РІВНЕНЩИНА

Офіс рівненського «Автомайдану» підпалили через Білецьку, – версія

22.02.2016, 10:58      портал «Четверта влада»      Переглядів: 2419

Актвісти Автомайдану пов`язують підпал з діяльністю своїх представників в комісії з переатестації поліцейських. Серед цих представників - рівненська журналістка Інна Білецька 

Офіс рівненського «Автомайдану», очевидно, підпалили через діяльність представників цієї організації в комісії з переатестації поліцейських.

Таке припущення робить член організації Дмитро Леонтіюк на своїй фб-сторінці. 

Білецька і Нєвструєв в комісіях від Автомайдану. В п`ятницю проходили атестації цікаві персонажі з команди Ефтенія, та і...

Опубліковано Дмитром Леонтіюком 21 лютого 2016 р.


«[Інна] Білецька і [Валерій] Нєвструєв в комісіях від «Автомайдану». В п`ятницю проходили атестації цікаві персонажі з команди Ефтенія, та і не тільки. Сьогодні будуть опоилюднювати результати... Думаю, просто отвєтка. В луцьку членам комісіі "тьомну" влаштовують. Тільки у львові - молодці. Там горить сбербанк росії. А поліція з міліцією не працюють. Вза-га-лі!» - пише Дмитро.

Пов`язує підпал з роботою в комісії і активіст Автомайдану Сергій Зейналов

– В п `ятницю була переатестація начальників, багатьох з яких «позарубували». Вони це зрозуміли і вирішили, видно, віддячити.

Нагадуємо, в суботу, 20 лютого, замначальника міськвідділу поліції з`ясовував стосунки з атестаційною комісією. Інна Білецька написала заяву про погрози на свою адресу. Рівненська поліція попередньою причиною пожежі в офісі «Автомайдану» називає підпал.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору