РІВНЕНЩИНА

Хто розглядатиме апеляції поліцейських Рівненщини, які не пройшли атестацію: список

24.02.2016, 11:34      портал «Четверта влада»      Переглядів: 3294

Апеляційна атестаційна комісія  у Рівному вже розглядає скарги тих співробітників поліції, які не задоволені роботою атестаційних комісій. Фото «Четвертої влади»

Наказом Голови Нацполіції України Хатії Деконаїдзе затвердили персональний склад апеляційної атестаційної комісії західного регіону № 3. 

Про це стало відомо з копії наказу, яку надав Центру рекрутингу Нацполіції України.

За результатами поданих анкет кандидатури до складу Апеляційної атестаційної  комісії відбирали та затверджували представники Центру рекрутингу Нацполіції України.

До її складу ввійшли представники центрального апарату Нацполіції України, Департаменту патрульної поліції та представники громадських організацій. Проте немає журналістів.

Склад Апеляційної атестаційної комісії: 

Голова – підполковник поліції Красновид Андрій, заступник начальника управління – начальник відділу Департаменту кадрового забезпечення;

Секретар – лейтенант поліції Волошин В’ячеслав, інспектор роти № 8 батальйону № 2 Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції;

Члени комісії:

Полковник поліції Задніченко Сергій, заступник начальника управління – начальника відділу Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування;

Данилова Оксана, представник громадської організації «Громадський актив Рівненщини» (за згодою);

Диновська Ліана, представник громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» (за згодою);

Кантарія Зураб, представник громадської організації «Рівненський центр «Соціальне партнерство» (за згодою);

Олійник Гліб, представник Рівненської обласної організації всеукраїнської спілки  «Незалежна медіа-профспілка України»(за згодою).

  

 

Журналістка «Четвертої влади» запитала у координатора Центру рекрутингу Нацполіції України у Рівному Марини Московської чому до складу комісії не увійшли журналісти:

 – Чесно кажучи по цьому принципу ми не відбирали. Тим більше, що кінцевий склад затверджував Київ. Завалом потрапили туди всі активісти. І, на скільки я знаю, там Диновська Ліана, а вона доволі відома. Впринципі всі члени цієї комісії  відкриті до преси. Думаю, коментарі всі вони можуть давати спокійно. Вони всі відкриті люди. Абсолютно не було наших претензій, щоб увійшли чи не увійшли журналісти, – каже Марина Московська. 

Нагадаємо, що Апеляційна атестаційна комісія розглядатиме апеляції поліцейських, на висновки атестаційних комісій Головного управління Національної поліції Рівненської області. Наразі вже другий тиждень правоохоронців атестують комісії до складу яких увійшли, зокрема,  журналісти. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору