РІВНЕНЩИНА

На Рівненщині атестаційні поліцейські комісії закінчили роботу

29.02.2016, 09:38      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1049

Так завершила свою роботу одна з атестаційних комісій, які атестували рівненських поліцейських. Фото Інни Білецької

Позавчора в Рівному відбулося останнє засідання атестаційних комісій. Упродовж цього тижня триватиме робота апеляційної.

Повдіомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області.

З метою виключення правоохоронців, які можуть компрометувати звання працівника поліції, із 26 січня у Рівненській області тривав процес атестації працівників поліції. Усі правоохоронці Рівненщини складали тести, а з середини лютого розпочали свою роботу сім атестаційних комісій, створених для проходження атестації співробітниками ГУ нацполіції в Рівненській області.

Комісії свою роботу завершили. Продовжуватиме працювати лише апеляційна комісія, на яку будуть запрошені ті правоохоронці, які під час складання тестів набрали не менше 60 балів, однак не пройшли атестаційну комісію. Працюватиме вона до кінця наступного тижня.

Загалом атестація працівників поліції Рівненської області триватиме до кінця березня. В цей час ще готуватимуться накази щодо продовження роботи чи звільнення поліцейських.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору