець.

2010-2012 рр. – директор Рівненської філії ПАТ «КБ «Хрещатик».

2012 р. – заступник голови Фонду підтримки підприємництва.

2013-2014 рр. – радник Віце-Президента КБ «ДіамантБанк».

У 2015 р. – помічник-консультант народного депутата України Сергія Рибалка.

Неодружений, дітей не має. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору