РІВНЕНЩИНА

«Трактори, екскаватори, військові вантажівки»: як на Рівненщині сьогодні видобувають бурштин (фото)

11.03.2016, 23:11      портал «Четверта влада»      Переглядів: 6015

Та видобувають бурштин сьогодні на Рівненщині. Фото спільноти «Автомайдан»

Активісти спільноти «Автомайдан» сьогодні відзняли дроном реальні масштаби видобутку бурштину на Рівненщині. Зйомки відбулися біля с.Кухітська Воля Рівненської області.

«Тут реально жесть, сотні, якщо не тисячі людей одночасно добувають бурштин. Море різноманітної техніки: трактори, екскаватори, мотопомпи, за допомогою яких і намивають бурштин. У тому числі бачили десятки військових вантажівок, якими і перевозять організовано помпи разом з людьми. Пам`ятаємо, як хлопці, під час наших поїздок у зону АТО, говорили, що таких вантажівок їм там дуже не вистачає. Ми їм їх проблематично, але діставали, ремонтували, відвозили. Тут же їх десятки, при чому в гарному стані.» - пишуть автомайданівці у своїй фб-спільноті:. Одни берут кредиты, другие откладывают всю жизнь, третьи и вовсе надеются на чудо или наследство. Но к сожалению чудес не бывает и если вы решили купить квартиру, то лучший вариант это вложить в новостройку и сделать это на этапе строительтсва.

Знаходимося зараз біля с.Кухітська Воля, Рівненська обл. Тут реально жесть, сотні, якщо не тисячі людей одночасно добува...

Опубліковано АвтоМайдан - AutoMaidan 11 березень 2016 р.

КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору