РІВНЕНЩИНА

На Рівненщині переселенці отримали понад мільйон гривень з початку року

17.02.2016, 15:34      портал «Четверта влада»      Переглядів: 555

Ілюстраційне фото: expres.ua

Нині на Рівненщині перебуває 2999 переселенців зі східних областей України та 388 кримчан. 3196 тимчасово переміщених стали на облік та отримують допомогу. З початку року їм виплатили вже більше 1 мільйона гривень.

Про це інформує прес-служба Рівненської ОДА.

Загалом, перебуваючи в Рівненській області, переселенці отримали понад 21 мільйон гривень.

Найбільше внутрішньопереміщених, як і раніше, зареєстровано в обласному центрі – 1347 осіб. Також велика кількість переселенців на Сарненщині – 226 осіб, у Рівненському районі - 199 осіб та місті Дубно – 188. Найменше їх проживає на Гощанщині – 22 особи та Демидівщині – 19.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору