РІВНЕНЩИНА

У Рівному протестують проти забудови в охоронній зоні

18.02.2016, 10:09      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1441

Акцію протесту вирішили проводити в музеї, а не біля самої забудови. Усі фото  «Четвертої влади»

Рівненські музейники, історики, громадські активісти й небайдужі громадяни зібралися на акцію протесту проти забудови в історичному центрі міста  за адресою вул. Толстого, 10.

Про це повідомляє журналіст «Четвертої влади» з місця події. 

На цій ділянці нещодавно розпочалося будівництво багатоквартирного будинку, не зважаючи на те, що в цій зоні забудова заборонена.

За словами керівника управління культури міста Тараса Максименка, наразі є зачіпки, як можна вплинути на забудовника.

Тарас Максименко каже, що є шанси вплинути на забудовника

–  Це прийняття мораторію на будівництво на Толстого, 10 і формування історико-опорного плану міста. Таким чином ми можемо виграти час і не дозволити швидко забудувати цю ділянку. За цей час ми можемо отримати роз`яснення від Мінкультури щодо меж охоронної зони.

Як додають активісти, навіть якщо забудовник отримає всі дозволи –будувати вони не дозволять, аби не нищити історичне обличчя міста.Будівництво будинку здійснює фірма «Стоград»

 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору