РІВНЕНЩИНА

Рівняни у 2016 році продовжують сплачувати військовий збір

20.01.2016, 15:02      портал «Четверта влада»      Переглядів: 882

Ілюстраційне фото: ukr-online.com

Кошти на підтримання обороноздатності країни у вигляді військового збору будуть відраховуватися із доходів і в 2016 році (до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України).

Про це повідомляє ДПІ у м. Рівному.

Як і минулого року, ставка для оподаткування військовим збором залишилася на рівні 1,5%. Платниками військового збору є особи, визначені п. 162.1 Податкового кодексу України, і їх перелік не змінився порівняно із 2015 роком.

Платники Рівного у минулому році перерахували до бюджету понад 65 млн. грн. військового збору.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору