РІВНЕНЩИНА

«Втратила частину друзів через власну думку», – членкиня апеляційної поліцейської комісії Рівненщини

10.03.2016, 15:43      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1214

Члени апеляційної атестаційної комісії  західного регіону № 3. Фото Ліани Диновської 

У Рівному минулого тижня відбулося останнє засідання апеляційної атестаційної комісії західного регіону. Її члени звільнили 102-ох правоохоронців із 149. 

Про те, як розглядали апеляції правоохоронців у Рівному пише членкиня комісії, керівниця юридичного відділу Рівненського осередку «Міжнародного комітету сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» Ліана Диновська на своїй фейсбук-сторінці

За її словами, бурштинова лихоманка не вирішитися ніяк через те, що звільнять всіх поліцейських, а лише законодавче врегулювання зробить зміни.

Вона пише про результати роботи: «Якщо брати до уваги критерії мотивації і відповідності саме займаній посаді , то я рахую, що зроблено велику роботу. З 149 апеляційних скарг лише по 23 скаргам ми змінили рішення і вирішили , що поліцейські все ж таки відповідають займаним посадам і по 23 скаргам змінили рішення понизив у займаних посадах, один як не парадоксально , одноголосним рішенням пішов на підвищення . Я розумію , що важко сприймається багато чого , але час все розставить на свої місця .

Мені було дуже важко! Звільнити в апеляції 102 людини з 149 для мене надзвичайно було складно . За чоловік 5 до сьогоднішнього дня дуже великий неспокій і відповідно маю сумніви щодо 4 поліцейських з тих , кого залишили. Також часто мій голос був вирішальним і я зрозуміла що я часто і слабка і сильна» .

За словами Ліани Диновської, вона знає, що окремі поліцейські ідуть  зараз до суду, але вона не буде присутньою на судових засіданнях.

Напишу ще пару слів про апеляційну атестаційну комісію поліцейських. Знаю , що мабуть втратила частину друзів через не р...

Опубликовано Ліаной Диновськой 9 марта 2016 г.


Нагадаємо, що серед 1850 поліцейських ГУНП області відбір не пройшли 132 співробітники. Це трохи більше семи відсотків від загальної кількості поліцейських.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору