РІВНЕНЩИНА

На Рівненщині поліцейський, якого понизила атестація, став керівником відділку

24.03.2016, 18:24      Анна Калаур, «Четверта влада»      Переглядів: 2610

Під новою вивіскою залишається багато старих кадрів. Фото Анни Махно

Колишнього замначальника Костопільського райвідділку – начальника кримінального відділу Андрія Кушика, після неуспішної переатестації, призначили т.в.о. начальника Березнівської поліції. Журналісти та громадськість обурюються таким рішенням, адже члени атестацйної комсії №1 поставили йому трійку. Це означає, що він «займаній посаді не відповідає і підлягає пониженню». З огляду на цей факт успішність реформи поліції у них викликає сумніви.

Журналістка Інна Білецька, яка була членкинею атестаційної комісії №1,  у своєму Фейсбуці пише, що у час переатестації не знала про всі «досягнення» пана Кушика. А якби знала, він би її не пройшов.

«Кушик з тих, за кого соромно.  Дико соромно, що лишили. І от – Кушика призначають начальником Березнівського відділення поліції»– пише журналістка.

Только не в терновый куст. Нас так хитро помали, шо ми типу мали б встигнути даж отримати задоволення перед тим як оста...

Опубликовано Інной Білецькой 24 марта 2016 г.


Про пана Кушика згадала і журналістка Вікторія Мамотюк. Вона також обурена, що поліцейського «понизили» у такий спсіб.

Переатестаційна ж..па. Начальник кримінальної міліції Костопільського РВ УМВС Андрій Кушик, був понижений на посаді... А...

Опубликовано Вікторіей Мамотюк 24 марта 2016 г.


Ми зателефонували до головного поліцейського Рівненщини Сергія Максимова, аби він розповів чому поліцейського, який на трійку пройшов переатестацію, призначили у Березнівський відділок.

Головний поліцейський Рівненщини Сергій Максимов каже, що конкурс на посаду не проводитимуть, бо не було вказівки з Києва. Фото з архіву

Сергій Максимов каже, що поліцейського понизили, як і вимагала того атестаційна комісія, бо замначальника Костопільського райвідділку – посада вища за Березнівського начальника відділку, – майорська:

– Враховуючи те, що він дуже молодий, перспективний, але ще нема того досвіду, ми шукаємо людину на цю посаду, До цієї посади він ще не доріс – каже Сергй Максимов.

За словами поліцейського, замінити склад поліції у районах Рівненщини складно, адже більшість керівників переатестацію не пройшли:

– У нас вийшло, що не попроходили переатестацю керівники. Тобто начальники, заступники відділків і замінити їх важко. Поки що його (Кушика - ред.) тимчасово призначили, щоб нам підготувати необхідні документи. Я думаю, що на наступному тижні буде новий чоловік, – говорить Максимов.

Хто саме є новим претендантом на посаду начальника у Березному, Максимов не розповідає. Після того як там призначать нового керівника, Кушик займатиме нижчу посаду.

Попри те, що Анрій Кушик, за словами Максимова,  ще «зелений» у 2014-му році він заробив майже 50 тисяч і має два автомобілі.

Інна Білецька у своєму дописі звернула увагу на безрезультатність реформи, з огляду на це призначення. Адже вона мала за завдання справжнй кадровий переворот у поліцейських відділках: старі кадри – «поганих мєнтів» на яких усі нарікають, мали б замінити на нових і професійних поліціянтів. Натомість до відділків,  через недоліки реформи, хоч і тимчасово, але потрапляють ті, кого комісія не пропускала на такі посади. За її словами, керівників мали б обирати за прозорими конкурсами.

Головний поліцейський області каже, що поки що не було вказівки зверху, тому конкурси не проводили:

– Поки що у нас нема таких вказівок...У нас нема зараз постйного штатного розпису. Буде у нас штатний розпис – будемо бачити які в нас там є посади. Будуть накази – буде комісія в яку входитиме працівник МВС, наш працівник і дві особи, обрані в облраді. Ця комісія розглядатиме кандидатів на вищі посади, – розповідає пан Максимов.

За словами поліцейського, кадрова комісія працюватиме, коли сформують штат і це буде  у квітні. А конкурси мають проводити на посади держслужбовців.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору