РІВНЕНЩИНА

16-річний хлопець показує поранення, які отримав у «бурштиновій сутичці» на Рівненщині (ВІДЕО)

01.04.2016, 12:25      портал «Четверта влада»      Переглядів: 1617

Чоловіки за кадром наголошують, що хлопю лише 16 років. Скріншот: «Рівне 1»

16-річний хлопець, який був учасником «бурштиновго» конфлікту на Сарненщині, показує поранення отримані у результаті стрілянини. Лише на одній руці у нього чотири поранення від гумових куль.  

Про це стало відомо з відео телеканалу «Рівне 1».

Доки хлопеь демонструє поранення оператору, чоловіки наколо нарікають на роботу правоохоронів. Кажуть, що прокурора нема, коли він потрібен, адже нібито його робота з`ясовувати чому хлопця поранили.

Увага! У відео присутня нецензурна лексика.

Нагадаємо, що серед правоохоронців, у результаті цього конфлікту, десятеро постраждалих.


КОМЕНТАРІ

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту з конкретними зауваженнями і коментарі будуть адміністровані. Разом з тим нагадуємо, що згідно із українським законодавством, ніхто не може бути притягнутий до відповідальності за оціночні судження.

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором

Розслідування

Рівненщина

Волинь

Консультації

в Україні та світі

вгору