РІВНЕНЩИНА

«Надневихованість і наднелюдяність»: голова Рівненської облради про спроби очорнити його заступника (ВІДЕО)

17.03.2016, 14:38      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1885

Олександр Корнійчук сьогодні самостійно проводив прес-конференцію, оскільки у нього ще нема прес-секретаря, хоча є кілька кандидатур на цю посаду 

Сьогодні, під час прес-конференції, голова Рівненської обласної ради Оленсандр Корнійчук назвав заяви, які нещодавно поширювали у ЗМІ щодо його заступника Миколи Драганчука, наклепом. Він пов`язує залякування заступника з членами радикальної партії. 

– Надневихованість, наднелюдяність  та, я б сказав, «зверхцинність» ведення політики. Якщо ми в такий спосіб хочемо між собою спілкуватися, я вважаю, це недостойним.  Натомість це не тільки наклеп на надзвичайно порядну, поважну і толерантну людину, а це ще дискредитація найвищого представницького органу у Рівненській області. Люди мають бути толерантні один перед одним. І не тільки в одну сторону.  Як ми далі будемо жити? І дивитися один одному в очі, – каже голова облради. 

Новообраний голова розповів, що не збирається змінювати заступників, які «перейшли у спадок» від екс-голови облради Володимира Ковальчука. Він сказав, що Микола Драганчук та Олексій Бучинський його цілком влаштовують. 

Як повідомляє «ЧаРівне», першому заступнику голови Рівненської обласної ради погрожували невідомі. Микола Драганчук розповідав, що йому кілька днів поспіль дзвонили з невстановлених номерів. 

Він підтверджує, що ночував декілька ночей в гуртожитку обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Однак в останні дні знаходитися, мовляв, там стало нестерпно. Опісля на інформаційних ресурсах, які місцеві ЗМІ вважають близькими до «Радикальної партії», почали розміщувати дискредитуючі стосовно нього матеріали про те, що посадовець начебто водив в гуртожиток дівчат «у вульгарному одязі» і тому його виселили.

Драганчук каже, що вже звик до того, що про нього пишуть подібні речі. Він вважає, що посилена увага окремих інтернет-ЗМІ до нього виникла після того, як депутати відправили у відставку екс-голову облради радикала Володимира Ковальчука

Нагадаємо, що на початку попередньої сесії Рівненської облради депутат від «Конкретних справ» Богдан Файфура зробив заяву щодо звільнення голови облради. Тодішній голова облради Володимир Ковальчук одразу оголосив перерву на 30 хвилин. Замість нього обов`язки голови облради почав виконувати перший заступник голови Микола Драганчук. Через годину після цього, за відсутності членів радикальної партії та екс-голови Ковальчука, депутати вже обрали нового голову облради. 

Вчора журналістка Інна Білецька відвідала гуртожиток, в якому проживав пан Драганчук. За її словами, вахтери кажуть, що Драганчук не водив дівчат, жінок до себе, і  «вульгарно-вбраних» теж. 

«А виселився чого не знають. Кажуть, почав збиратись в минулу п`ятницю. Я думаю, радикали попросили» – пише журналістка у фейсбук-групі «Рівненщина політична».

Розмову з вахтерками вона зняла на відео. 


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору